Jump to content

Віталій.В

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,382
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,157

2 Followers

About Віталій.В

 • Rank
  намагаюсь стати бджолярем
 • Birthday 08/02/1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Єлизаветградського вїзду, Херсонскої губерні
 • Interests
  металеве рукодєліє

General Information

 • Пасека в
  10 км від Усівки
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  10р ппс, 12р очерет 300+145
 • Порода пчел
  карпатка, пробую карніку

Recent Profile Visitors

1,521 profile views
 1. Буває і в строю був,і щось намагався зробить, а толку відразу після відкачки меду обробив від кліща 3 рази, 1 маврік, 2 тактік, 3 біпін, обробляв перший раз росинкою, другий пушкою, третій проливом, докормлював до повномедок цукром, після закорму обробив ще два рази біпін + Т, і .... з серпня до сьогодні - 43 сімї, із них 22 сімї злитіло в теплі краї, 15 сімей розтаяли на очах ще з осени, остальні обгадилися по вуха та обсипалися і те що клав ще в грудні канді із полиньом не допомогло. Сьогодні клав знову канді з полиньом залишилось аж 9 сімей. зате 500м від пасіки близько 10г
 2. З мишами то півбіди, мені цікаво як автор від молі в серпні та вересні спасаєця ?
 3. Друзі, підскажіть будьласка, скільки треба дошки в кубах щоб виготовити 1000 рамок на 300 з розділювачем Гофмагна ??? Я так розумію що готової продукції в 1000 рамок це вже десь близько 1м3 ? Дякую
 4. Була така думка зкручувати нижній та верхній фальц між собою шпильками, звучить як роботи безмежно, але купити 2кг 5мм 4мм дроту та на кусках уже рівного дроту нарізати різбу не так все і страшно, тим більше що лєрку на 4мм - 3мм можна приспособити в шуруповерт, звісно що прийдеця зробити якусь приспособу для того щоб точно сверлити стінки, але в цьому страшного не має ні чого, а результат буде добрий.
 5. Це величезний +, я коли спробував працювати з очеретом бажання робити із ппс пропало. Стінка на сонці пропікаєця, коли прямі лучі весь вулик весить на днищі, повний корпус зачепив та звалив на куща тільки клапті полетіли, при переїзді запарив дві сімї, фалці відриваюця, замість того щоб змисти бджіл із корпуса стукнув об землю щоб бджіл зтрусити відстали всі чотири планки і т.д. Але зимовка слабаків, та старт слабаків ппс саме те
 6. Лапша звичайно рулить, але квадратний кусок ппс і такаж дірка вирізана ножом для гіпсокартону латає швидше і без геморою, клей дракон вирівняє всі не рівні зрізи.
 7. 10-ток максимум 20 сімей в таких вуликах терпіти можна, а коли близько півсотні то ці дрібниці, то фальц підриваєця, то корпуса злиплись, то меду повно що вулик не здвинути бо ППС гуляє навіть 40мм, і т.д, добавляє роботи більше як вся робота біля сімей, а що найгірше перевозка вуликів в двох корпусах це екстрім. На стаціонарна пасіка до 20ти сімей, нуклеуси і магазини із дерев"яною обвязкою робочий матеріал.
 8. Діло звичайно Ваше, але на не варто... В мене єсть з 10-ток магазинів із тогож ППС 40мм що і корпуса, то при медозборові іноді так прополюс прилипне що відриваюця клапті ппс а магазин не відірвати, стаместка занурюєця в корпус без толку, в такому випадку маю на пасіці широкий будівний шпатель який служить як опорна площадка над стаместкою.
 9. Нє пацани, мені не принципово але в Африці Дерево - tree або bois пінопласт - Styrofoam або polystyrène
 10. В усих матеріалах єсть свої +++ та --- , і на не маловажний фактор погодні умови, один із них весняний розвиток сімейки скажім на 4р, в дерев"яному корпусі на 12р і в очереті теж на 12р, деревяний корпус після вологої зими треба ще висушити на що піде чі мало зусиль сімї, очерет не має властивості напитувати вологу тому і старт швидший по весні, та і согоднішня ціна на деревину теж добрячий фактор. Що до магазинів з Вами згодний що матеріал повиний бути легший, мені дуже зручні магазини із ДВП, але виготовляти їх по технології ЛАВ проварювати всі заготовки в парафіні.
 11. Крепші, меньше вологи, не пропікаюця на сонці, при перевозкі не запарююця бжоли, зимою сім"я від 8-ми рамок зимують спокійно, і як не крути але екологія, а в нашом випадку чистота продукта таки вища. Хоча в ППС таки єст свої +++ перед очеретом.
 12. Я три роки кочую по два переїзду що року, при цьому все тримаєця, коли працюю біля вукликів корпуса склеєні прополюсом підриваючи стаметкою другий крпус чі перший від днища буває дві стінки ( права - задня ) піднімаєця стаместкою а третя ( ліва ) чути характерний хруск і брусок відстає від ппс, корпуса фальцеві тому приипають добре, також підриваю іноді боковий брусок коли відриваю рамки від корпуса, а саме 1 - 10 рамку. На мою думку причина в тому що, клей дракон не має еластичності тому в процесі роботи ( переїзди, піднімання повних корпусів, відривання стаместкоюю і т.д ) дають дефо
×
×
 • Create New...