Перейти к содержанию

Весна/Літо 2021


Alazon

Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, Серж 82 сказал:

А відкачану темну суш де зберігаєте?

У мене зараз постає питання. Може вже міль цього року не буде "бомбити", як не як вже досить стає холодно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

В цю пору такі речі простіше проходять, але дійшов висновку, що мій час коштує дорожче ніж потрачений  виправлення трутовки. Тому далі у мене буде і є резерв 30-40, які завжди готовий скоротити.

 

Звісно, якщо мудохатись з виправленням то часу забере. Я лиш встромив кліточку без заслінки і через тиждень контроль. Хоча, якщо чесно то думав що грохнуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

У мене зараз постає питання. Може вже міль цього року не буде "бомбити", як не як вже досить стає холодно.

Для мене це чи найперша проблема. Зараз стоїть над гніздами по два трьохсотий через плівку(крайня вуличка відкрита). І по 4-5 магазинів на інших.  Всю світлу суш вже зняв на склад і ці сім'ї почав годувати. Тепер треба перетрушувати суш і переставлять на загодовані. 

Вобшем думаю якби зробити холодильник з кімнати і мати спакій.

Минулого року закинув у підвал, то ті що від стін пліснявіють і трохи міль шастає у тих що були заражені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Серж 82 сказал:

Для мене це чи найперша проблема. Зараз стоїть над гніздами по два трьохсотий через плівку(крайня вуличка відкрита). І по 4-5 магазинів на інших.  Всю світлу суш вже зняв на склад і ці сім'ї почав годувати. Тепер треба перетрушувати суш і переставлять на загодовані. 

Вобшем думаю якби зробити холодильник з кімнати і мати спакій.

Минулого року закинув у підвал, то ті що від стін пліснявіють і трохи міль шастає у тих що були заражені.

Торік були інші температурні режими.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Торік були інші температурні режими.

Згідний.  Але роблю купу лишньої роботи яку бджоли і так не дають робити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Я лиш встромив кліточку без заслінки і через тиждень контроль. Хоча, якщо чесно то думав що грохнуть.

Тут саме головне те що я виділив у Вашому коментарі. І це стосується більшості випадків підсадки маток.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Олександр Коваль сказал:

відкачався в 0, порода чи попугаї задовбали? які будуть думки?

https://m.facebook.com/groups/399053590556539/permalink/1222126451582578/

1414574005_Screenshot_20210827-0949192.thumb.png.c3626ef2cca755fdcce608d6ebdde6f4.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Север сказал:

1414574005_Screenshot_20210827-0949192.thumb.png.c3626ef2cca755fdcce608d6ebdde6f4.png

Та ладно це нормальний і відносно економічно виправданий метод. Єдине бджіл потрібно до осені протримати і продати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Wladimir_K сказав:

У мене зараз постає питання. Може вже міль цього року не буде "бомбити", як не як вже досить стає холодно.

як кому повезе, мені ні. Світлу склав в хмарочос з протягом, тут все гаразд. А темну довелось кого в брак, більшу частину пока під контроль над сім*ями. Та ще і по 1 маломедці щоб контролювали. Тепло і вогко якраз для розвитку молі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Mihail-ves сказал:

Тут саме головне те що я виділив у Вашому коментарі. І це стосується більшості випадків підсадки маток.:IMHO:

Стараюсь лишній раз не лазити, щоб не провокувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Wladimir_K сказав:

У мене зараз постає питання. Може вже міль цього року не буде "бомбити", як не як вже досить стає холодно.

 

3 години тому, Серж 82 сказав:

Для мене це чи найперша проблема. Зараз стоїть над гніздами по два трьохсотий через плівку(крайня вуличка відкрита). І по 4-5 магазинів на інших.  Всю світлу суш вже зняв на склад і ці сім'ї почав годувати. Тепер треба перетрушувати суш і переставлять на загодовані. 

Вобшем думаю якби зробити холодильник з кімнати і мати спакій.

Минулого року закинув у підвал, то ті що від стін пліснявіють і трохи міль шастає у тих що були заражені.

В мене в приміщенні стоїть вентилятор який закачує повітря з зовні , вмикається терморегулятором коли зовнішння температура опускається нижче 12°С в більшості вмикається в ночі. 

Весною і осінню рамки зберігаються без проблем .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почти после суточного дождя, пригрело солнышко. Пчела пошла в массовый лет, но на поилке пчелы нет. Может золотарник проснулся и начал что-то выделять :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Серж 82 сказал:

А відкачану темну суш де зберігаєте?

Темна навіть світлокоричнева 145 іде у вибароку, але її дуже мало, як правило із 300 мало маток прига на 145.

  В попередні роки 300-та стояла зверху на сім'ях через плівку із загнутим краєм. Бувають напади. Цього року світлокоричнева і темна, що на відбраковку стоїть в корпусах закрита в полейтеленових рукавах  в нижній пів корпус поставлено налиту в стакан  уксусну кислоту) який буде результат поки сам не знаю, якщо при наступному огляді помічу сліди молі -роздам як і в минулі роки.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пошел я посмотреть наличие пчелы на поле золотарника. И нашел вот это чудо. Больше всего, что это слёт семьи. Знаю, что такая горсть пчел не переживет зиму, но и слабых семей для того, что бы их подсилить нет. 

Поставлю чисто для себя эксперимент ( если они конечно не слетят с нового места). Соберу улей из сэндвич панелей и пущу их в нем зимовать, а там что будет.

15995280_ca41a004.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, AntonUa сказал:

Пошел я посмотреть наличие пчелы на поле золотарника. И нашел вот это чудо. Больше всего, что это слёт семьи. Знаю, что такая горсть пчел не переживет зиму, но и слабых семей для того, что бы их подсилить нет. 

Поставлю чисто для себя эксперимент ( если они конечно не слетят с нового места). Соберу улей из сэндвич панелей и пущу их в нем зимовать, а там что будет.

15995280_ca41a004.jpg

Справа твоя. Але здорові в такий час нелітають. Колись пробував рятувати такий рій, від  кліща дно  було червоне, до весни пропали і рамки кокрасили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, слава 1987 сказал:

Справа твоя. Але здорові в такий час нелітають. Колись пробував рятувати такий рій, від  кліща дно  було червоне, до весни пропали і рамки кокрасили.

У меня тут сосед горе-пчеловод думаю это от него. Хотя он утвердительно кивал головой весной " Да, да, я обрабатываю от клеща". 

Просто пчела не наша, не местная. У местной пчелы присутствую желтизна, а тут пчела вся однородная.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, слава 1987 сказал:

Темна навіть світлокоричнева 145 іде у вибароку, але її дуже мало, як правило із 300 мало маток прига на 145.

  В попередні роки 300-та стояла зверху на сім'ях через плівку із загнутим краєм. Бувають напади. Цього року світлокоричнева і темна, що на відбраковку стоїть в корпусах закрита в полейтеленових рукавах  в нижній пів корпус поставлено налиту в стакан  уксусну кислоту) який буде результат поки сам не знаю, якщо при наступному огляді помічу сліди молі -роздам як і в минулі роки.

 

Ви туди гляньте поки не пізно, бо кислота не діє на 100 відсотків

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Серж 82 сказал:

Ви туди гляньте поки не пізно, бо кислота не діє на 100 відсотків

У Вайбер групі були такі, які сильно переконували що кислоти це наше спасіння. Крім того з кожним роком відбувається звикання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Откываищ крышку улья вытаскиваешь все рамки , трусишь их в улей и накрываешь е тот улей мешком с под сахара .Через четыре дня даете плодную матку в клеточке как только потянут язык давайте суш и выпускайте матку .

21 час назад, Стахановский сказал:

Почему бы сразу не озвучить Ваш способ?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, AntonUa сказал:

Пошел я посмотреть наличие пчелы на поле золотарника. И нашел вот это чудо. Больше всего, что это слёт семьи. Знаю, что такая горсть пчел не переживет зиму, но и слабых семей для того, что бы их подсилить нет. 

Поставлю чисто для себя эксперимент ( если они конечно не слетят с нового места). Соберу улей из сэндвич панелей и пущу их в нем зимовать, а там что будет.

15995280_ca41a004.jpg

Игры с бубном с вероятностью заразку какую подхватить....:IMHO1: Разве что в качестве развлечения.... А так толку не будет...:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Александр К. сказал:

Игры с бубном с вероятностью заразку какую подхватить....:IMHO1: Разве что в качестве развлечения.... А так толку не будет...:IMHO1:

Спорить не буду, Вы правы. Вот только если зараза и есть в этой семье, то она уже есть и в моих семьях. Расстояние от моей пасеки до соседской( предположительно от туда эта семья) участок в 6 соток. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, AntonUa сказал:

Спорить не буду, Вы правы. Вот только если зараза и есть в этой семье, то она уже есть и в моих семьях. Расстояние от моей пасеки до соседской( предположительно от туда эта семья) участок в 6 соток. 

 

  Если честно то сам снял позавчера роек маленький на 3 улочки... :umora: Посадил в улей через перегородку с еще одной семьей, дал кормовых, подсилил расплодом, пролечил от клеща, через день проверил мамку на засев... Стал потом рядом и посчитал затраченные усилия на приобретенный рой с учетом рисков.... дурная это работа но видно в душе что-то не дает бросить роек... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По поводу осінніх років - минулого сезону залітали до мене на пасіку декілька шт, і на сусідню до десятка. Цього сезону ще не було ні в мене ні в сусіда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Александр К. сказал:

  Если честно то сам снял позавчера роек маленький на 3 улочки... :umora: Посадил в улей через перегородку с еще одной семьей, дал кормовых, подсилил расплодом, пролечил от клеща, через день проверил мамку на засев... Стал потом рядом и посчитал затраченные усилия на приобретенный рой с учетом рисков.... дурная это работа но видно в душе что-то не дает бросить роек... :umora:

Этот тоже такой ройок. Завтра гляну на их мамку и может дам по 1-2 рамки расплода. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Wladimir_K сказал:

Та ладно це нормальний і відносно економічно виправданий метод. Єдине бджіл потрібно до осені протримати і продати.

Все вірно, то я просто вказав на можливу причину агресії бджіл. Почитав коментарі голуб'ятників, то скажу вам, страшні вони люди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...