Jump to content

слава 1987

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  351
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

754

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Харківська область

General Information

 • Пасека в
  Балаклійський район
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак, 12 рам дадан
 • Порода пчел
  звичайні смугасті, карпатка, карніка, бакфаст

Recent Profile Visitors

1,444 profile views
 1. Другий тиждень 0, щось чудне. Завтра відводкам з іошками роздам по пів літра сити, бо тормознули в розвитку. Походу в осінь буду годувати. Спілкувався сьогрдні з земляками, Балаклійський район - сонях цвіте а на вагах 200- 300 грам, Незалежно від породи. Пройшовся по пасіці - всьо бород нема, а на минулих висіли капітально.
 2. Я більше так робити не буду у частини маток повідривали коготки. Тримав 5 діб
 3. Брав в 2021 2 шт одна перевірена і одна не перевірена. Неперевірена засіяла на 10 день. Від обох зроблено пробну закладку. Будем дивитись на зимовку, весняний розвиток і визначатись із виводом на наступний сезрн. Дякую.
 4. По опису схоже на оскафероз. В залежності від ступеня враження розплоду: 1 варіант в чистий вулик або продезенфікувати, витрусити на вощину, дати підкормку, всі рамки в перетопку мед викачати. Бджоли обробити аскоцином. ( меду в цьому році вже не візьмете) 2 варіант під взяток ізолювати матку хай заливають медом, коли вийде розплід всі рамки забрати на відкачку в перетопку, продезенфікувати/ дати чистий вулик, чисту суш випустити матку хай працює. Можна поєднати із заміною матки 3. на взятку пустити на мед з ізольованою маткою використати в ноль, рамки перетопити, а заміс
 5. Звичайна бджолоїдка гніздується в норах на глибині 1,5 м, які зазвичай викопує в піщаних кручах поблизу води. Самець і самка на прямовисному березі Якраз обртвисті піщані береги Сіверського Дінця, як у мене, відмінне місце для цятого "Товариша"
 6. Сиджу потилицю чухаю. Закладено 16 маточників, прийнято виховано, завчасно добавлено розплоду для формування облітника. Після виходу маток Розкидано по нуклеусам для обльоту. Провірено прийом матки бігали. Вчора був 12 день після формування нуків пішов дивитись обльот з 16- облетілось і сіють- 2, інші залишились без маток. Повна ж... Сусід повіз пасіку на липу. Всі щурки мої, от тобі і результат. Попередні обльоти були 60-80 відсотків. Суму збитку порахувати думаю не складно. Мінус виховалка. І "бонус" 14 безрозплодних і безматочних маткомісця-облітника.
 7. Отримано перевірену та не перевірено, підсаджено чекаю прийому та засіву. Дякую
 8. Як уходите від роїння? В моїх умовах до окації сім'ї карніки наберають силу і входять в ройку, не дотягую 1.5 -2 тижні, окація на носі а вони дуркують. Плодних Маток в цей пноіод вивести в моїх умовах ніяк.
 9. Я також змушений був замовити подушку турецького пошиву. Бо від удару по вулику бджоли лякаються. На вихідних доведеться кріпити подушки і всебе. Бо шкода ящо і матки лякатись будуть.
 10. З 2018 року беру у КАА матеріал. з його матеріалом доки проколів не мав ( є нюанси підсадки на чужу бджолу), а в цілому задоволений.
 11. Власні помилки не виключаю, оскіль пасічник вихідного дня. Але інша частина пасіки при аналогічних умовах ще в робочому стані.
 12. В чому грязь? Повідомив про поточний стан.
×
×
 • Create New...