Jump to content

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  5,177
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,133

3 Followers

About Любомир

 • Rank
  Доктор Барменталь
 • Birthday 04/23/1958

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  смт.Ставище Київської обл.
 • Interests
  відпочинок
 • Honey Extractor type
  Електропривід радіально(24)-хордіальна(4)

General Information

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР +380676653544
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Русич 8Р300х600 + 145; Дадан 12Р 300+145; 6Р 145.
 • Порода пчел
  карніка, карпатка, бакфаст, лігустіка.

Recent Profile Visitors

5,920 profile views
 1. http://vet.vn.ua/index.php/shop/tovari_cid_2/bdzhіlnitstvo_cid_4/apіhels_50_g_brovafarma_pid_718-detail то тке співвідношення як для людини. У бджоли нюх набагато чутливіший, тому 1 г ментолу на 1 кг канді доста (ІМХО).
 2. В Експ1 була виведена матка, і вони краще спрацювали. Ав Експ 2 матки не було? В чому відмінність якщо не так?
 3. в котре зауважую, що: 1 - будь-які дріжджі гинуть при температурі +46оС. Термофільні дріжджі - то міф; 2 - білкова підгодівля бджіл білок потрібен не для імаго, а для розплоду - саме для закладки і розвитку жирового тіла в стадії личинки. У імаго система регенерації білку відсутня. Принаймні на сьогодні в цьому питанні вчені одностайні. Бува хто бачив, як бджоли висмоктують личинок і викидають їх - то ознака білкового голодування. Але можуть викидати так званих токсикозних личинок яких не тим нагодували (викидні) - все як у людей. Біозакони однакові.
 4. У мене такий і ні на що не проміняю. Всі домочадці включаючи кота і собаку хотять католіту. Купив тому, що був зубний наліт масивний, були камінці в нирках з нападами - плигав на колінах по хаті і гавкав як собака, швидка забрала ледве відволодали. З тих пір як купив ЖЕМЧУГа всі болячки пов'язані з якістю води канули. Служить з 2007 року незмінно і безвідказно без поломок і ремонтів. Ой ні, оце місяць назад краники замінив бо один почав пропускати. https://prom.ua/p115768533-vodoochistitel-ekovod-zhemchug.html?utm_source=google_pla&utm_medium=cpc&utm_content=pla&utm_campaign
 5. Что єто хотелки - єто есть. АЛЕ! Є інша сторона медалі - хотелкі фермерів. Їм теж хочеться... І вони мають можливість запросити на опилення на договірній умові пасіки для опилення. А щодо петиції з державницької точки зору то потрібен закон України "Про створення і використання фонду на розвиток і підтримку бджільництва". А-ля такий як був "на розвиток і підтримку виноградарства і хмелярства", який вже правда скасували. І платили в нього всі торгаші. Фермера ніхто не зможе зобов'язати, якщо немає закону такого. Так що петиція не так названа - нє папливйьоть.
 6. Була волога тепла зима. Кормів зїли більше. Деякі загинули від голоду (прогавив). І це на вузько-високій рамці (аж дивно) сиділи у верху бо знизу майбуть задувало через сітки... тепер жалкую, що не закрив їх дошками) верх обглодали, а внизу взяти не змогли бо погода помінялась (ото морози були) і нема 5 сімей. Так-що Тезко, хоч Ви і старший за мене пасічник, але мушу ділитись таким досвідом і ПРОХАТИ ВАС щоби таки подивились до наявних кормів, що вище клуба чи до задньої стінки. До-речі: От в даданах такої проблеми нема піднялись догори і повзуть до задньої стінки. А найкраще в ППС вони там п
 7. Я давно прийшов до висновку, що верхня волога, яка висить краплею - тепла і вона потрібна і для того верх глухий, а нижня волога холодна , для її видалення відкриваємо низ - сітка.
 8. Чи можна замовити кг з 20 із секретним інгредієнтом?
 9. На Точку про здоров"я пасічників чи не єдина тема... https://www.kf-ks.info/zenon-bandrivskyi-vin-chitaye-organizm-yak-rozkritu-knigu/?fbclid=IwAR1hRH5xMZmvVCk5GKuDrcDecinZiHEEssnqBbE2RpU6gYOAwwPmztGzDR4
 10. А якщо вже аж якнайкрепше то беріть клей berit
 11. Не влоб то по лобі... О-о-о-о! В нас таке лобі... на всі дотації.
 12. провокуєте на політику... але я з вами згоден, якщо я не займаюся політикою то політика зхайметься мною. А колгосп мені вже не до снаги, з приятелем лаштуємо пасіку. Взяв шассі від газелі наварили на нього платформу, покліт, висувні рами і т.п. Надивившись дальнобоя порахували, мммда--- що 6-рамкових помістити можна більше.Один одного підохочуємо та й забуваємо що вже за 60-т. Оце такЕ.
×
×
 • Create New...