Jump to content

Прийом заявок на місце проведення зустрічі "На Точку" 2016

Sanich
 Share

Recommended Posts

перепрошую, мав сумніви за кількість місць, знайшов фото, 11 рядів по 9 місць...

19 час назад, Еникиой сказал:

Гуменюк Володимир

если у Вас такие широкие возможности, тогда желательно организовать встречу , где нибудь в центральных областях Украины, куда  легче будет приехать большему количеству форумчан.

И хотелось бы знать больше конкретики , потому что незнание порождает не доверие . Никто просто так не стал бы  спонсировать это мероприятие ?  Если человек выкладывает денюшку из своего кармана, то он наверное на что то рассчитывает ???:IMHO1:

Ні один євро-чоловік так не поступить - не вкладе кошти в невідомий результат проекту. Для цього існують такі  фундації які використовують гранти і кошти ЄС.

Я за саму центральну - Черкаську область, хоча в живу в 5 км від середини України по лінії Сх-Зах.

Перечитавши все після того... повідомлення, вважаю дану інтригу вичерпагою - пан Гуменюк В. з невідомими повноваженнями і не відомо від кого ставить якісь запитання замість того щоб з поваги до форуму викласти по пунктах 

Є така фундація ( вказати якого спрямування в т.ч. релігійна), яка пропонує 

1

11

Для цього маю повноваження від  керівника (прізвище імя та № телефону чи емейл)  запропонувати таку програму :

частина яка пропонується фундацією 

1

11

частина яку мають визначити пасічники

також пропоную провести інтернет голосування за місце проведення зустрічі

Додаток:   відеофайли фото сайт фундації.

Пане Гуменюк Ви маєте можливість бути переконливим інакше - ніяк.

• Like 4

а взагалі, хотілось з*їздити на південь,  на одещину, чи миколаївщину, херсонщину... там у кінці вересня вже не такий напряг з відпочиваючими, моря теплі, бази відпочинку напівпусті... чи нема бажаючих звідти родом виступити організаторами???

• Like 3

6 минут назад, yochik71 сказал:

а взагалі, хотілось з*їздити на південь,  на одещину, чи миколаївщину, херсонщину... там у кінці вересня вже не такий напряг з відпочиваючими, моря теплі, бази відпочинку напівпусті... чи нема бажаючих звідти родом виступити організаторами???

Ну наразі опрацьовуємо варіанти. Буде конкретика - будем думати

• Like 2

5 часов назад, Гуменюк Володимир сказал:
  1. Дід Василь думаю буде проти, можу йому запропонувати - але благородство думаю не підтримає.
  2. Можу дати телефон хто платить - але чи позвониш і спитаєш це уже питання.
  • Крутитися на своєму крузі - добре, а розуміти що за кругом - необхідність.

я не в плані конкуренції, просто я теж "за" ,коли за рахунок спонсора в комфортних умовах за бажанням форумчан та за їхньою програмою відбудеться зустріч.

Але здається мені, чи точно так станеться, ще одна подібна заявка як в пана Володимира Гуменюка і всі бажаючі зустрічі форумчан, 100% оберуть "Бухту Вікінгів", мене щось тоже голова болить від пояснень пана Гуменюка, я ж запропонував місце, Ви звинувачуєте форумчан ,що не обрали місця,тим самим Ви хочете порубати правило, і пропунуєте обирати місце, Ви будете спонсурувати (залучаєте спонсора), пропоную спонсоруйте Бухту Вікінгів, нормально створюємо організаційний комітет, приймаємо побажання форумчан, подаємо проект програми на обговорення після затвердження приступаємо до робочих питань, якщо є бажання це робити то Ви повинні дати відповідь ,а не питання на запитання.

• Like 7

9 минут назад, miro сказал:

я не в плані конкуренції, просто я теж "за" ,коли за рахунок спонсора в комфортних умовах за бажанням форумчан та за їхньою програмою відбудеться зустріч.

Але здається мені, чи точно так станеться, ще одна подібна заявка як в пана Володимира Гуменюка і всі бажаючі зустрічі форумчан, 100% оберуть "Бухту Вікінгів", мене щось тоже голова болить від пояснень пана Гуменюка, я ж запропонував місце, Ви звинувачуєте форумчан ,що не обрали місця,тим самим Ви хочете порубати правило, і пропунуєте обирати місце, Ви будете спонсурувати (залучаєте спонсора), пропоную спонсоруйте Бухту Вікінгів, нормально створюємо організаційний комітет, приймаємо побажання форумчан, подаємо проект програми на обговорення після затвердження приступаємо до робочих питань, якщо є бажання це робити то Ви повинні дати відповідь ,а не питання на запитання.

:ay::ay::ay:

• Like 3

9 часов назад, Еникиой сказал:

Кому чуть-чуть,  а кому  1000 км.

Ой да...Ну думаю,если со  временем будет усе гут, то хоть в Африку.

• Like 4

7 часов назад, sklyar.yuri сказал:

да.. головне що дискусія продуктивна...

"Встань!, Юный поддаван!, Ты многое не понимаешь, Не старайся понять разумом . Используй Силу! Она откроет для тебя свою мощь и знания. Ты познаешь мудрость.  И тогда ты станешь великим джедаем!. А если ты сомневаешься - в тебе говорит тёмная сторона. Опасайся тёмной стороны"

Це так, виходячі зі стилю вищевикладених деяких постів та логіки, хочу і свої п'ять вставити. Ну тіпа шоб казатись модним і загадочним ))

Мультик классный есть. Звездные войны. Повстанцы. Графа сначала непривычная, но цепляет...:ay:;)

• Like 1

1 час назад, yochik71 сказал:

Вова, в Одессе в конце августа море уже холодное.С ЖД сообщением в этом году было проще, аж 3 поезда Хар.- Од. ходили.В самой одессе посмотреть есть что, но на море просто времени не хватит.

• Like 2

5 часов назад, андрон сказал:

Не скільки в часовому діапазоні.Як нема ніякого прямого сполучення зі Львовом:(.Треба робити дві-три пересадки.

Да???!!! раньше было... :ak:

Разве что только в гости. :friend_drink:

11 час назад, Fabro сказал:

Напевно ось тут ховається багато відповідей.:IMHO: Чоловіку потрібна певна кількість людей з вільними вухами, щоб там, десь, щось "впарити". Я так розумію що пан Гуменюк не зовсім розуміє що таке "Зустріч Форумчан":IMHO:, а якщо і розуміє, то хоче використати її на свою користь:IMHO:. На даний час пропозиція про зустріч в "Бухті вікінгів" є найкраща.:IMHO: P.s. Проаналізувавши написане паном Гуменюком на нашому форумі в різних темах, я для себе зробив висновок - мова йде, а вірніше не йде, але обов'язково піде (вибачте за тавтологію) про РЕЛІГІЮ, щось на кшталт свідків Ієгови:IMHO: Можливо я й помиляюсь:hmm:

Дякую, Іване, допоміг. Ну, тепер і мені легше висловити свою думку ! Спеціально виждав, щоб не приписали мені щось на кшталт "неповаги до співрозмовника". Та там, у Гуменюка, як на дзеркалі - Ієгова чи адвентисти, або й Марійка Цвигун.  Та ще й цікавий дарунок у кінці від організаторів (!) ясно - їх прокламації з Біблією.:IMHO::hi:А мо" кому й сподобається?  :umora:Але я особисто тут - пас.:refery:

• Like 3

Ваня і Леоніде, багато смайлів не буває :ay::rofl:  товариш зник...

• Like 1

1 час назад, miro сказал:

Супер! :ay:

• Like 2

Все, баста! :crazy:

@Гуменюк Володимир, вы или слишком на своей волне или просто с нас издеваетесь. 

Не собираюсь выяснять истинную причину, но, возьму на себя право заявить - ваша заявка отклонена и рассматриваться не будет. Прошу больше не флудить в этой теме. 

Спасибо. 

• Like 11

1 час назад, кузмич сказал:

Вова, в Одессе в конце августа море уже холодное.С ЖД сообщением в этом году было проще, аж 3 поезда Хар.- Од. ходили.В самой одессе посмотреть есть что, но на море просто времени не хватит.

а я раніше приїду...:ae:

• Like 1

а я раніше приїду...:ae:

В бар Гамбринус загляни на Дерибасовской:-)

• Like 2

1 час назад, Sanich сказал:

Все, баста! :crazy:

@Гуменюк Володимир, вы или слишком на своей волне или просто с нас издеваетесь. 

Не собираюсь выяснять истинную причину, но, возьму на себя право заявить - ваша заявка отклонена и рассматриваться не будет. Прошу больше не флудить в этой теме. 

Спасибо. 

Нарешті!!!  Скинь адрес новой почты. Могарь вышлю ))

Думаю не я один

• Like 5

19 час назад, yochik71 сказал:

а я раніше приїду...:ae:  - Правильно yochik71 сказав, кожен вирішує сам. 

Все, баста! :crazy:    Sanich главний - як сказав так і буде на цьому форумі. Я погоджуюсь з його авторитетом, але вибір за Вами друзі форумчани.;):)

Так шо ж вибирати, якщо  ви нічого конкретного не сказали.

• Like 4

22 минуты назад, gardener сказал:

Боюсь, что вам скажут, что кто хотел, тот услышал. Или что-то в этом роде. 

• Like 5

«А сегодня в завтрашний день не все могут смотреть. Вернее смотреть могут не только лишь все, мало кто может это делать»  В. Кличко.

• Like 14

8 часов назад, Гуменюк Володимир сказал:

Все, баста! :crazy:    Sanich главний - як сказав так і буде на цьому форумі. Я погоджуюсь з його авторитетом, але вибір за Вами друзі форумчани.;):)

4 часа назад, gardener сказал:

Яка баста...:crazy: Ну, він  насраааааадує....:Jumpy: Який вибір, з чого? Про що це? Про те саме чи вже щось інше? Просвітіть :evrika: або пристреліть :hunter:....

• Like 1

Стосовно півдня - є варіанти.  Чи навіть скоріше намітки.  Зараз поки ідеї, бо ще ніхто тут не знає "шо почьом". Акщо збиратися на глибокий вересень (що при вдалій розробці і запропонуєм) - то цілком все реально і должно буть привабливо.  

Короч, задачу нарізав, якщо буде конкретика - викладу.  Якщо раніш кудись вирішить товариство - приєднаюсь)

• Like 2

9 часов назад, sklyar.yuri сказал:

Акщо збиратися на глибокий вересень (що при вдалій розробці і запропонуєм)

Зверніть увагу на пропоновані дати в першому повідомленні теми. :az: Якщо занадто пізно, то частина не зможе приїхати, через накладку з БК. 

• Sanich locked this topic
  • Sanich unfeatured and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...