Jump to content

Прийом заявок на місце проведення зустрічі "На Точку" 2016

Sanich
 Share

Recommended Posts

Только что, miro сказал:

так, вся база по пириметру оточена лісом, в сторону тиру в лісі стоїть точок 10 вуликів, ліс бук, дуб, граб, хвоя,клен, в тій же стороні долина шириною метрів 40, зрештою навіть виникла ідея може відео відзняти, щоб було краще видно, хоча в ютубі досить часних .

Это вообще идеально! Вашу идею, кажется, никто не сможет превзойти!:ay: Мы с мужем - однозначно за Львов.

• Like 7

1 минуту назад, Алёна сказал:

Это вообще идеально! Вашу идею, кажется, никто не сможет превзойти!:ay: Мы с мужем - однозначно за Львов.

Алена, а ето не вы с мужем и сыном в Умане на встречи были ?

• Like 1

Я взагалі за любий кіпіш,  хоч на Говерлі, головне щоб по часу зручно, дата важлива

Більшість форумчан які приїздять на такі зустрічі роблять це не ради якихось нових знань по бджільництву (лекції і т.д.), хоча це також має своє значення... А ради того щоб побувати в тісному бджолярському  "сімейному" кругу... Більшість один одного тут на форумі знають не перший рік, спілкуються в приваті, по телефону і звичайно що візуальне знайомство, так сказать - потиснути один одному руку - має велике значення. Особисто я завдяки форуму знайшов нових друзів.

Тому....пропозиція Володимира Гуменюка  ( зареєстрований на форумі півтора місяці тому) який пропонує все організувати мало не за свій кошт - виглядає як мінімум підозріло... :hmm:

Тому звичайно якщо буде голосування - я проголосую за "Бухту вікінгів"...

:IMHO:

• Like 8

10 минуту назад, Алёна сказал:

приємно, що Вам  сподобалось коли ще не були, але я впевнений,що найкращі враження будуть коли Ви дійсно приїдете

щойно дивився чи є щось в ютубі про цю базу, малувато, є всякі уривки но нема повної панорами,треба попросити в секретарки нехай дасть своє відео, як вона з чоловіком через озеро перелітає, то і сміх і драйв.

• Like 2

да...  Нада з цією думкою переспати. А то вже хочеться...  Можна спочатку у Лвові погуляти, а потім на зустріч.. 

Цікава пропозиція

• Like 2

16 минуту назад, Бджолопотам сказал:

Більшість форумчан які приїздять на такі зустрічі роблять це не ради якихось нових знань по бджільництву (лекції і т.д.), хоча це також має своє значення... А ради того щоб побувати в тісному бджолярському  "сімейному" кругу... Більшість один одного тут на форумі знають не перший рік, спілкуються в приваті, по телефону і звичайно що візуальне знайомство, так сказать - потиснути один одному руку - має велике значення. Особисто я завдяки форуму знайшов нових друзів.

Тому....пропозиція Володимира Гуменюка  ( зареєстрований на форумі півтора місяці тому) який пропонує все організувати мало не за свій кошт - виглядає як мінімум підозріло... :hmm:

:IMHO:

дякую, я теж мав недавно розмову і побачив, що в кожного своє бачення про даний захід, я доречі маю теж бачення, що і Ви, але без умовно якщо дійде до організації, можна зробити програму яка поєднає в собі бачення кожного і залишиться приємне враження саме про зустріч.

• Like 7

29 минуты назад, Бджолопотам сказал:

пропонує все організувати мало не за свій кошт - виглядає як мінімум підозріло... :hmm:

20 часа назад, Гуменюк Володимир сказал:

Я можу взяти на себе відповідальність та проведення з'їзду, по суті може бути в любому обласному місті України

Значить, в тому числі і "Бухта вікінгів".

Розшифруйте сказане Вами - "відповідальність та проведення зїзду", точніше, який Ви вбачаєте формат, програму (сценарій), заходи.

• Like 2

19 минуту назад, sklyar.yuri сказал:

да...  Нада з цією думкою переспати. А то вже хочеться...  Можна спочатку у Лвові погуляти, а потім на зустріч.. 

Цікава пропозиція

Друзі - Ви навіть не можете оприділитися у якій області? Організаціє уже є, і чекає поки Ви будете оприділятись. Все уже готово, я ж написав спочатку.

6 минут назад, Гуменюк Володимир сказал:

Друзі - Ви навіть не можете оприділитися у якій області? Організаціє уже є, і чекає поки Ви будете оприділятись. Все уже готово, я ж написав спочатку.

то може обєднати наші пропозиції-заявки в місце проведення "Бухта Вікінгів" та Вашу можливість і бачення як це має бути найкраще. ??

• Like 5

30 минуты назад, nibond сказал:

"відповідальність та проведення зїзду", точніше, який Ви вбачаєте формат, програму (сценарій), заходи.

Щоб оприлюднити сценарій мені потрібно знати:

1. Скільки днів хочете щоб тривав захід (основне).
  2. Які теми цікавлять форумчан. Для того щоб після основної теми був поділ на групи по інтересам.
  3. Ясно уже тепер що це буде після медового сезону 2016 р., це добре - є час на підготовку і прийняття коригування.
  4. Після зустрічі кожен зробить висновки - для чого він займається бджільництвом?
  5. Зустріч буде тільки на дружніх і порядних відносинах, без бруду, лайки, пянки і тому подібне. Я всіх розумію що в когось це буде легенький шок.
  6. Після зустрічі дружба тільки стане міцнішою. Між тими хто справді зрозуміє що таке дружба - вона стане основою відносин.
  7. Починають бізнес багато...але благополуччя і спокій отримують одиниці - чому? На ці основні запитання можна буде отримати відповідь. Далі вибір за Вами колеги...  

2 минуты назад, Гуменюк Володимир сказал:

Скільки днів хочете щоб тривав захід (основне).

Як правило заїзд п"ятниця вечором - субота зранку, сам захід триває суботу і неділю до обіду, після обіду народ починає роз"їзжатись :IMHO:

Які теми цікавлять форумчан. Для того щоб після основної теми був поділ на групи по інтересам.

Після зустрічі кожен зробить висновки - для чого він займається бджільництвом?

Починають бізнес багато...але благополуччя і спокій отримують одиниці - чому? На ці основні запитання можна буде отримати відповідь. Далі вибір за Вами колеги...  

Ви можливо не зовсім розумієте формат зустрічі :ah:

1 час назад, Бджолопотам сказал:

Офіціозу нікому не потрібно :IMHO:

8 минут назад, Гуменюк Володимир сказал:

Зустріч буде тільки на дружніх і порядних відносинах, без бруду, лайки, пянки і тому подібне

І шо навіть без мордобою? :dntknw::umora:

Ну а якщо серйозно, то немає на зустрічах форумчан лайок, п"янок і тому подібного, не без того щоб вечором не посидіти і "продегустувати" медового вина, але не п"янки :hi:

• Like 9

8 минут назад, SASHA.OK сказал:

І шо навіть без мордобою?:dntknw::umora:

Ну Братуха ти мене розсмішив:umora:

Форумчанам вирішувати про що вони хочуть чути, але якщо без сценарію - мені не зовсім цікаво.

Саме основне - це кількість форумчан.:ay:

4 часа назад, miro сказал:

ну пане ДобровоЛ не збивайте товариство з пантелику, то не той випадок, і не та мета, шо з того може вийти.........., до Львова всі поїзди ходять, а дорогу таку зробили жи треба вібро крісла в машину, якось вже не привично, завжди трясло, а тепер їдеш і чуєш як бджоли на пасіці гудять

Невже правда? І вибоїн замаскованих посеред траси,так щоб і без коліс тай без голови можна було залишитися  вже немає?

• Like 1

Від Києва до Львова дорогу зробили ще до Євро 2012. Від Львова до Бібрки,на12 кілометрі котрої власне і знаходиться "Бухта Вікінгів" відремонтували,і як на мене досить непогано,-цієї осені 

• Like 2

7 минут назад, Дронь сказал:

Від Києва до Львова дорогу зробили ще до Євро 2012. Від Львова до Бібрки,на12 кілометрі котрої власне і знаходиться "Бухта Вікінгів" відремонтували,і як на мене досить непогано,-цієї осені 

А у бухту Горішника Володимира запросите? Чи він для Вас нічого не вартий?

• Like 2

Я на форумі недавно і поки що не знаю хто це такий І не розумію яке відношення має запрошення згаданої Вами людини до моєї репліки про стан доріг?

• Like 2

3 часа назад, Дронь сказал:

Я на форумі недавно і поки що не знаю хто це такий І не розумію яке відношення має запрошення згаданої Вами людини до моєї репліки про стан доріг?

Такие ,подобные моменты и настораживают. Какая то несвязность событий и мыслей.  такие высказывания как"не все знают","не все поймут","не все успеют", "Кто на самом деле понимает" ,"поймут зачем занимаются пчеловодством".Такое ощущение ,что перед Гаргоной можно оказаться или питоном.Так я до сих пор и не понял зачем я занимаюсь пчеловодством  , что такое дружба и для этого мне нужно кого то послушать ,чтобы обьяснил ,непонятливому. Есть предложения коммерческие или организационно -общественные для пчеловодов-нужно озвучить.их .И тогда уже можно и спонсорство,если это возможно, предлагать.У многих конечно  финансовое положение оставляет желать лучшего,многие из за этого и не поедут,но а кому сейчас легко?.Есть  рядом с нами живут люди,кому может быть и тяжелее. Недосказанность,загадочность,секретность  не всем наверное и подходит,как видно из коментариев.

• Like 8

1 час назад, андрейКАЕ сказал:

Такие ,подобные моменты и настораживают. Какая то несвязность событий и мыслей.  такие высказывания как"не все знают","не все поймут","не все успеют", "Кто на самом деле понимает" ,"поймут зачем занимаются пчеловодством".Такое ощущение ,что перед Гаргоной можно оказаться или питоном.Так я до сих пор и не понял зачем я занимаюсь пчеловодством  , что такое дружба и для этого мне нужно кого то послушать ,чтобы обьяснил ,непонятливому. Есть предложения коммерческие или организационно -общественные для пчеловодов-нужно озвучить.их .И тогда уже можно и спонсорство,если это возможно, предлагать.У многих конечно  финансовое положение оставляет желать лучшего,многие из за этого и не поедут,но а кому сейчас легко?.Есть  рядом с нами живут люди,кому может быть и тяжелее. Недосказанность,загадочность,секретность  не всем наверное и подходит,как видно из коментариев.

Справа в тому, що ми вже навчені не довіряти висловам в такому стилі, як від пана Гуменюка. Надто багато вже було прецедентів. Якби він говорив строго по суті організації заходу , без моральних повчань наперед - що кому отримати від того, то недовіри було б менше. Сьогодні, коли за мене пропонують заплатити (і немалу суму), я дуже  хотів би знати відповідь на пару запитань:

1. Хто платить?

2. Що від мене потребується за це? 

П.С. А взагалі стиль дуже нагадує "бродячих проповідників", що ходять з настановами по людях і агітують вступити в їх лави, щоб зрозуміти суть життя і моральності.

Більше конкретики, пане Гуменюк

• Like 10

9 часов назад, Паланочка сказал:

Алена, а ето не вы с мужем и сыном в Умане на встречи были ?

Не-а, мы до прошлого года не читали форум и не были в курсе встреч.

Я на форуме тоже недавно и неактивный писатель, больше читаю. Надеюсь, вы не против новичков на встрече :baby:. Как я вижу это мероприятие, то это встреча друзей или знакомых по Интернету, скорее неформальная, чем научное обсуждение новых тенденций, разработок, экспорта пчелопродуктов за бугор и т.п. Кажется, для этого проводится Бджолярський Круг. 

А на встрече форума может обсуждаться как работа на пасеке, так и проходить обычные расслабленные дружеские беседы. И как же без "кока-колы необычного цвета"?:umora:

Оптимальный вариант - это, в первую очередь, оптимальный организатор. Организация мероприятия чётко, с чувством, с толком, с расстановкой, а не что-то, где-то, как-то, за чей-то счёт...:IMHO1:

• Like 11

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

:umora::az::ay: Да, уж!

:ah:

18 минуту назад, ромео сказал:

Справа в тому, що ми вже навчені не довіряти висловам в такому стилі, як від пана Гуменюка. Надто багато вже було прецедентів. Якби він говорив строго по суті організації заходу , без моральних повчань наперед - що кому отримати від того, то недовіри було б менше. Сьогодні, коли за мене пропонують заплатити (і немалу суму), я дуже  хотів би знати відповідь на пару запитань:

1. Хто платить?

2. Що від мене потребується за це? 

П.С. А взагалі стиль дуже нагадує "бродячих проповідників", що ходять з настановами по людях і агітують вступити в їх лави, щоб зрозуміти суть життя і моральності.

Більше конкретики, пане Гуменюк

А Ви вірите ще в "безкоштовний сир"?

• Like 2

18 минуту назад, Wladimir_K сказал:

А Ви вірите ще в "безкоштовний сир"?

Мені не 16. ;) 

Тому і запитую напряму пана Гуменюка. Хоча, думаю, відповідь буде в стилі: "хто дійде просвітлення, той зрозуміє":IMHO:

• Like 5

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Невже правда? І вибоїн замаскованих посеред траси,так щоб і без коліс тай без голови можна було залишитися  вже немає?

основна траса Львів-Київ була збудована до "ЄВРО-2012", а в 2015 році збудована траса Львів-Буковель ( для проведення зустрічі форумчан, даного форуму, влада "вложила" колосальні кошти майже мільярд грн.) дорога супер, від окружної до бази 12 км.

• Like 2

3 минуты назад, ромео сказал:

Мені не 16. ;) 

Тому і запитую напряму пана Гуменюка. Хоча, думаю, відповідь буде в стилі: "хто дійде просвітлення, той зрозуміє":IMHO:

Самі ж знаєте відповідь.

Для організації багато не потрібно це велике бажання і час. У багатьох з нас саме з другим в період літа і осені великі проблеми.

• Like 1

• Sanich locked this topic
  • Sanich unfeatured and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...