Перейти к содержанию

Липа мелколистая


sij

Рекомендуемые сообщения

ТО мабудь широколиста,в мене іі нема,а я про дрібнолисту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ТО мабудь широколиста,в мене іі нема,а я про дрібнолисту.
Точно так,дрібнолиста тільки починає квітувати.На неї уся і надія :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зацвіла липа дрібнолистна, учора 1кг, сьогодні 2 кг на вагах. Вночі +8, холодно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В МЕНЕ НА ЛИПІ ЗЯВИЛИСЬ ПЕРШІ КВІТОЧКИ. Але не знаю що з того буде - прогноз невтішний.

І шо тебе не влаштовує? Та для липи така погода не головне. А от чи буде медувати. Ото питання. Десь чув що перевіряють на медування отак. Зрізають гілку і дають краплю розбавленого водою йоду. Якщо посиніє то значить медує. Але то інформація від ОБС.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прогноз налякав,але наступні дні дуже навіть дають надію на липу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Откачали мед з липи дрібнолистної за весь час цвітіння на вагах плюс 12 кг, але дякуємо богу й за це.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Откачали мед з липи дрібнолистної за весь час цвітіння на вагах плюс 12 кг, але дякуємо богу й за це.
У мене не більше, але враховуючи те що взагалі 2 попередні роки меду з липи не бачив, то результат непоганий.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Откачали мед з липи дрібнолистної за весь час цвітіння на вагах плюс 12 кг, але дякуємо богу й за це.
У мене не більше, але враховуючи те що взагалі 2 попередні роки меду з липи не бачив, то результат непоганий.
цікава річ, позатой рік якраз в нашій місцевості був дуже вдалий на липу, а от в цьому році я на липі бджіл майже не бачив але є гарний принос, буду качати тоді буде видно з чого. якраз перед липою прокачав сім"ї.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

объясните пожалуйста. вот на западе и севере есть леса и посадки липы, они все рукотворные (учитывая что липа с косточки почти не прорастает) как происходит природное размножение липы?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

з косточки й розмножується, а також відводками від коріння. в мене біля пасіки є місця що дорослих дерев поряд немає, а молода поросль липи є, заноситься вітром насіння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

учитывая что липа с косточки почти не прорастает

Если это учитывать, то нет там никаких посадок.) Прорастает все как нужно, ей режим хранения нужен как в природе. то есть холод обязателен.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...

Цвіте липа, знайшов молоді деревця які зацвіли. На вигляд років біля 5-6. Висотою метра два з гаком.

IMG_20160621_202250.jpg

IMG_20160621_202224.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Колеги, що там липа в цьому році виділяє? У нас перший день в неділлю 1,2 кг потім по 2-3 кг капало, а учора після грози по нулям різко!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+30 зробила свою справу.Капризна дівчина липа дала за 7 днів +12кг.Другий день (0)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, SAN63 сказал:

+30 зробила свою справу.Капризна дівчина липа дала за 7 днів +12кг.Другий день (0)

то є люкс!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, SAN63 сказал:

+30 зробила свою справу.Капризна дівчина липа дала за 7 днів +12кг.Другий день (0)

Ні не жара а гроза.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Кагарлик сказал:

Ні не жара а гроза.

Я,вам про Баришівку, а ви про Кагарлик.Дощу не було10 днів,кожен день +30.А у вас не гроза а блискавка спалила цвіт.Товариш з Ржищева росповідав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дощі і спека добре суміщаються як виявилось для липи. Несуть дуже добре. Пасіка прямо на очах пробудилась. Цікаво як довго липа нектарить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Маркіян сказал:

Дощі і спека добре суміщаються як виявилось для липи. Несуть дуже добре. Пасіка прямо на очах пробудилась. Цікаво як довго липа нектарить?

Если лес. а не посадки, то 10 - 14 дней. Посадки не больше 7 .

Для липы главное ночи теплые и штиль.

У нас все позаливали и гнезда и магазины.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Cfif сказал:

Для липы главное ночи теплые и штиль.

до раз :umora: буде липова погода, якщо прогноз не липовий то збудеться:

 липова погода.PNG

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Cfif сказал:

Для липы главное ночи теплые и штиль.

В нас поки вологи вистачало, то гарно літали... Вже три дні як дує вітер, літ на липу зменшився, хоча деяка липа тільки зацвіта....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Любомир сказал:

до раз :umora: буде липова погода, якщо прогноз не липовий то збудеться:

Так и есть. лИПОВАЯ ПОГОДА В ЭТОМ СЕЗОНЕ, Даже слабачки и отводки все залили липой. Только вот уже за половину перевалила цветение.

Только что, Бджолопотам сказал:

В нас поки вологи вистачало, то гарно літали... Вже три дні як дує вітер, літ на липу зменшився, хоча деяка липа тільки зацвіта....

Вологи для лип  вистачае завжди. А ось вітру вона боїться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Розкажіть будь ласка, коли можна зібрати насіння липи для посадки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, venchyk сказал:

Розкажіть будь ласка, коли можна зібрати насіння липи для посадки.

Я б радив самому знайти де накопати саджанців або звернутись в якесь з лісництв і по дуже символічній ціні купити. Липа вкрай повільно  росте тому зекономите купу часу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, konoval_am сказал:

Я б радив самому знайти де накопати саджанців або звернутись в якесь з лісництв і по дуже символічній ціні купити. Липа вкрай повільно  росте тому зекономите купу часу.

В мене насаджено багато, і накопати є де ,але у місті побачив липу з великими горіхами, а молодих біля неї немає,липа дуже гарна , то що довго я згідний почекати:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...