Jump to content

Прийом заявок на місце проведення зустрічі "На Точку" 2016

Sanich
 Share

Recommended Posts

В 07.02.2016в20:57, yochik71 сказал:

а взагалі, хотілось з*їздити на південь,  на одещину, чи миколаївщину, херсонщину... там у кінці вересня вже не такий напряг з відпочиваючими, моря теплі, бази відпочинку напівпусті... чи нема бажаючих звідти родом виступити організаторами???

Необязательно организатор родом с юга. Можно организовать в любом месте сначала приехать договориться заранее. А потом перед встречей за пару - тройку дней  оргкомитету приехать и подготовить. Если громаде интересно могу взяться с кем-нибудь за это дело.

• Like 3

Интересные дебаты получились. Предложение Володымыра Гуменюка, по моему, не имеет ничего общего к пчеловодству. Явно переборщил человек с хитроперпендарностью. Хочу познакомится с единомышленниками вживую. Львов будет супер. Попутно могу помочь баллон сорока килограммовый тащить. 

• Like 5

11 минуту назад, Добровольский РВ сказал:

Интересные дебаты получились. Предложение Володымыра Гуменюка, по моему, не имеет ничего общего к пчеловодству. Явно переборщил человек с хитроперпендарностью. Хочу познакомится с единомышленниками вживую. Львов будет супер. Попутно могу помочь баллон сорока килограммовый тащить. 

Баллон с медовухой?,Лучше со своим,а мы поможим

• Like 1

Если с медовухой то лучше уж бочку, и котить. Думаю с этим по месту разберемся.

• Like 2

Проводив цей тиждень у відрядженні по Західній Україні, тому коли приїзджав міг тільки у вечір хоч трохи зайти на форум,

але не прийміть зараз це як неоднозначність, кажу зразу моя заявка-пропозиція залишається в 100% незмінності ,я за неї переживаю щоб вибір впав на мою пропозицію тобто Львів база Бухта Вікінгів,

но що мені запропонували в Закарпатті мої друзі то просто було б щось, но нажаль на квітень, за вересень вони сказати ще не можуть, але 350грн. на людину в них входить проживання, трьох разове харчування, всі спа салони (баня, сауна, басейн і інше) спортивні майданчики (більярд,теніс,волейбол,футбол,баскетбол), конференц зали плюс супровід технічний, водичка до бювету 50 метрів, плюс два гіди, плюс найкращі враження с. Поляна.

все це до того, що гарних місць в Україні багато, і зустріч можна кожен рік вибирати в різних куточках нашої країни ,сьогодні незручності з півдня до Львова, а наслідуючий рік, із заходу до до півдня чи сходу, але як праця наша достойна похвали, так незручності вражень.

• Like 17

20 часа назад, miro сказал:

Проводив цей тиждень у відрядженні по Західній Україні, тому коли приїзджав міг тільки у вечір хоч трохи зайти на форум,

але не прийміть зараз це як неоднозначність, кажу зразу моя заявка-пропозиція залишається в 100% незмінності ,я за неї переживаю щоб вибір впав на мою пропозицію тобто Львів база Бухта Вікінгів,

но що мені запропонували в Закарпатті мої друзі то просто було б щось, но нажаль на квітень, за вересень вони сказати ще не можуть, але 350грн. на людину в них входить проживання, трьох разове харчування, всі спа салони (баня, сауна, басейн і інше) спортивні майданчики (більярд,теніс,волейбол,футбол,баскетбол), конференц зали плюс супровід технічний, водичка до бювету 50 метрів, плюс два гіди, плюс найкращі враження с. Поляна.

все це до того, що гарних місць в Україні багато, і зустріч можна кожен рік вибирати в різних куточках нашої країни ,сьогодні незручності з півдня до Львова, а наслідуючий рік, із заходу до до півдня чи сходу, але як праця наша достойна похвали, так незручності вражень.

Ну, Поляна із харчуванням і спа з басейном сауною за 350 (!)- це вже поза конкуренцією!:IMHO::ay:

• Like 2

8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Ну, Поляна із харчуванням і спа з басейном сауною за 350 (!)- це вже поза конкуренцією!:IMHO::ay:

так,так я б виставив ще одну пропозицію, але на жаль в зазначену дату таких демпінгових пропозицій немає, тож актуальна моя пропозиція-заявка тільки база відпочинку "Бухта Вікінгів".

• Like 5

• 3 weeks later...

Отже заявка форумчанина @miro виявилася єдиною, але зате - відмінною! :ay:

Нагадаю, ось тут знаходиться сама пропозиція. 

Наступний етап - відкрию опитування хто має намір приїхати, щоб організатор мав можливість запланувати хоч приблизно кількість учасників і місць проживання. 

ЇДЕМО ДО ЛЬВОВА! :az:

• Like 11

Так дякую, тим мені допоможете, бо знаючи кількість можна буде спланувати поселення і всі інші деталі, які стосуються зустрічі форумчан у Львові "БУХТА ВІКІНГІВ",

УСІХ ЗАПРОШУЮ!!! 

Думаю всім приємно буде спілкування на живу. ДО ЗУСТРІЧІ У ЛЬВОВІ !!!:az:

• Like 15

• Sanich locked this topic
  • Sanich unfeatured and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...