Jump to content

слава 1987

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

723

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Харківська область

General Information

 • Пасека в
  Балаклійський район
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак, 12 рам дадан
 • Порода пчел
  звичайні смугасті, карпатка, карніка, бакфаст

Recent Profile Visitors

1,341 profile views
 1. Добре що форум дає можливісь вільно висловлювати свої думки. По 1 пункту. Поки не зміг знайти відповіді, які характеристики передає мама які трут. Можливо, якісь характеричтики " кращі, гірші" передасть М / Т а в сумі отримаємо + до якостей Тому не погоджуюсь з Вашим твердженням. По 2 пункту Я навів власні спостереження, погоджуватись чи " ставити їх під сумнів" Ваше право. Я також українець - доки не провірю не повірю. По 3 повністю згоден 4 Не згоден. Не співпада з моїми особисти спостереженнями. По 5 "Ф0 на то и ф0 что
 2. Вчора виїзджав з Харкова так в 18 було холодніше ніж в Києві в 00. Сьогодні в Києві каштани зацвітають, окація листочки показує, за 100 км від Києва поля з рапсом жовтим горять. В Харкові окація чорна стоїть, каштани про цвіт поки не думають. Харків по погоді відстає дн iв на 5-7. Пригарній матці і сімї це півтори дві рамки розплоду. Дасть Бог взятку, маємо щось та взяти. Як не мед так рої
 3. Дозволю собі заперечити Вам. З приводу поведінки ф1. Маю ф0 яка на слабких взятках категорично відмовляєтся тягти вощину, на погоду кидається на руки, коли берешся за рамку. Ф1 сильніші за ф0, тягнуть вощину навіть на слабкому взятку. Тож ваше твердження не зовсім вірне.
 4. Цікавість не порок. ... Дві причини: - Юрій Петрович втому числі і дану лінію використовує, як батькіську . Цікавить що саме має передавати. - для зясування на скільки на характеристики сімей ф1 впливає місцевий трутневий фон. І на які саме.
 5. Юрій Петрович, дайте характеристику 194. Особисто мені дуже подрбаєть що ф0 що ф1 від неї. Сім¹ї впевнено наберають обертів, і смирні.
 6. 07.05. Проведено вибірочний огляд сімей, час жопи(заміна зимовалої на молоду) пройшов. Добавлено маломедку та вощинку за деяким виключенням , ці сім'ї підуть у вибраковку(розформую на нуклеуси). Якщо коротко: рідкий корм( нектар, мед) пилок, розплід з пилком, розплід знову пилок. Ура появисвя трутень. Загалом не все так погано як могло були.
 7. Десь можливо будуть і плідні. На слобожанщіні - під великим питанням. В суботу добавляв корма, пролистав по декілька сімей, кожної породи. Печатний трутень є тільки у карпатки, іто в невеликій кількості. У рижих взагалі поодинокий. Бігаючого трута поки не бачив. Аналогічна картина у сусідів.
 8. Романович, а на коли ви плануєте привику, звісно коли то не секрет?
 9. На базарі є два дураки. Один продає, другий купує... кожному своє. Я недавно у втчізняного матковода за 100 У.е замовив іошок. Так знайомий покрутив у висока. Як положить 30 сімей навіть по 50 у.е (відійшли, обєднались через слабкість)- не дорого, а як купити передбачуваний матеріал за 100 так жаба давить. У кожного своя правда і голова.
 10. Так. До речі обіцяне фото. Нічого іншого як Скрін не придумав.
 11. Колись давно, коли ще був юнаком. Питав у діда чому не користується підрізкрю крила. Вичитав тоді в якомусь журналі. Відповідь була десь така: " пробував для мене не підходить - рій вийшов ще більший ніж за звичай, і замість плідних та неплідної получилось дві неплідні". Особисто не пробував.
 12. Із зими вийшли на 6-7 рамках Зараз повністю обсиджені 4-5 рам. Перший обліт 26.02. другий обліт 20.03. В цей же день Всі сімї вжаті до 4-5 р. Перший пилок побачив 10.04. 18.04 цвіте лоза(Верба ) тягнуть пилок, а рамку підкидати нема куди бо не будуть обсиджувати. Сімї вжаті до 4-5 рам. За заставними дві рамки з медом. Для експерименту дві сім'ї, що вийшли із зими на 7 рамках не зжимав. Розплід на 5 АЛЕ по площі його менше чим у середніх що вжаті. Покалдую над фото, попробую вставити, великий об'єм не дає завантажити.
 13. 18.04.2021. Розплоду 3-4р. Якщо коротко про стан на пасіці. Мед -є, пилок є, а бджоли - херма.(щоб перегнати те все в розплід). Хоча із зими сім'ї виходили 6-7 Не знаю в кого, як. А У МЕНЕ по цьому сезоні ЧІТКО простежується різниця в стані сімей ППс та дерево. В теплих вуликах на рамку розплоду більше.
 14. Приходить дядько до чоловічого лікаря та й жалієтся: " У мене сусід, дід Панас, йому 70 років. Так той каже, що за ніч може три, а то й чотири рази. А я. Мені тільки 50, а я - раз і то не кожну ніч. ЛІКАРЮ виручайте, може яку пілюлю дасте або хоч пораду яку." ЛІКАР: " А ХТО тобі забороняє говорити що можеш" Звісно карпатка гарна бджола, але маю великий сумнів...
×
×
 • Create New...