Jump to content

medhon

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,319
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,559

1 Follower

About medhon

 • Birthday 07/29/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Київ

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  українські/дадани лежаки, багатокорпусні 10 р. - 300 гніздо+145 магазини
 • Порода пчел
  місцеві

Recent Profile Visitors

1,271 profile views
 1. В цьому році не було квітня. Було два березні, які перейшли минуючи квітень одразу у травень.
 2. Не просто прилетіли, а цілий табуняра! Буду зараз пробувати ставити рибацьку сітку, бо своїми нахабними польотами і криками до сказу доводять
 3. Ще не вечір, я б не був таким впевненим - в минулому році вони з'явилися в другій половині травня.
 4. Нічосє! У нас на деяких деревах треба придивлятися, щоб побачити бруньки
 5. ХЗ. Лор дозволила. Ось тут пишуть що навіть дітям корисно. Однак сьогодні багато хто віддає перевагу модернізованому способу проведення даної лікарської процедури за допомогою небулайзерів – особливих приладів, в які необхідно помістити ліки, розхлюпується під тиском оболонку дихальних шляхів. Перевага такого способу полягає в тому, що стиснене повітря впливає безпосередньо на зону запалення, при цьому небулайзер можна (і потрібно) використовувати для діток без загрози для їх здоров’я, адже з його допомогою лікарські речовини проникають відразу в альвеоли легенів. https://e
 6. Особисто "Билл Гейс, основатель "Майкрософт" сказав!? Нє, не особисто? Хтось переказав? А, ну тоді не бачу причин не вірити - воістину так і було! "- Смачна каша! - А ти їв? - Та нє, казали, шо бачили як їли"
 7. В якій це інструкції таке написано? Небулайзер - це спеціальний пристрій для інгаляції, тобто для потрапляння лікарських речовин в бронхи і легені. Будь-яка речовина, введена в дихальні шляхи, всмоктується набагато швидше, ніж прийнята, наприклад, в таблетках. Тому вдихати ліки - ефективніше, ніж приймати таблетки. Особливо, якщо ліки призначено саме для дихальних шляхів.
 8. Не соти вас вилічили, а організм переборов. Проти ковідла нема пігулок. Я теж хворів на ковідло в кінці листопада - на початку грудня. Дихав через небулайзер прополісною настоянкою, але паралельно вживав антибіотики в таблетках, бо було запалення легень. Не допомагало, поки кума, яка раніше перехворіла, не порадила перейти на наші антибіотики в ін'єкціях. Я не знаю які у вас були супутні симптоми і захворювання, але точно знаю, що сотами запалення легень не лікується.
 9. Те що не липа, коню зрозуміло. Але прям таки "чисто подсолнечниковий"? А якби там був шматок різнотрав'я, якого кольору він був би?
 10. Або у вас не менше 8 тонн, або ви десь під Києвом. За іншими варіантами вони не поїдуть. "Спілкувався в телефонному режимі"
 11. Ну якщо вже такий оракул боїться пророкувати, то я навіть боюся уявити! Нічо, кацапи вже відвелися від кордону, паніка притихне і курс повернеться взад.
 12. Уже не згадаю, хз, можливо читав, але ціна у них була інша два тижні тому
×
×
 • Create New...