Jump to content

слава 1987

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  384
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

833

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Харківська область

General Information

 • Пасека в
  Балаклійський район
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак, 12 рам дадан
 • Порода пчел
  звичайні смугасті, карпатка, карніка, бакфаст

Recent Profile Visitors

1,528 profile views
 1. Не вірю. Мурахи аж бігом виносять кліща.
 2. Доброго здоровя, а скіфовський біпін у вас можна придбати? Обробив апіметрином, щось маю сумнів щодо тієї кількості кліща що впала.
 3. Минулі роки проливав Скіфським біпіном. Цього року не знайшов його. Взяв Апімітрин, зробив розчин, пролив сьогодні сімї. В 3 сімї поклав котрольки на дно - випало 3, 2, 5 кліщів. Навіть незнаю що й думати: - нето попередні дві обробки Варостопом зняли кліща - нето препарат не спрацював. Поскриптум, розплоду нема від слова зовзім. Хто в цьому сезоні обробляв Апіметрином як оезультати?
 4. Чим і коли обробляли перед цим ? Наперед вдячний за відповідь.
 5. Хлопці,хто має 194*319 VYP? Дайте будьласка зворотній звязок в лічку. Наперед вдячний.
 6. Я б на таких не ризикнув пускати в зиму. Судячи з фото мед вже сів, а який він буде по морозам...?
 7. Я чомусь вважав, що пролив слід робити при більш прохолодній погоді. Щоб вже не було масового обльоту та перезараження. ( за умови попередньої обробки пластинами, в період нарощування зимувалої бджоли) Поправте мене якщо я не правий.
 8. Активний сезон вважаю закритим. Загалом сім'ї сильніші ніж минулого року. Із робіт залишилось: пролив і по стабільному холоду, приєднати відводки із запасними матками.
 9. Цього року крім ціни добавилось їх відсутність на складі. Також два роки поспіль брав їх рамки, результатом зодоволений, зборка з замками суттєво полегшується, в отвори для проволоки відмінно входили втулки. А по 14 кусаються.
 10. Зтрусив першу рамку і через перчатки відчув палкі поцілунки від дівчат.
 11. Збирав сьогодні полісянку з іошкою, в зиму, якщо коротко - не сподабалось. Всю пасіку склав димарем користувався,щоб зігнати з верхніх брусків, з ними цей номер не пройшов. Відпало бажання виводити від неї. Хоча дійсно бджола крупніша, і в гнізді чистесенько.
 12. Виходить, що виграш по ціні може бути нівельований кількістю браку (розтрісканих підчас збивання). Дякую за підказку.
 13. Доброго здоровя, потрібна Ваша порада. В звязку із суттєвим здорожчанням рамок виникло питання. Як себе ведуть рамки з Вільхи. Запропоновано рамки по цікавій ціні
 14. Як цього року проскочили ройовий період, коли на початку окації зіпсувалась погода. Мені з ф1, нажаль, без відбору розплоду та бджоли не вдалось проскочити ройвий період.
 15. Романовичу, ви неяк пакепи продавати надумали? Такий рекламний хід для пакетчиків придумали. Боги маркетингу позаздрилиб. Жарти жартами, а тара і рамки нехило так кусаются. Вчора хотів замовити рамки, там де й минулого року - так ціну загадали 13.50 за 300-ту, про тару взагалі мочу. Дерево кусаєть капітально. Тож собівартісь меду також росте.
×
×
 • Create New...