Jump to content

Прийом заявок на місце проведення зустрічі "На Точку" 2016

Sanich
 Share

Recommended Posts

5 часов назад, ромео сказал:

Справа в тому, що ми вже навчені не довіряти висловам в такому стилі, як від пана Гуменюка. Надто багато вже було прецедентів. Якби він говорив строго по суті організації заходу , без моральних повчань наперед - що кому отримати від того, то недовіри було б менше. Сьогодні, коли за мене пропонують заплатити (і немалу суму), я дуже  хотів би знати відповідь на пару запитань:

1. Хто платить?

2. Що від мене потребується за це? 

П.С. А взагалі стиль дуже нагадує "бродячих проповідників", що ходять з настановами по людях і агітують вступити в їх лави, щоб зрозуміти суть життя і моральності.

Більше конкретики, пане Гуменюк

Безкоштовний сир в мишоловці.

...бродячих провідників-однозначно.

А як вам варіант- у Діда Василя.

Якщо буде його згода і кількість бажаючих буде рівнятися кількості місць якими він розраховую-найкращий варіант-центральна Україна і умови гарні.

• Like 1

...........а ще там є спа салон, руська баня, фінська сауна, римська сауна,фіто сауна, басейн закритий якісь там 16 метрів довжиною, коні,велики,ролики,веломобілі, дитячий майданчик і ще,ще..............., і ще може смішно но туалети там на кожному кроці (про що кажуть відвідувачі великий плюс).

• Like 8

5 часов назад, Алёна сказал:

Не-а, мы до прошлого года не читали форум и не были в курсе встреч.

понятно , значит обознался. :)

2 минуты назад, vladimir5 сказал:

А як вам варіант- у Діда Василя.

в етом году была встреча форумчан на круге , надо разнообразие ;)

для понимания тех кто не был на встречах форума. пару фото с предыдущих встреч.

2013 год Черкасы56b7331c62453_018.thumb.jpg.9fb779d89c6c

2014 год Умань IMG_0150.thumb.jpg.560a30501e6b6a6fe71c5

на второй день, Софиевка . Самые стойкие;)IMG_0160.thumb.jpg.1acf281da0d9743723c87

IMG_0194.thumb.jpg.5cc7ce312e3e7bb2abaa2

2015год встреча на круге.

IMG_0863.thumb.jpg.daca49a0cd46bb0e2bb74IMG_0851.thumb.jpg.e17c44d041484dca4529b

• Like 8

1 минуту назад, Гуменюк Володимир сказал:
  1. Ти друже мене розсмішив... Але це тільки твої :dntknw:думки, які помилкові.

Це добре що трохи Вас повеселив. За помилкові припущення прошу вибачення:hi: 

9 минут назад, miro сказал:

.., і ще може смішно но туалети там на кожному кроці (про що кажуть відвідувачі великий плюс).

Это не только смешно,но даже как то озадачило (шутка)

• Like 1

5 минут назад, Паланочка сказал:

понятно , значит обознался. :)

в етом году была встреча форумчан на круге , надо разнообразие ;)

для понимания тех кто не был на встречах форума. пару фото с предыдущих встреч.

2013 год Черкасы56b7331c62453_018.thumb.jpg.9fb779d89c6c

2014 год Умань IMG_0150.thumb.jpg.560a30501e6b6a6fe71c5

на второй день, Софиевка . Самые стойкие;)IMG_0160.thumb.jpg.1acf281da0d9743723c87

IMG_0194.thumb.jpg.5cc7ce312e3e7bb2abaa2

2015год встреча на круге.

IMG_0863.thumb.jpg.daca49a0cd46bb0e2bb74IMG_0851.thumb.jpg.e17c44d041484dca4529b

Я мав на увазі не табір ювілейний, а те місце, де Дід Василь проводить свої семінари, звісно якщо ні хто кращого не запропонуе, бажано в центрі України. 

1 минуту назад, vladimir5 сказал:

Я мав на увазі не табір ювілейний, а те місце, де Дід Василь проводить свої семінари, звісно якщо ні хто кращого не запропонуе, бажано в центрі України. 

Точок ні до кого не напрошується, а навпаки його запрошують ;) Щось я не бачив запрошення від Василя Олексійовича, ви хочете поставити його перед фактом ? :umora: Мені особисто без різниці, я поїду в любе місце в Україні де збереться точок. Львів мені підходить :ay: (поїзд на Львів проходить за 50 метрів від подвір'я) :umora:

• Like 5

Только что, vladimir5 сказал:

Так по моєму уже запропонували майже ідеальний варіант :ah:

Я розумію що для багатьох він в деякій мірі не зручний, але при любому розкладі будуть такі що їм буде "незручно", але як кажуть "Хто хоче - той шукає можливість, хто не хоче - причину" :IMHO:  І як я уже писав, що теж неправильно щоб одним завжди було близько, а іншим завжди далеко :ah:  І уже було три зустрічі Черкаси, Умань і Баришівка, давайте в цьому році проведем наприклад у Львові, на слідуючий, якщо будуть пропозиції наприклад на півдні Херсонська, Одеська чи інші області, потім схід, наприклад Харків (Кузміча напряжем:umora:) чи інше місто, щоб всі були в одинакових умовах :IMHO::az:

• Like 12

Хлопці, закінчуйте балаган, тут не ця тема :IMHO:

• Like 3

54 минуты назад, vladimir5 сказал:

А як вам варіант- у Діда Василя.Якщо буде його згода і кількість бажаючих буде рівнятися кількості місць якими він розраховую-найкращий варіант-центральна Україна і умови гарні.

1. Дід Василь думаю буде проти, можу йому запропонувати - але благородство думаю не підтримає.
  2. Можу дати телефон хто платить - але чи позвониш і спитаєш це уже питання.
  • Крутитися на своєму крузі - добре, а розуміти що за кругом - необхідність.

2 минуты назад, SASHA.OK сказал:

Хлопці, закінчуйте балаган, тут не ця тема :IMHO:

Та я просто нічого понять не можу ))

Брєдняк повний. ..

• Like 1

7 минут назад, sklyar.yuri сказал:

Та я просто нічого понять не можу ))  Брєдняк повний. ..

Це тому що бла...бла...бла...багато, а рішень і кроків мало.:umora: Не ображайся друже!!!

5 часов назад, Sanich сказал:

14 часа назад, Гуменюк Володимир сказал:

пянки

Що, взагалі? :ak:

Половину претендентів на участь можна викреслювати:umora:

1. Є секрет - розвивається бізнес по бджільництву, і не тільки, в якому беруть участь мої друзі. Цей бізнес підніме Україну на ноги і змінить менталітет українця. Тільки ті (хто бажає бути професіоналом своєї справи) можуть увійти у цей бізнес. 

Нє, ну мені цікаво: що у відповідь? :hmm:"Где подписывать?"

П.С. "змінити менталітет"? смешно...

• Like 1

14 минуты назад, Гуменюк Володимир сказал:

Дід Василь думаю буде проти, можу йому запропонувати - але благородство думаю не підтримає.

Який дід Василь? Про що Ви? У нього БК, а в нас своя "каша"

14 минуты назад, Гуменюк Володимир сказал:

Крутитися на своєму крузі - добре, а розуміти що за кругом - необхідність.

Володимире, закінчуйте! Ви на себе накликаете тільки негатив:IMHO: Давайте конструктивно по темі. Якщо не хочете розкривати свої наміри стосовно зустрічі, на цьому й закінчуйте. Заявку подали, а фінальне голосування покаже що, куди і як.

• Like 8

Шановний Володимир Гуменюк. Прошу прийняти мої слова не як критику, а добру пораду. Це тема з вибору місця для проведення зустрічі форуму "На точку." Тому, щоб не "грюкати по столу" прошу Вас зазначити у запропонованому Вами варіанті:

!. точне місце зустрічі,(турбаза, табір відпочинку, готель з оріентовною оплатою проживання та харчування, якщо оплату здійснює спонсор, то які вимоги до учасників, участь в рекламній кампанії, релігійній, політичній, або повна гарантія що цього не буде).

2. час проведення (кінець вересня, бажано заїзд в пятницю, роз*їзд в неділю)

3. Кого будете запрошувати на виступи та майстеркласи.

Без точних відповідей Ваша заявка не відповідає вимогам, як на мене, то це звучить приблизно так "пацаны, приезжайте в любой город, все будет хокей, проживание халява, хавка халява, токо не бухать,  живем где хотим, зовем кого хотим..." уж пардоньте мой франузский... На форумі спілкуються нормальні люди, працьовиті, які дано не вірять у халяву, якщо Ви нас переконаєте у зворотньому, буду дуже радий!!!

З повагою Володимир Чернявський.

• Like 15

11 минуту назад, Fabro сказал:

Який дід Василь? Про що Ви? У нього БК, а в нас своя "каша"  Володимире, закінчуйте! Ви на себе накликаете тільки негатив:IMHO: Давайте конструктивно по темі. Якщо не хочете розкривати свої наміри стосовно зустрічі, на цьому й закінчуйте. Заявку подали, а фінальне голосування покаже що, куди і як.

• О... це уже по суті. Я ж про це від початку хочу сказати.
  • А я думав що у Вас БК, а у Вас "каша":ole_ole:

8 минут назад, Гуменюк Володимир сказал:

А я думав що у Вас БК, а у Вас "каша":ole_ole:

Володимире, до чого тут БК:dntknw:, навіщо Ви змішуєте все в кучу? У нас нема ніякого БК, у нас нема ніякої каші, у нас є "Зустріч на Точку", тобто ЗУСТРІЧ. Все більше і більше дивуюсь Вами і складається таке враження що "каша" у Вас в голові. Вибачайте, якщо образив, але складається таке враження.:hi: 

• Like 7

пане Гоменюк озвучте свої пропозиції відкрито 

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Єдине зі Сходу і Півдні трохи далеко їхати в часовому діапазоні.

Не скільки в часовому діапазоні.Як нема ніякого прямого сполучення зі Львовом:(.Треба робити дві-три пересадки.

2 минуты назад, андрон сказал:

Не скільки в часовому діапазоні.Як нема ніякого прямого сполучення зі Львовом:(.Треба робити дві-три пересадки.

До Одеси і далі Львів.

28 минуты назад, yochik71 сказал:

На форумі спілкуються нормальні люди, працьовиті, які дано не вірять у халяву, якщо Ви нас переконаєте у зворотньому, буду дуже радий!!!

З повагою Володимир Чернявський.

Хто скаже скільки сидячих місць у залі в Інституті Прокоповича??? Як варіант:ay:

3 минуты назад, Гуменюк Володимир сказал:

Хто скаже скільки сидячих місць у залі в Інституті Прокоповича??? Як варіант:ay:

Скільки точно не знаю, але при семінарі з медоваріння було зареестровано близько 200 чол., то місця вільні ще були...

5 минут назад, Гуменюк Володимир сказал:

Як варіант для чого? Посидіти когось послухати так, а для зустрічі - "не то пальто":IMHO:

• Like 5

Гуменюк Володимир ви все ще не можете зрозуміти "формату" зустрічей "точківців" :IMHO:

• Like 2

• Sanich locked this topic
  • Sanich unfeatured and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...