Jump to content

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  5,179
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,147

3 Followers

About Любомир

 • Rank
  Доктор Барменталь
 • Birthday 04/23/1958

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  смт.Ставище Київської обл.
 • Interests
  відпочинок
 • Honey Extractor type
  Електропривід радіально(24)-хордіальна(4)

General Information

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР +380676653544
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Русич 8Р300х600 + 145; Дадан 12Р 300+145; 6Р 145.
 • Порода пчел
  карніка, карпатка, бакфаст, лігустіка.

Recent Profile Visitors

6,037 profile views
 1. Наразі проснувся, щоби глянути на термометр, якому довіряю більш ніж прогнозу +3 Цельки вчора було +2. О! Сьогодні тепліше. 2 год. 48 хв.
 2. Радий чути Вас і дякую за вітання. Я про Вас весь час згадую та вишукую момент щоб поспілкуватись. Я тут попри усіляку зайнятість (основне посівна, бджоли і бізнес...( короче? Прислали мені 100 липок і я їх всадив на пагорбі що дивиться на захід - то на ліс... але до того цвіту треба чекати років з 10., а акація як не як на 3-4 рік. Прошу поділитись досвідом. В ці дні ще можна садити насінням? Бо лопатою саджанці - то загайно та й чи не пізно. Це ж накопати, перенести, перевезти, перенести, посадити... навіть в якщо не в лунку, а в "розщеп" чи в конверт, як я липу всадив... все одно малопроду
 3. http://vet.vn.ua/index.php/shop/tovari_cid_2/bdzhіlnitstvo_cid_4/apіhels_50_g_brovafarma_pid_718-detail то тке співвідношення як для людини. У бджоли нюх набагато чутливіший, тому 1 г ментолу на 1 кг канді доста (ІМХО).
 4. В Експ1 була виведена матка, і вони краще спрацювали. Ав Експ 2 матки не було? В чому відмінність якщо не так?
 5. в котре зауважую, що: 1 - будь-які дріжджі гинуть при температурі +46оС. Термофільні дріжджі - то міф; 2 - білкова підгодівля бджіл білок потрібен не для імаго, а для розплоду - саме для закладки і розвитку жирового тіла в стадії личинки. У імаго система регенерації білку відсутня. Принаймні на сьогодні в цьому питанні вчені одностайні. Бува хто бачив, як бджоли висмоктують личинок і викидають їх - то ознака білкового голодування. Але можуть викидати так званих токсикозних личинок яких не тим нагодували (викидні) - все як у людей. Біозакони однакові.
 6. У мене такий і ні на що не проміняю. Всі домочадці включаючи кота і собаку хотять католіту. Купив тому, що був зубний наліт масивний, були камінці в нирках з нападами - плигав на колінах по хаті і гавкав як собака, швидка забрала ледве відволодали. З тих пір як купив ЖЕМЧУГа всі болячки пов'язані з якістю води канули. Служить з 2007 року незмінно і безвідказно без поломок і ремонтів. Ой ні, оце місяць назад краники замінив бо один почав пропускати. https://prom.ua/p115768533-vodoochistitel-ekovod-zhemchug.html?utm_source=google_pla&utm_medium=cpc&utm_content=pla&utm_campaign
 7. Что єто хотелки - єто есть. АЛЕ! Є інша сторона медалі - хотелкі фермерів. Їм теж хочеться... І вони мають можливість запросити на опилення на договірній умові пасіки для опилення. А щодо петиції з державницької точки зору то потрібен закон України "Про створення і використання фонду на розвиток і підтримку бджільництва". А-ля такий як був "на розвиток і підтримку виноградарства і хмелярства", який вже правда скасували. І платили в нього всі торгаші. Фермера ніхто не зможе зобов'язати, якщо немає закону такого. Так що петиція не так названа - нє папливйьоть.
 8. Чи можна замовити кг з 20 із секретним інгредієнтом?
 9. На Точку про здоров"я пасічників чи не єдина тема... https://www.kf-ks.info/zenon-bandrivskyi-vin-chitaye-organizm-yak-rozkritu-knigu/?fbclid=IwAR1hRH5xMZmvVCk5GKuDrcDecinZiHEEssnqBbE2RpU6gYOAwwPmztGzDR4
 10. А якщо вже аж якнайкрепше то беріть клей berit
 11. Не влоб то по лобі... О-о-о-о! В нас таке лобі... на всі дотації.
 12. провокуєте на політику... але я з вами згоден, якщо я не займаюся політикою то політика зхайметься мною. А колгосп мені вже не до снаги, з приятелем лаштуємо пасіку. Взяв шассі від газелі наварили на нього платформу, покліт, висувні рами і т.п. Надивившись дальнобоя порахували, мммда--- що 6-рамкових помістити можна більше.Один одного підохочуємо та й забуваємо що вже за 60-т. Оце такЕ.
×
×
 • Create New...