Jump to content

Віталій.В

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,406
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,212

2 Followers

About Віталій.В

 • Rank
  намагаюсь стати бджолярем
 • Birthday 08/02/1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Єлизаветградського вїзду, Херсонскої губерні
 • Interests
  металеве рукодєліє

General Information

 • Пасека в
  10 км від Усівки
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  10р ппс, 12р очерет 300+145
 • Порода пчел
  карпатка, пробую карніку

Recent Profile Visitors

1,642 profile views
 1. Редко но встречаются такие семьи особенно злые, что маток не принимают ни каких, даже без расплода, дают матке закласть яйцо далее на яйце закладывают маточники, а матку убирают, я когда то ради эксперимента в одну семью три матки подсадил безрезультатно, с такими семьями проще семью расформировать и сделать сборный отводок чтобы востановить количество семей, все потуги подсадить матку заканчиваются одним потеря времени, маток, и семья проседает что и расформировывать уже не чего.
 2. У нас и подсолнух за 300 это дорого. В Ваших краях может такая цена реально, но в моих краях это выше крыши, приблизительно как открыть в селе на 50 дворов магазин Золото Бриллианты, практически все зависит от уровня жизни и плотности населения того или иного населенного пункта.
 3. І мені така ціна нравиця , тільки здаєця мені що коли я озвучу 900 грн за 3ри літри то відсотків 95 - 99 скажуть що я Й*****ий на всю голову навіть в районі не кажучи вже про село.
 4. Дякую ! бажання не втратив на цей рік ціль максимально відновити пасіку, пилок рідко але носять другий день з 5того квітня потепління думаю пилок краще піде планую поставити кормушки із ситою і т.д.
 5. В темі " здравствуйте, я только начинающий ,....." єсть всі подробиці.
 6. Але в багатьох, я знаю двох, перший зимував на вулиці пішов в зиму із 47ми сімями, вийшов 20ть сімей і більшість 2 - 3ри рамки, другий заніс 9ть сімей, а виніс 2ві сім'ї але силу сімей не знаю, в мене в загалі пасіку треба відновлювати за зиму пропало 3ри сім'ї, зате до грудня відійшло 39ть сімей, із 9ти що залишились 2ві сім'ї на 3ри рамки ті сім'ї 5 - 6ть рамок.
 7. Романович, зачем почти в каждом корпусе по два летка ? корпус делится перегородкой или ???
 8. Дякую, але участковий думаю і Ви добре розумієте що циркулярка чі навіть фуганок при всьому старанні не видасть більших децибел як бензопила, де в техпаспорті до бензопили написано побутова, тобто децибели шуму не перевищують норм в побутовому користувані. А взагалі не втому проблема, його теща йому розповіла що я не маю права працювать на циркулярці у вихідні дні це зі слів сусіда. в що він свято вірить. Взагалі із травня до листопада я станки майже ні коли не включаю, в мене в будинку циркулярку не чути хоча від дому 3 - 4 метра, а до сусіда то і взагалі не чуть, та майже в ко
 9. На скільки я помітив то більш залежить не скільки сама пасіка як відносини сусідів на що впливає такі подробиці як разом працюва і чі куми та разом при союзі випивали і т.д, я за них молодший на 7 - 20 років то клюють тільки мене, через двір стоїть 10ть вуликів + племінник туди привіз 15 сімей ніхто за неї не згадує, а якщо де кого вжалять або літають по дворі то тільки мої бджоли і що моя вся пасіка на кочоці слухать ніхто не хоче. Одне скажу що пригощати медом до дурна трата, я давав по 3 бутиля меду а толку ніякого, правильніше буде той мед витратити на реєстрацію та огорожу тоді точ
 10. Сусід вирішив що пуп землі та не погодивши зі мною зробив стьок із своїх будов до мене в двір, я вирішив побудувати в тому місці навіс для зберігання корпусів коли сусід ліпив кришу його попередив а літом попросив повирнути кришу щоб з його криш не тикло до мене в двір, сусід запевнив що я дурак і він все побудував правильно, для вияснення меж я привіз землеупорядковця який наполегливо затвердив, або сусід по доброму повертає кришу щоб до мене в двір не текла вода, або прибирає всі постройки як до межі повинно бути не меньше метра, розрахунок сосіда був на те що я буду мовчать бо в мене пасіка
 11. Можливо частково Ви праві, я не думаю що було таке страшне насищення амітрази чі тауфлювалінату, тільки в 2020р використав 30кг вощини це більше як 300та рамок на 52 сімї, відразу після відкачки формую гніздо яке вже буде йти в зиму, на моєму досвіді якщо дуже мішані рамки світлі та темні в одному гнізді то клуб не рідко переходить на темні рамки особливо якщо темна рамка з південої сторони, щоб зміщення клубу не було гніздо формую на максимально світлих рамках ез темних, відповідно більшість цих рамок обробку бачуть перший раз.
 12. Врядли , заяву то в 2020г году на меня написали с подписями двух соседей но не думаю что у них хватит ума что нибуть начудить по хуже.
 13. Я про це і не подумав, а Ви скоріш за все праві на 100% !!! В 2020р Карпатка меду дала мало по гнізду і все, де стояло по два корпуси ще більш меньш, а в магазини карпатка взагалі не пішла гніздо заливали тягли язики, а в магазини не йшла, одним словом як би не карніка меду скільки не взяв би, карніка позаливала і другі корпуса і по два магазина. Дякуючи Вашій підсказкі нарисовуєця така картина : коли зробили обробку карніка як бджола відзивчива на взяток натягла отрути, в результаті сильний осип бджоли і сімї ослабли, + до цього характерність карніки слабого захисту добре розбомбили оси
 14. Матки вільного спарювання від матки Ш//З , в мене була карпатка в сусідів ще якась порода, але 7 - 8 сімей із 10ти карніки сильно відрізнялись від карпатки, намагаюся при виводі маток трутня нарощувать в тих сімях які мені потрібні, в 300ту рамку ставлю до нижньої планки рутовську вощину в результаті в вибраних сімях 3 - 4 рамки де по 1/3 комірок трутових.
 15. В нас теж кожного року десикацію роблять до 6,00 проблем не було, в тім році дельтоплан літав близько 13,00 той рік взагалі був унікальний, з весни холодно близько пів сотні щурок не зважаючи на те що пасіка стояла по серед села жила на пасіці, далі посуха і голодовка віддав 120 медових рамок і 10 мішків цукру, далі виїхав на сонях що правда тону меду качнув і відразу після відкачки почалися сюрпризи і до грудня втратив 75% пасіки.
×
×
 • Create New...