Jump to content

Паланочка

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  6,333
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9,039

About Паланочка

 • Rank
  забанений матковод-оператор ШО маток.
 • Birthday 02/25/1982

Contact Methods

 • Website URL
  Сайт Родоводи маток України забанений на точку

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

General Information

 • Пасека в
  Паланочка тел.0967922345
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Забанен
 • Порода пчел
  Забанен

Recent Profile Visitors

25,343 profile views
 1. Андрій питання ставиться саме так ? лише карніка ? і не дай Бог якісь там на пасіці "синички" літають чи пес пробіга.... У степовиків теж такі заклики лунають, рахую їх не правильними якщо людина хоче працювати з карнікою, але при цьому працює з македонікою (до прикладу) то як це їй заважає ? Непогана ідея..
 2. Юра герб на печатці вже затверджений чи це тільки ескіз ? З оленем поспішили У нас не абатство , герб мавби нести нашу символіку.
 3. та це так хтось від пихи а хтось від заздрощів, як кажуть хто на що навчався.. "у кожного своя доля і свій шлях широкий" так ви приклад показуйте, а то самі флудом займаєтесь, а потім шашкою махаєте
 4. це Міко коли ви відправляэте 5 маток і дві посилки. А якщо маток сотня - друга і посилок 20-30 то працювати по вашій схемі рано гроші -в обід матки не реально. Бо маток треба відбирати зарання і лежати- чекати вони не будуть. Більше того щоб відібрати і спакувать потрібен час . Тому якщо вам довіряють то найкращий варіант і для маткаря і пасічника це попрередня оплата за "5 місяців" один чекає своїх маток і знає що 100% їх отримає, а інший (маткар) не забиває голову бугалтерією, бо це все вирішено ще зимою. Тому те що добре для пасічника який надумав вибачте "підтримати штани" продавши десяток
 5. а ось про що. ну там мова не скільки про заміну конкретних маток в конкретних пакетах , скільки про створення масиву УС бджіл.
 6. конференція в Полтаві по УС. друга частина . відповіді.
 7. Пробачте шановний Пахомович, спілкування з вами мені "протипоказано" адміністрацією форуму, нажаль мушу ігнорувати ваші пости, тому шкода, але відповіді на свої питання вам доведеться шукати самому. Успіхів вам і всього найкращого , щиро ваш "піп-селекціонер брат Адам"
 8. програма яку ви користуєте розрахована на проміри бджіл, але не маток і трутнів. В УС стандарт для бджіл в межах 16-18 класу 2.0-2.53. По матках УС данні відсутні, їх просто ніхто ніколи не міряв. Трутні 1.6-1.8 не менше 1.5 (стандарт)Порівняємо з карпаткою, бджоли 18-20 клас-2.3-3.0 (типовий 2.6) матки 2.9-3.9 трутні 1.8-2.3.(типові 2.0).
 9. Apis laboriosa? Sakagami et al. (1980) published a morphometric analysis of a "super dorsata" bee from altitudes between 1500 and 4000 m in Nepal, using more than 70 selected characters. This bee was first named "Megapis laboriosa" by Cockerell in 1906. The proposition to recognize this taxon as a fifth Apis species is based on the following arguments: (1) Important quantitative differences supposed to be exceeding those found within one of the known Apis species (Fig.1.2, Table 1.1). (2) Presumably sympatric occurrence. (3) Ecological divergence (Roubik et al. 1985). These arguments have t
 10. З тої Пахомович з тої. Рід Apis ділиться на 4 види . Пахомович, я з вами згоден, глибоко не треба. Тільки те про що ми говоримо не глибоко , а на поверхні. Я б міг вам довести (привівши цитати) що "Рід Apis ділиться на 4 види" і ці види A.dorsata, A.cerana, A.florea, A.mellifera. тільки для чого ? Зоставайтесь при своїй думці, мені особисто ваша ... не цікава
 11. я радий що ви визнаєте свої помилки, нічого страшного не помиляється той хто нічого не робить. саме головне щоб память не підводила.
×
×
 • Create New...