Jump to content

ded50

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  731
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ded50

 1. Я оптиміст. З надією на те що не всі страдают шизою. Але судячи з ментальності в % ній ассоціації, то до оптимізму як до неба рачки.
 2. Але подумає, як би можна було повернути все в зад, я би зробив не так. А Єврей сказав би, як би мені той розум, що у "хохла" потом.
 3. Це щось схоже на "жаба давить". Психологічно, без напрягу. Добавив "молочка" до коньячка, і потирай руки.
 4. якщо тройний то десь 150м/л. огіркового так само. Якщо настій глоду то 40м/л.
 5. Не залежно від кліматичних умов. Комусь і памфурика достатьньо.
 6. Вторчермет наразі по 7.80. Ще трохи полежать, ціна буде як у золота.
 7. Буржуйка в сауну. За чотири дні зробив три. Но блін вже важкувато, для моїх рук. Не те щоб я не розумів, но не розумію. Я вже так давно тієї пилки не тримав у руках.
 8. Щось забагато в нас абідчівих. Але ж життя жорстоке, людина людині, вовк. Виживают сильніші. А тепер питання. Скіко тре отаких штук щоб лошадь купити?
 9. Не схоже. Був би мозохістом, живби з Доротою.
 10. У нас працює мужик. Фамілія Кабан. Так він же вепр, він же кликастий, но не паця. Паця то вже ласкаво, то його хай жінка так називає. Мужик з гумором, ніяких негативних емоцій.
 11. Шабашит. На лошадь заробляє. Цікаво скільки коштує одна лошадь?
 12. Блін ржав шо коняка. video_2021-01-30_15-52-44.mp4
 13. Жінка чоловіку; Ех ти мій старенький автомобіль, Раніш заводився від найменшого доторкання. Потім рукою тре було крутити, Тепер же і подсос не допомагає. В мому випадку, баба з воза, кобилі легше.
 14. Шо за намйоки? Хоча дорожня карта не погана. Навіть нема кому пиляти, за такі надбання. З лошадью перебор. Машину не заправиш не поїдеш. Вона від того не здохне. З лошадью все серйозніше. Її тре заправляти постійно, їдеш не їдеш.
 15. В возрасте 15-16 лет каждой девочки племени делают надрез в нижней губе и выбивается два передних зуба, чтобы в дальнейшем они не мешали установлению тарелки. Затем в разрез вставляется специальная пластина, размер которой увеличивают по мере взросления девочки. Всё это делается ради будущей свадьбы, чем больше пластина, тем больший размер выкупа будет обязан заплатить жених. После свадьбы вставляется уже сама тарелка и так же по мере жизни увеличивается.
 16. Не вірю. Кажуть шо у танцюючих кобр виривають клики, для безпеки. Асоціюючи себе з такою красотою, мені здається що то брехня.
 17. Мені невідома така догма. Я не нав'язую своїх пріоритетів, но і не даю щоб встановлював їх хтось інший. Це що касається сім'ї, і не тільки. Людина чоловічої статі, яка йде на поводу, завсігда називалась підкаблучником. Коли йдеться про якісь поступки невеликі, і обдумані, то це нормально. Коли ж все спириймається в штики, тому що одна із сторін вважає що повинно бути так і не інакше. В такому випадку хтось не витримує. Тут ще упоминалось про жінок які мають дохід більший від чоловіка. То взагалі страшно навіть представити.
 18. диму без ватри не буває.
×
×
 • Create New...