Jump to content

Igrok

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

226

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Днепропетровская обл.

General Information

 • Пасека в
  Днепропетровская область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  корпусные 300+145
 • Порода пчел
  карника

Recent Profile Visitors

1,035 profile views
 1. Якщо дійсно біская, то на наступний день можна везти. Один з найбезпечніших для бджіл препаратів. Щодо оплати, то платити мав би фермер за запилення.
 2. Анекдот дня. Місцевий фермер на днях поливав ріпак фунгіцидом від грибків, під'їжджаю запитую коли планує оброблять інсектицидом і яким. Відповідь повеселила: "не переживайте, препарат купив безпечний для бджіл, навіть корисний, коли попадає на бджолу, то з неї спадають кліщі..." Пізніше вияснив, що у нього моспілан.
 3. Не лише закліщенісиь. Зимовий розплід від потепління, переутеплення вулика, високої вологості + молода матка. Зимує бджола, що народилася у серпні, вересні. А кліща обробляти треба в серпні полосками, а в листопаді амітразою, чи кому що подобається.
 4. Я думаю одна з основних причин - зимовий розплід. На початку лютого було тепло, матки почали сіяти, а потім морози на 2 неділі до -15. Центральні рамки виїли, розплід не покинули, оьісралися, посипалися. Особливо це стосується слабших сімей, які йшли в зиму на 4-5 вуличок. Тепла суха осінь теж погоджусь, сім'ї не наростились як слід.
 5. Якщо проблеми з кормами і у Вас був повноцінний обліт, то можна підкормити сиропом, хоча краще дати теплу ситу. Сироп рідкий не робіть, краще 1,5:1 (цукор вода). Я давав в пакетах зверху рамок, за заставною зараз не візьмуть. Давать краще ввечері.
 6. Так, прямо не прописано, що старі паспорта стануть недійсними. Але вони не мають унікального номеру і їх не внесуть до реєстру. Крім того, в Порядку реєстрації пасіки (п 6) орган місцевого самоврядування реєструє пасіку на підставі, зокрема, інформації про єдиний унікальний номер. До заяви додається копія паспорта... Можливо я і помиляюсь, було б добре не міняти паспорт.
 7. Доброго дня! Виникло питання щодо відмітки про огляд в діючому паспорті пасіки. Я так розумію згідно нового порядку видачі паспорта (наказ №338) всім пасічникам необхідно буде отримувати нові паспорта за новою формою з "єдиним унікальним номером", а старі паспорта є нечинними та їх продовжувати не будуть? Чи вже отримував хтось паспорти за новою формою?
 8. У нас с этой недели 40 только ленивый не даёт. С понедельника ждём 42
 9. У багатьох експортерів власники іноземці, які мають потужності по переробці меду закордоном, у тій же Польщі чи Угорщині. Експортуючи мед на "свої" фірми ставлять контракту ціну, яка їм вигідна, щоб працювати "в нуль" та не платити податок на прибуток в Україні. Більше цікавить в яку ціну вони перепродують мед далі в Західну Європу і т.д.
 10. Багаторічний кущ, цвіте зараз, гарно відвідується бджолами. А як називається не знаю
 11. Тут ще вопрос что есть адрес потужностей? Там где улья стоят, там где я откачиваю мед, или может где пчелы нектар собирают?
 12. За два дні +700гр. , потроху цвіте балка після дощів
 13. Черешня, орех, яблоня цвет померз, вишня частично, акация подозрительно долго спит. Пасека в балке
 14. Прийшлось йти за драбиною
×
×
 • Create New...