Перейти к содержанию

Прошу допомоги чи поради.


Панас

Рекомендуемые сообщения

Добрий день, поважне товариство! Так вже сталося у житті, що землю рідну окупували кляті рашисти. Довелося полишити все. Пасіку теж. Нині є внутрішньо переміщеною особою. Тимчасово прихистили у Борщагівці на Київщині. Чи не підкаже хтось чи можу знайти недалеко підробіток на пасіці? Чи може є варіанти оренди пасіки чи щось на зразок цього. Загалом шукаю варіанти застосування власного пасічного досвіду для того, щоб забезпечити себе та родину. Дякую! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22.04.2022 в 11:58, Панас сказав:

Добрий день, поважне товариство! Так вже сталося у житті, що землю рідну окупували кляті рашисти. Довелося полишити все. Пасіку теж. Нині є внутрішньо переміщеною особою. Тимчасово прихистили у Борщагівці на Київщині. Чи не підкаже хтось чи можу знайти недалеко підробіток на пасіці? Чи може є варіанти оренди пасіки чи щось на зразок цього. Загалом шукаю варіанти застосування власного пасічного досвіду для того, щоб забезпечити себе та родину. Дякую! 

Один з варіантів. Пасічники західних областей не можуть цього року збути бджолопакети. Для них, як вихід, можуть бути різні варіанти використання цих пакетів в лізинг. Десь зустрічав подібні пропозиції від них. Проблема в довірі і, головне, щоб це був не прифронтовий регіон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.04.2022 в 11:58, Панас сказал:

Добрий день, поважне товариство! Так вже сталося у житті, що землю рідну окупували кляті рашисти. Довелося полишити все. Пасіку теж. Нині є внутрішньо переміщеною особою. Тимчасово прихистили у Борщагівці на Київщині. Чи не підкаже хтось чи можу знайти недалеко підробіток на пасіці? Чи може є варіанти оренди пасіки чи щось на зразок цього. Загалом шукаю варіанти застосування власного пасічного досвіду для того, щоб забезпечити себе та родину. Дякую! 

Так возможно пасека сохранилась ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ви думаєте, що її можна звідти вивезти???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Панас сказал:

А ви думаєте, що її можна звідти вивезти???

Если територи еще окупирована то нет . Но их нужно сохранить . Лучше просить по групам в вайбере ...что бы посмотрели .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Панове! Територія окупована! Там орків більше ніж мешканців. Я ж не прошу дати щось мені задурно. Я питаю чи немає десь поблизу роботи для пасічника на різноманітних умовах: як найманий працівник чи оренда пасіки. От і все. Дякую

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Панас сказал:

як найманий працівник чи оренда пасіки.

Я б пошукав контакти сільгосппідріємств - бувших радгоспів.  На деяких з них збереглись пасіки, і запропонував свої послуги. В нашому бувшему радгоспі нещодавно була така сітуація - шукали грамотного пасічника, бо той хто там працював, був не кваліфікований.

А також великі тепличні господарства - деякі з них використовують бджіл на запиленні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Термообработчик сказал:

Я б пошукав контакти сільгосппідріємств - бувших радгоспів.  На деяких з них збереглись пасіки, і запропонував свої послуги. В нашому бувшему радгоспі нещодавно була така сітуація - шукали грамотного пасічника, бо той хто там працював, був не кваліфікований.

А також великі тепличні господарства - деякі з них використовують бджіл на запиленні.

Я таких не знаю . Год назад на Голосеевскую пасеку искали пчелавода , с бумажкой . Оплата минимальна ,и с обезаловкой находитс в первой половине дня там . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Термообработчик сказал:

Я б пошукав контакти сільгосппідріємств - бувших радгоспів.  На деяких з них збереглись пасіки, і запропонував свої послуги. В нашому бувшему радгоспі нещодавно була така сітуація - шукали грамотного пасічника, бо той хто там працював, був не кваліфікований.

А також великі тепличні господарства - деякі з них використовують бджіл на запиленні.

Это где такое аж интересно стало у нас в области или где-то?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...