Jump to content

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  5,177
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Любомир

 1. http://vet.vn.ua/index.php/shop/tovari_cid_2/bdzhіlnitstvo_cid_4/apіhels_50_g_brovafarma_pid_718-detail то тке співвідношення як для людини. У бджоли нюх набагато чутливіший, тому 1 г ментолу на 1 кг канді доста (ІМХО).
 2. В Експ1 була виведена матка, і вони краще спрацювали. Ав Експ 2 матки не було? В чому відмінність якщо не так?
 3. в котре зауважую, що: 1 - будь-які дріжджі гинуть при температурі +46оС. Термофільні дріжджі - то міф; 2 - білкова підгодівля бджіл білок потрібен не для імаго, а для розплоду - саме для закладки і розвитку жирового тіла в стадії личинки. У імаго система регенерації білку відсутня. Принаймні на сьогодні в цьому питанні вчені одностайні. Бува хто бачив, як бджоли висмоктують личинок і викидають їх - то ознака білкового голодування. Але можуть викидати так званих токсикозних личинок яких не тим нагодували (викидні) - все як у людей. Біозакони однакові.
 4. У мене такий і ні на що не проміняю. Всі домочадці включаючи кота і собаку хотять католіту. Купив тому, що був зубний наліт масивний, були камінці в нирках з нападами - плигав на колінах по хаті і гавкав як собака, швидка забрала ледве відволодали. З тих пір як купив ЖЕМЧУГа всі болячки пов'язані з якістю води канули. Служить з 2007 року незмінно і безвідказно без поломок і ремонтів. Ой ні, оце місяць назад краники замінив бо один почав пропускати. https://prom.ua/p115768533-vodoochistitel-ekovod-zhemchug.html?utm_source=google_pla&utm_medium=cpc&utm_content=pla&utm_campaign
 5. Что єто хотелки - єто есть. АЛЕ! Є інша сторона медалі - хотелкі фермерів. Їм теж хочеться... І вони мають можливість запросити на опилення на договірній умові пасіки для опилення. А щодо петиції з державницької точки зору то потрібен закон України "Про створення і використання фонду на розвиток і підтримку бджільництва". А-ля такий як був "на розвиток і підтримку виноградарства і хмелярства", який вже правда скасували. І платили в нього всі торгаші. Фермера ніхто не зможе зобов'язати, якщо немає закону такого. Так що петиція не так названа - нє папливйьоть.
 6. Була волога тепла зима. Кормів зїли більше. Деякі загинули від голоду (прогавив). І це на вузько-високій рамці (аж дивно) сиділи у верху бо знизу майбуть задувало через сітки... тепер жалкую, що не закрив їх дошками) верх обглодали, а внизу взяти не змогли бо погода помінялась (ото морози були) і нема 5 сімей. Так-що Тезко, хоч Ви і старший за мене пасічник, але мушу ділитись таким досвідом і ПРОХАТИ ВАС щоби таки подивились до наявних кормів, що вище клуба чи до задньої стінки. До-речі: От в даданах такої проблеми нема піднялись догори і повзуть до задньої стінки. А найкраще в ППС вони там п
 7. Я давно прийшов до висновку, що верхня волога, яка висить краплею - тепла і вона потрібна і для того верх глухий, а нижня волога холодна , для її видалення відкриваємо низ - сітка.
 8. Чи можна замовити кг з 20 із секретним інгредієнтом?
 9. На Точку про здоров"я пасічників чи не єдина тема... https://www.kf-ks.info/zenon-bandrivskyi-vin-chitaye-organizm-yak-rozkritu-knigu/?fbclid=IwAR1hRH5xMZmvVCk5GKuDrcDecinZiHEEssnqBbE2RpU6gYOAwwPmztGzDR4
 10. А якщо вже аж якнайкрепше то беріть клей berit
 11. Не влоб то по лобі... О-о-о-о! В нас таке лобі... на всі дотації.
 12. провокуєте на політику... але я з вами згоден, якщо я не займаюся політикою то політика зхайметься мною. А колгосп мені вже не до снаги, з приятелем лаштуємо пасіку. Взяв шассі від газелі наварили на нього платформу, покліт, висувні рами і т.п. Надивившись дальнобоя порахували, мммда--- що 6-рамкових помістити можна більше.Один одного підохочуємо та й забуваємо що вже за 60-т. Оце такЕ.
 13. вже наробив понад 500 півкорпусів 6 рамкових, ще денця і кришки. Ну, це на сімей сто (осінніх)... то хоч буде за що побороться... не в лоб то по лобі.
 14. Та ні, не йметься мені відписками вуха завішувати, ви хату свою здайте навіки, як нема кому то мені... може ви так зрозумієте що пишете про Крим. Шануймося... воля святая.
 15. Та й ви в своїй хаті. Теж не віддали? Чи ніхто не зважився на анексію?
 16. вмороз застеляйте на дно вулика плівку, щоб упавших бджіл підняти і струсити на рамки.
 17. чрезмерное образование мочевой кислоты на провоцирующие продукты питания относят всего лишь 10 % из 100. А 90 % от продуктов питания не зависитт.е. оно происходит независимо от питания по типу обмена веществ. Болевая чувствительнось (болевой порог) действительно находится в сверх 90% т.е. в этих 10 %. По-этому сев на кашки или кулеши можно добиться безболезненности, но не референтных значений при анализе на мочевую кислоту.
 18. Да, сейчас я больше склоняюсь к тому, что сода при подвгре как плацебо. Диклофенак (диклоберл) принимаю с 10 года, почти ежедневно, перерывы по возможности и безсистемно, по ощущениям боль есть болей нет в суставах. В 17 году посоветовали соду, я вродь почувствовал эфект, но на 3-й 4-й день боли в суставах принуждали к диклоберлу.
 19. Подагра - болезнь обмена веществ, характеризуется чрезмерным образованием мочевой кислоты, которая накапливается в синовиальной жидкости в суставах, кристализуется (как иголки) ранит хрящевую ткань (как терка), которая воспаляется, воспаление переходит на другие ткани сустава - это уже артрит, в данном случае артрит как часть проявления подагры. Как отличить ? а зачем? сомневаюсь в коректности вопроса... Артриты бывают разной этиологии (от разных причин). При подагре он является частью патогенеза болезни подагра. О применении соды: Эффекта от соды явного не наблюдал. Прекратил употреблят
 20. бувать і нормальні інфекціоністи-вірусологи: m.facebook.com/100013382371892/videos/1132040200585382
 21. кілька переглядів відео в ютуб про вживання соди для розкислення організму призвели до серйозних сумнівів, а ще кілька виключили цю позицію назавжди.
×
×
 • Create New...