Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, Cfif сказав:

Амура... амура . а не товстолоба.. ох ці журналісти..:umora::az:

Товстолоб же зелень усю з"їдає. :IMHO:

А з амуром я майже не знайомий. Мало чомусь його зустрічав, хіба що на лотках у продавців...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Товстолоб же зелень усю з"їдає. :IMHO:

А з амуром я майже не знайомий. Мало чомусь його зустрічав, хіба що на лотках у продавців...

У меня есть собственный ставочек не большой - белый амур ест всю зелень камыши и корни все подряд, а толстолоб питается фито планктоном (цветением воды ), а траву и камыш он не ест.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, mixaskm сказав:

У меня есть собственный ставочек не большой - белый амур ест всю зелень камыши и корни все подряд, а толстолоб питается фито планктоном (цветением воды ), а траву и камыш он не ест.

Ну, такі тонкощі мені невідомі, хоч і я маю ставочок, але він десь 3Х4 метри і обкладений бетоном . Проте - то не гарна, а просто  ідеальна  поїлка для бджіл.

Але карасі там потроху водяться.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дозвольте... Ми тут бджіл обговорюємо чи Рибу???

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Elek сказав:

Дозвольте... Ми тут бджіл обговорюємо чи Рибу???

 

Дякую  @Elek !  Дякуючи вам, і щоб не флудити тут , вже відкрив нову тему про ставки - ось: http://tochok.info/topic/14535-ставок-копанки-і-все-що-їх-стосується/ :ah::hi:

 А ставочок, шановний,  - то є перша класна напувалка для бджолородин.:wave:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як там наші передовики-добитчики фєвральского меду? Чекаємо відео!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 1/25/2020 в 18:21, ромео сказал:

Осмілів, повернув відео назад, навіть коментарів включив і дописав свій коментар.

Так що хлопці, кому треба випустить пару - заходим і дружненько пишемо все, що хочемо без цензури... автор:crazy:  не проти...:umora:

В ютубі багато таких каналів де автори спеціально травлять різну фігню, провокуючи глядача на коментарі, навіть на негативні. Не ведіться на них. Чим більше коментарів тим більша популярність у таких каналів. Тим більше буде у них рейтинг і більше глядачів. Треба просто ігнорувати, і берегти свої нерви :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Олександр Коваль сказал:

Як там наші передовики-добитчики фєвральского меду? Чекаємо відео!

Майстер-клас по підгодівлі...:ah:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З кожного ролика щось нове: "Мёд при температуре даже ноль градусов начинает таять..." А взагалі то, може й хороший мед. Моє різнотрав'я +30* витримає без бинтика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ромео сказав:

Майстер-клас по підгодівлі...:ah:

 

Хоч і лінивий, але багато зайвих тєлодвижений

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, nibond сказал:

Хоч і лінивий, але багато зайвих тєлодвижений

Ну да, можна ж навпрошки: мед у плівку - і у вулик.

Нащо те все робити - не зрозуміло. :hmm:

Мене потішив мед у баночці... Покупці були б задоволені...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.01.2020 в 23:20, ДобровоЛ сказав:

А що то є - гадюки Нікольського? :ah::dntknw:

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Гадюка_Нікольського

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, ромео сказал:

Майстер-клас по підгодівлі...:ah:

 

Что то не очень вяжется с названием канала.

" Ленивый пасечник "

Очень много работы для ленивого .
Сперва откачать мёд , потом слить в банки ,потом в подвал ,
потом опять греть ,замораживать ,заворачивать ,раздавать пчёлам.
А не проще не выкачивать ,а оставить пчёлам в достаточном количестве ,
что бы зимой не дёргаться и не делать столько много лишней работы
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.01.2020 в 23:16, ромео сказал:

   Я за те, щоб ніхто не палив. Ні зимою, ні весною, НІКОЛИ...

Цьогоріч вже ?

Повністтю з Вами згодний що випалювати це зло, але як кажуть із двох зол намагаюсь вибирати меньше...

В 2013 році  від раньої весни до початку опалювального сезону назбирали  аж 11-ть повних мішків пластику це при тому що газовані напої ми купуємо дуже рідко, в мішки йшло від кульків до каністр особливо багато пляшок від олії  розчинників відер з під  тимчасової тари, плівки то що , вся тара або розрізалась або зчавлювалась  та мішки ногою трамбувались. Я навіть ніколи і не підозрівав що моя сім'я в кількості  5-ти осіб   ( мама, син,  донька, нас двоє ) скільки використовує пластику...

Натрамбований мішок має розмір 30 х 60 см, якщо це все вивезти та скласти на кучу, мішки під дією погоди розлізуця і це все займе місце та покриє грунт більої площі та розлетиця разом з вітром...

По моїх підрахунках один мішок має 30см х 60см = 180 см2 х 10 мішків   ( мішок пішов для уплотнення )= 1,8м на 0,3м в рік покриє грунту тільки моя сім'я, приберем  0,8м  на погрішності на стики мішків  на смітнику, але все рівно 1м2 товщиною 30см тільки "я знищую"  території землі, в нас в селі по останіх підрахунках близько 300 дворів, віднімим 50-т дворів  які теоретично взагалі не користуюця пластиком = 250м2 товщиною 0,3м, якимось чином складемо цей  уплотнений пластик  на висоту 3м  ( вище в наших краях не бачив ) = 2,5 м 2 покриє грунт пластиком що року  моє село на висоту 3м, а тепер уявіть скільки ми всі земляни  знищуємо земного шару що року... 

Я до чого все це привів...  що, десь до 2010 року пластик складав до загального смітника та вивозив на сільський смітник не думаючи,  але при погрузкі  в ручну цей пластик заважає, я почав його  по троху палити разом із бумажками в діжці , палив три роки або рано  в ранці бажано  під дощик, або пізно в вечері звісно коли не має спеки, за ці три роки ні хто на мене не скаржився за дим, але я і не робив пластикову планету ...

Тепер скажіть   ( питання не до Вас особисто :az:) питання взгалі до всього людства як правильніше  поступати: по трішки палити пластик та покривати потрішки сажою, чи без сажі покривати пластиком земну кулю, не знаю на скільки правда вродь би звичайний кульок розкладаєця 300 років. 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пластик не паліть, а здавайте на переробку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Віталій.В сказал:

Тепер скажіть

"Напрягайте" місцеву владу хай організовують пункт прийому вторсировини, чи щось подібне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Віталій.В сказал:

Тепер скажіть   ( питання не до Вас особисто :az:) питання взгалі до всього людства як правильніше  поступати: по трішки палити пластик та покривати потрішки сажою, чи без сажі покривати пластиком земну кулю, не знаю на скільки правда вродь би звичайний кульок розкладаєця 300 років. 

Известно, что при сжигании предметов, например из поливинилхлорида (ПВХ), выделяется газ фосген, известный еще со времен Первой мировой войны как боевое отравляющее вещество. Но это еще не все! При горении ПВХ образуются диоксины - самые токсичные вещества, которые не выводятся из организма. По своей "убойной силе" они превышают действие синильной кислоты и цианистого калия.

Мой сосед  в селе  практикует тоже сжигание - что ему не говори... Так вот он находится от меня за 200м - а я и другие соседи прячутся по домам  пока это не развуутся.... Я практикую сбор такого мусора у себя и соседней и отвоз его в Киев в спец контейнкры для плыстика

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Север сказал:

"Напрягайте" місцеву владу хай організовують пункт прийому вторсировини, чи щось подібне.

Мой сосед, который сжигает, сам депутат сельрады.... и ему все до лампочки....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://voice.dp.ua/ru/article/sobytija/115.htm 

Вот так у нас каждый год убирают люди, было что и Кразы нанимали возить на городскую свалку. Но приходит лето и любители отдыха на воде пополнят запасы пластика и др. мусора. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Север сказал:

"Напрягайте" місцеву владу хай організовують пункт прийому вторсировини, чи щось подібне.

Абсолютно с Вами согласен но это должно решатся на государственном уровне, а не силами громады.

1 час назад, Blum сказал:

выделяется газ

Это понятно, только где гарантии что на свалке это все не сгорит при том все вместе.

 В наших краях свалки часто горят, и опять же кто может ответить какие выделяются вещества при разложении общих свалок ( пластика, железа,батареек лампочек и т.д, т.д, т.д ) при этом все уходит в грунтовые воды...

Одно скажу захоронение пластика как ранее описывал Александр Коваль это точно не выход :IMHO1:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.01.2020 в 23:04, Віталій.В сказав:

Випалюю зимою щоб не було можливості підпалити очерет весною, що можуть зробити не тільки пацани, а і бабця яка тільки хотіла спалити бумажечки...

 

Прекрасно розумію, що роблю не правильно, але також по можливості плантації з очеретом, сухою стравою та осокою стараюся запалити осінню або зимою, якщо цього не зробили весною, бо весною запаллять однозначно і на 100% і вже після цього залишаються мертві обвуглені зайченята, зажарені яйця в гніздах і молоді пташенята. Тож поміж двох бід приходиться вибирати меншу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, nibond сказал:

Хоч і лінивий, але багато зайвих тєлодвижений

Що гріє  то напевно щоб з бутиля витягти мед...

Чому не покладе просто в лоток 4 - 6 кульків та не поналиває меду відразу в кожний кульок не зрозуміло :hmm: також одного разу спробував класти в марліїї не сподобалось, бджоли запутуюця в нитках.

По поводу "не фіг лазить в вулики " сподобався коментар під відео :umora:То что в прорубь не нырял это плюс , а то что клизьму собой взял это минус , лутше один раз увидень нежели просрать семью .:ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Віталій.В сказал:

По поводу "не фіг лазить в вулики "

А ще мене вразила щільність вуликів на точку... Майже як  китайці у мегаполісі...:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, medhon сказав:

Фу, яка гадость!:Jumpy::hunter:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Blum сказал:

Мой сосед, который сжигает, сам депутат сельрады.... и ему все до лампочки....

 

6 часов назад, Віталій.В сказал:

Абсолютно с Вами согласен но это должно решатся на государственном уровне, а не силами громады.

Сортування та вивезення сміття це справа вашої громади. Збирайте однодумців і вперед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...