Jump to content

Встреча в Сколе

gardener
 Share

Recommended Posts

Вношу зміни по своїй персоні :umora: Буду сам, прибуття в пятницю вечерком відїзд субота вечерком. Життя вносить свої корективи :dntknw:

Вношу зміни по своїй персоні :umora: Буду сам, прибуття в пятницю вечерком відїзд субота вечерком. Життя вносить свої корективи :dntknw:
в мене виходить аналогічно :dntknw: питання що там виходить з ночівлею, в готелі хтось буде ночувати, чи усі палатки мають?

питання що там виходить з ночівлею, в готелі хтось буде ночувати, чи усі палатки мають?

Наразі всі в наметах. Проте пропасти не дамо - не переживайте, приїзджайте. :wave:

Свіжа інформація для учасників зустрічі. Хотів щоб це було сюрпризом, але мушу виконати певне прохання... В Сколе планує бути хоч і не активний, але багатьом відомий користувач Владимир Мисько. Попри викладення певної інформації, він запропонував, при потребі, привезти своїх маток, по ціні 60 грн. Приїде в Сколе або 24-го, або 25-го вересня. Тож бажаючим придбати собі маток від Міська написати чи тут, чи може краще в особисту переписку кількість потрібних маток. Після 17-ї 23-го числа я вже не буду на форумі, тож ще можна буде повідомити в аську 273051318. Це для того щоб п. Володимир привіз ПОТРІБНУ кількість маток. :hi:

Анкети прислали: nibond, -2 surovyj, -2 skif, - 1 Богдан, -1 Игорь73, -2 Ярослав, - можливо 2 Наталья, - 2 Taras, - 6 “Pasi4nik”, - 2 DXZ, - 2 Ногаец, - 4 Mapet, - 3 Sij, - 2

Пропоную скачати і віддрукувати карту з Атласу автомобільних доріг України тим, хто добіратиметься до Сколе на авто можливо стане в нагоді. Бажаю усим Дружби і Щирості. post-1719-1285151896_thumb.jpg

Оскільки вже є перші ластівки, то я почну і розповідь. Першим до Львова на зустріч приїхав... Ногаєць!!! ;) Якраз той, кого найменше я сподівався побачити. такщо для НОРМАЛЬНОГО форумчанина материки і океани не перепона для зустрічі друзів! :az: І так: Львівський вокзал, 11.50 100_6010.JPG Попід цими куполами проїжджають всі, хто зі сходу прямує в Карпати. 12.00 Виходить організатор першої зустрічі в Запоріжжі 100_6011.JPG АЛОХА! Представники Ямайки у Львові!!! :umora:100_6012.JPG (Хоч Ногаец скромно каже що він з Миколаїва) Але він не сам! Головний помічник пасічника - Денис!!! 100_6013.JPG І нарешті господиня першої зустрічі - Алла (з сестрою Юлею) 100_6014.JPG Гостей чекає цікава подорож по древньому місту. 100_6015.JPG Потім електричка на Сколе. Ну а мені пора на роботу :(100_6017.JPG До зустрічі в Сколе!

завтра зранку виїжджаю :ole_ole::ole_ole::ole_ole:

І я :ay:

зранку теж в дорогу.

Жаль. сорвалась поездка

Пощастило попасти на зустріч. Хочу подякувати всім організаторам і форумчанам за теплий, щирий прийом, за можливість скуштувати хорошої медовухи, гречаного, акацієвого, золотарного медів, ну і гори в Сколе - це ЩОСЬ :ay: . Організація зустрічі була на найкращому рівні, багато вражень, багато планів намалювалось на майбутнє. Ну і звичайно, було дуже файно в реалі познайомитись з nibond,Богдан,Игорь73 (те що вам потрібно тиць),Наталья,Taras,DXZ,Ногаец (про мої вулики тиць),Mapet,Sij, Владимир Мисько та їхніми гостями :az: . Окрема подяка Наталья :ax::ax::ax: . Вибачайте, якшо щось не так. На файлообмінник виклав фото, що наклацав на свій фотоапарат тиць

Прикро та обставини не дали мені побувати на зустрічі, а вже ж збирався в дорогу... :(

Дякую організаторам зустрічі в Сколе(Sij-Ігор,Мapet-Петро) за їхні труди.Місце вибрали класне,було все що душа побажае:здорова їжа,свіже повітря,багато спілкуваня,тепла сімейна обстановка.І все це на фоні мальовничих Карпат.В голові назбиралось багато гарних: емоцій,думок,інформації.На всю зиму досить.

В маршрутцi. Їдемо на Львів. Дякую всiм учасникам зустрiчi!

Спасибі за добрі слова, ми старались, щоб все було добре Дякую всім хто приїхав, було дуже приємно познайомитись.

Прикро та обставини не дали мені побувати на зустрічі, а вже ж збирався в дорогу... sad.gif

Та от ми всі думали-гадали! Телефон посилає на автовідповідач, ніяких повідомлень на форумі, чи пошті... Шкода що не було навіть всіх заявлених(+gardener, на якого теж розраховували). Форумчан в Сколе було менше, ніж в Запоріжжі, але загальна кількість людей дещо переважила. Гостей було більшість, в тому числі дітей різного віку, тому зустріч набула сімейного відтінку. Переважна більшість приїхала ще в п'ятницю, тож в суботу було менше зустрічань, а більше спілкування. В пятницю, після таборування і обладнання місця, бесіда біля багаття затягнулася далеко за північ, самі стійкі розійшлися після 2-ї. В суботу зранку приїхав з Моршина, де відпочиває, nibond з дружиною, розповідав про роботи на пасіці в 130 сімей, з якими порає в основному сам(виняток відкачка - ще допомагають 2-є), а також відповів на численні запитання. Володимир Місько, який під"їхав під обід, розповів про структуру своєї пасіки і основні принципи розведення та селекції маток. Продемонстрував фільм про роботи по підготовці до виведення нового типу карпатських бджіл "Верховина". Цікаво було бачити пасіку на 100 вуликів в Карпатах і послухати розповідь колоритного пасічника з Гуцульщини. Обід в горах і дружня атмосфера, спонукала п. Володимира прийняти рішення залишитися на ночівлю. Потім увагу всіх привернула цікава розповідь Taras-a про лікування бджоловжалюванням зокрема і про апі- та герудо-терапію в загальному. Після того як вичерпалася "офіційна" частина, бесіди біля вогнища на різні теми тривали до опівночі. На протязі всієї зустрічі відбувалися коротенькі і тривалі(переважно "гостей") походи по гриби, яких в цей час в горах є достатньо. Зібрані на початку зустрічі були успішно вжиті в їжу, а вже зібрані під кінець попрямували з господарями додому. В неділю зранку почався від"їзд форумчан, що внесло долю смутку в настрій, проте емоції отримані від знайомства і спілкування набагато перевершили цей смуток і фізичну втому. Отакий коротенький репортаж про зустріч. Фото з коментарями викладу в АЛЬБОМІ, хоча на цей раз обов'язки мені не дали в повному об'ємі фіксувати зустріч фотокамерою. :dntknw::hi:

Только что с поезда. Спасибо организаторам встречи! От меня, от моих родных! Спасибо за душевный прием и чудесные горы! Масса свежих впечатлений!!! :ay: Вчера мне позвонил начинающий пасечник, который на Встречу в Сколе не смог выбраться. Послушав мой рассказ о Встрече в Сколе, тут же спросил, где состоится следующая Встреча :umora: .

Дякую організаторам зустрічі за чудовий відпочинок та масу вражень. Лише три дні, а корисної інформації вистачить надовго. Все організовано було просто чудово, від щірого серця! Дуже була рада познайомитися з усіма, хто приїхав на зустріч. Чудова, мальовнича природа Карпат + чудові люди - що може бути краще? Бажаю усім зустрітись у наступному році.

Дякую всім за зустріч :hi: ! Sijу, як господарю теренів , Mapetу, як адміну і організатору :wave: . Дякую за можливість поспілкуватись вживу :az: . Спілкування було напрочуд по -домашньому теплим, хоч більшість бачились вперше. Гарне товариство на фоні карпатської природи залишили незабутні враження :ay: .І найбільша подяка Богу за гарну погоду.(В неділю ввечері в Бориславі лив проливний дощ ).Я ще добре непереосмислив зустріч в Сколе, як вже плекаю думку про нову .

В неділю ввечері в Бориславі лив проливний дощ

В Сколе теж. :) Ми на маршрутку сідали в дощ. Дякуємо всім за теплі слова. Сама природа Карпат і хороша погода це вже гарантія успіху. А атмосфера - це заслуга всіх. До зустрічі в наступному році! :wave:

Прохання до всіх хто був у Сколе і має фото із зустрічі, можливо було б файно "залити" їх на файлообмінник і кинути посилання сюди?

Дякую всім за приємну і корисну зустріч в чарівному місці при чудовій погоді, за щирість і безкорисливість, відданість любимій справі. Кожен виніс з цієї зустрічі щось корисне для себе, але головне - це спілкування з добрими, чесними, шляхетними людьми. Бажаю всім успіхів.

До последнего собирался ехать , але за 2 дня до мероприятия олень перепрыгнул ограждение и вот уже ловлю его неделю, крутится около самок, а перепрыгнуть назад не получается. Хотелось бы увидеть отчет о встрече с фотографиями.

Здраствуйте! Уважаемые форумчане! :hi: да посмотрел фото Встречи в Сколе красиво всё прошло :ay: , хотелось вы побывать на таких встречах, но это ведь не последняя, будем ждать следующих собраний, и положится на фортуну чтобы получилось приехать!! :wave: