Перейти к содержанию

Прийом заявок на місце проведення зустрічі "На Точку" 2016


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Ну ,я готов ехать уже в оба,предложенных места.

Відпочинкова база «Бухта Вікінгів»

Наприклад: - м. Чернівці -

 

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Гуменюк Володимир сказал:
  1. Організація буде на вищому рівні, (які будуть вирішуватись теми залежить від учасників),  я не збираюся тратити свій час на пусті балачки.
  2. На форумі є люди які компетентні у бджільництві - наприклад: пункт спарення закритого типу. Яким (матеріалом і звідки) краще зафарширувати пункт для хороших продуктивних показників???

Домовились, потрібно щоб більшість форумчан побачили.

Нічого не  можу зрозуміти

1.Як люди можуть бути пунктами спарення закритого типу?

2 Як можна фарширувати матеріалом пункт для хороших продуктивних показників?

Чи тільки я не розумію? А якщо не тільки я, то яка організація може бути на найвищому рівні як зараз вже нічого не зрозуміло?

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ромео сказал:

Аж надто добре, щоб бути правдою ...:hmm:

Взагалі за стилем - схоже на те, що у відповідь від форумчан-учасників щось треба (підписатися на якусь авантюру) :IMHO:

Це якась фундація європейська, яка зацікавлена в розвитку бізнесу в Україні -  діждали. Думаю що це крок в розвитку  і нашого бізнесу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, кузмич сказал:

Ну ,я готов ехать уже в оба,предложенных места.

Відпочинкова база «Бухта Вікінгів»

Наприклад: - м. Чернівці -

 

це получиться подорож, якщо зразу в обидві точки, але все таки  в заявці Гуменюк Володимир населений пункт не названо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Любомир сказал:

Це якась фундація європейська, яка зацікавлена в розвитку бізнесу в Україні -  діждали. Думаю що це крок в розвитку  і нашого бізнесу.

Не інакше .Вже і людей підібрали для маркетінгової справи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, miro сказал:

це получиться подорож, якщо зразу в обидві точки, але все таки  в заявці Гуменюк Володимир населений пункт не названо.

Ну,если серьёзно ,на сегодняшний день склоняюсь к  Відпочинкова база «Бухта Вікінгів» .Конкретное предложение ,с конкретным адресом и расценками.:hi:

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Гуменюк Володимир сказал:
  • Наприклад: - м. Чернівці - літній театр в парку ім. Тараса Шевченка ( зал для проведення підбирається в залежності від кількості учасників, стадіон - думаю занадто.)
  •  За чий рахунок бенкет і фінансування це моє питання.

На жаль, дана відповідь не зовсім відповідає вимогам. Слово "наприклад" мені не дуже зрозуміле. Ну і на рахунок меценатства - хотілося б почути все ж таки деталі.  :IMHO:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, кузмич сказал:

Ну,если серьёзно ,на сегодняшний день склоняюсь к  Відпочинкова база «Бухта Вікінгів» .Конкретное предложение ,с конкретным адресом и расценками.:hi:

дякую, взагалі якщо проголосують "Відпочинкова база «Бухта Вікінгів» то постараюсь, головне щоб було відомо де оберуть місце зустрічі, тоді б можна було займатись організацією ,отримувати побажання, вибрати програми пропозицію на смак.

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

Я можу взяти на себе відповідальність та проведення з'їзду, по суті може бути в любому обласному місті України крім АТО.

Гуменюк Володимир

если у Вас такие широкие возможности, тогда желательно организовать встречу , где нибудь в центральных областях Украины, куда  легче будет приехать большему количеству форумчан.

  И хотелось бы знать больше конкретики , потому что незнание порождает не доверие . Никто просто так не стал бы  спонсировать это мероприятие ?  Если человек выкладывает денюшку из своего кармана, то он наверное на что то рассчитывает ???:IMHO1:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Еникиой сказал:

Гуменюк Володимир

если у Вас такие широкие возможности, тогда желательно организовать встречу , где нибудь в центральных областях Украины, куда  легче будет приехать большему количеству форумчан.

  И хотелось бы знать больше конкретики , потому что незнание порождает не доверие . Никто просто так не стал бы  спонсировать это мероприятие ?  Если человек выкладывает денюшку из своего кармана, то он наверное на что то рассчитывает ???:IMHO1:

В центрі так це в Умані, оптимальний варіант. 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Любомир сказал:

Це якась фундація європейська, яка зацікавлена в розвитку бізнесу в Україні -  діждали. Думаю що це крок в розвитку  і нашого бізнесу.

Якщо в центрі - то це Київ (приміщення вмістить всіх форумчан).

Є секрет - розвивається бізнес по бджільництву, і не тільки в якому беруть участь мої друзі. Цей бізнес підніме Україну на ноги і змінить менталітет українця. Тільки достойні можуть увійти у цей бізнес. Спонсори і грошей дають, якщо треба звичайно, тому Вам вирішувати куди іти і що робити. А ринок буде розприділятися цікаво.

Володіти інформацією - це одне, а робити правильні рішення - зовсім друге. 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я до чого міркую: з точки зору географії та, що головне, транспортних маршрутів моя Херсонщина в дуже не вигідному положенні. Що в Чернівці, що на Львівщину пертися не близкий світ.  Та сама велика проблема це час, який буде витрачено на дорогу.  Прошу не цькувати мої суб’єктивні думки вголос)

А саме до чого веду, шановні панове форумчани, - два питаня цікавлять:

1) орієнтовна (бажана) дата проведення заходу?

2) Чи готові ви приїхати на Херсонщину? 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, sklyar.yuri сказал:

Я до чого міркую: з точки зору географії та, що головне, транспортних маршрутів моя Херсонщина в дуже не вигідному положенні. Що в Чернівці, що на Львівщину пертися не близкий світ.  Та сама велика проблема це час, який буде витрачено на дорогу.  Прошу не цькувати мої суб’єктивні думки вголос)

А саме до чого веду, шановні панове форумчани, - два питаня цікавлять:

1) орієнтовна (бажана) дата проведення заходу?

2) Чи готові ви приїхати на Херсонщину? 

  1. Форумчанам вирішувати на який час.
  2. Готовий приїхати в будь-яке обласне місто України, чи щось не зрозуміло? 
  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, sklyar.yuri сказал:

Я до чого міркую:  Що в Чернівці, що на Львівщину пертися не близкий світ.  

2) Чи готові ви приїхати на Херсонщину? 

Не думаю що зі Львова чи Чернівців ближче їхати до Херсона чим з Херсона на Львів;)

  • Подобається 8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, sklyar.yuri сказал:

2) Чи готові ви приїхати на Херсонщину? 

Очень даже готовы!!!:ole_ole:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Гуменюк Володимир сказал:

 Спонсори і грошей дають, якщо треба звичайно, тому Вам вирішувати куди іти і що робити.

Вот тут можно подробнее кто, зачем и почему .

 

18 минуту назад, Гуменюк Володимир сказал:

Володіти інформацією - це одне, а робити правильні рішення - зовсім друге. 

Но не владея информацией, правильные решения не сделаешь   это точно.

Владимир меня не покидает мысль что это халявный сыр(сами знаете где он бывает), очень хотелось бы  ошибаться. Если Вам не трудно развейте мои (и я думаю не только ) сомнения.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минуты назад, Wladimir_K сказал:

В центрі так це в Умані, оптимальний варіант. 

В Умані саме краще, якщо ще хтось оплатить витрати то взагалі "шедевр" :ay::umora:

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минуты назад, Гуменюк Володимир сказал:
  1. Форумчанам вирішувати на який час.
  2. Готовий приїхати в будь-яке обласне місто України, чи щось не зрозуміло? 

Наче й не дибіл, та чомусь не все зрозуміло.  

Читаючи Ваші пости по даній темі складається враження що Ви пікреслююте власну якусь ообізнаність чи продвинутісь, а всі решта "не достойні" почути іформацію якою володієте.  Або кажіть як є, або нічого не кажіть.  Прошу,  без образ. Якщо не правий - готовий вибачитись, могаричово.  Просто алергія на "панти", і люблю конкретику

  • Подобається 8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минуты назад, Паланочка сказал:

В Умані саме краще, якщо ще хтось оплатить витрати то взагалі "шедевр" :ay::umora:

Артем, ну я розумію що тобі близько;), але хіба тобі не цікаво було б побувати на новому місці, в тому же Львові наприклад?:ah: 

1 час назад, sklyar.yuri сказал:

Прошу не цькувати мої суб’єктивні думки вголос)

А як можна? Тільки в думках :al: :umora:

1 час назад, sklyar.yuri сказал:

з точки зору географії та, що головне, транспортних маршрутів моя Херсонщина в дуже не вигідному положенні. Що в Чернівці, що на Львівщину пертися не близкий світ.

Те ж саме і в звротньому напрямку, як і написав Бджолопотам :wave:

Гуменюк Володимир тут народ простий і не всі навченні розгадувати ребуси, ви би написали по простому, як то кажуть "на хлопський розум", можливо получився б якийсь конструктивний діалог, а так просто "задача з багатьма невідомими", іншими словами - багато тексту і дуже мало інформації :dntknw::IMHO:

24 минуты назад, sklyar.yuri сказал:

Наче й не дибіл, та чомусь не все зрозуміло.

Я раніше теж так думав, а тепер вже і сумніви почали закрадатись :crazy:

  • Подобається 8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, SASHA.OK сказал:

Артем, ну я розумію що тобі близько;), але хіба тобі не цікаво було б побувати на новому місці, в тому же Львові наприклад?:ah: 

так я ж жартую ;) Львів мені цікавий. :wave:

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Паланочка сказал:

В Умані саме краще, якщо ще хтось оплатить витрати то взагалі "шедевр" :ay::umora:

Як не крути - то є майже географічний центр України. Та й могила цадика Нафмана теж там!:umora::ay:

2 часа назад, Maxim сказал:

Очень даже готовы!!!:ole_ole:

:umora::az::ay: Да, уж!

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Як не крути - то є майже географічний центр України. Та й могила цадика Нафмана теж там!:umora::ay:

ну пане ДобровоЛ не збивайте товариство з пантелику, то не той випадок, і не та мета, шо з того може вийти.........., до Львова всі поїзди ходять, а дорогу таку зробили жи треба вібро крісла в машину, якось вже не привично, завжди трясло, а тепер їдеш і чуєш як бджоли на пасіці гудять

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Гуменюк Володимир сказал:

Якщо в центрі - то це Київ (приміщення вмістить всіх форумчан).

Є секрет - розвивається бізнес по бджільництву, і не тільки в якому беруть участь мої друзі. Цей бізнес підніме Україну на ноги і змінить менталітет українця. Тільки достойні можуть увійти у цей бізнес. Спонсори і грошей дають, якщо треба звичайно, тому Вам вирішувати куди іти і що робити. А ринок буде розприділятися цікаво.

Володіти інформацією - це одне, а робити правильні рішення - зовсім друге. 

Правильне рішення можна зробити лише тоді, коли володієш досконало інформацією.:hi:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.02.2016в22:36, miro сказал:

є можливість при сприятливій погоді біля пасіки на базі провести захід в тіні лісу(безплатно) можна в альтанці містність 250 людей.

А что, там прямо на базе есть пасека?

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Алёна сказал:

А что, там прямо на базе есть пасека?

так, вся база по пириметру оточена лісом, в сторону тиру в лісі стоїть точок 10 вуликів, ліс бук, дуб, граб, хвоя,клен, в тій же стороні долина шириною метрів 40, зрештою навіть виникла ідея може відео відзняти, щоб було краще видно, хоча в ютубі досить часних .

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
  • Sanich unfeatured и unpinned this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...