Jump to content

Alazon

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

766

1 Follower

About Alazon

 • Birthday 04/26/1949

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Дністровський каньйон
 • Interests
  сад, бжоли, радіоелектроніка

General Information

 • Пасека в
  Дністровський каньйон
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Лежаки
 • Порода пчел
  Місцеві, карпатка, карніка

Recent Profile Visitors

2,096 profile views
 1. Не тільки каньйон, ще система вуликів, час цвітіння і погода. Я кілометрів 25-27 від Серж 82, і власне у мене каньйон, бо дністровський каньйон у нього кінчається. Акація вмене зацвіла на день-два раніше але; 1. Полів ріпака в межах продуктивного льоту нема 2.Мої вулики - лежаки 18-22 рамки. Через холоди "доакацієвого"ранньовесняного і ріпакового меду не було, а умови нарощування сили сімей сприятливі. Вулики набиті бжолою та рамками з незапечатаним медом, Не з кожного вулика можна взяти рамку-дві зрілого. Відповідно - ройовий стан у 80% сімей. Займаюсь благородною справо
 2. Акація зацвіла 01.06, сьогодні практично цвітіння закінчується. і весь цей час холоди і дощі й зливи. Бжіл на акації цього року не бачив. Третій рік поспіль акцієвого меду в мене не буде.
 3. Я теж Невеличого роя свого сьогодні піймав. Через погану погоду всередину гнізд (повна розборка) не заглядав, по можливості підставляв вощину, явних признаків роїння не помітив. Сидять в підвалі, завтра заселю і побачу що то за матка, є підозра що то від знаного матковода. Минулого року перший рій був чужак - 29 квітня, прауда через надранній старт весною згинули.
 4. Український вулик, по моєму, найкращий для початківця. Система вулика сама підказує що треба робити пасічнику. 1. Підчас взятку в літню спеку додатково до відкритих льотків ще зробите шпаринки між стелинками, наскільни великі побачите по бжолах, що вентилюють вулик. 2. Карпатка або карніка. 3. Стелинки +утеплення (як саме залежить від конкретного вулика) 4.Книга Шевчука - найпростіша для початку, назви точно вже не памятаю, та мабуть вона зараз рідкість. Тому література для початківців яку знайдете і інтернет. Є ще один український сайт, там прямо розділи книг иожна знайти
 5. Рожеа акація - робінія клейка, цвіте довго чи не 2 рази за літо, найкращий по продуктивності медонос серед дерев.
 6. Збув про верби понад Дністром та на острові і аличу.
 7. Клен, абрикос, повстяна вишня, починає цвісти алича і кульбаба, глуха кропива, барвінок. Доцвітає дерен. За кілька днів розпуститься персик. Ліс за лікою, що там цвіте - не бачив.
 8. Вчора до обіду дощило, нині вночі посіяло дощиком, зараз +9 і знову затягує на дощ
 9. Це ясенелистий, в мене росте довкола городу, кожного року воюю з сіянцями. Насіваэться тьма, тому потрохи вирізаю.Листя ще нема, лише цвіт.
 10. Так, це він. У нас його багато
 11. Я маю на увазі клен ясенелистий, його ще невірно називають ясенем, завезений до нас здається з Канади. Гарна медує і дає багато пилку.
 12. В мене умови схожі з Закарпаттям, толку від того відриву, коли сімї не наростились, єдине що не просіли. На пізню акауію ще може встигнуть, якщо буде тепло. Ріпака на ближніх полях не бачив Мої через холод тормознули, тому вчора відклав розширення. Молодняка сіренького трохи є, мо клен спонукає до прискорення
×
×
 • Create New...