Jump to content

Маркіян

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  2,283
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

872

2 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Дадан, Рут, Українець
 • Порода пчел
  Карніка, Помісі

Recent Profile Visitors

2,382 profile views
 1. Це профілактика від ноземи ! Можливо від інших хворіб. Наприклад грибкових (та це моє припущення). Як готувати є тема. Грубо - 400гр висушеної/40л сиропу. Спочатку робиш настій(залити окропом), годину даєш постояти. Я восени збираю на полі і вживаю без усякого висушування. Користуюсь багато років, з подачі Гайдара. Практика получилась пречудова.
 2. А у нас насправді літо ! А ось у Назарія - то зима
 3. Краще вживати термін "твердість". Окрім Ca це ще йони Mg та Fe. Як правило у воді приблизно 50% "тимчасової твердості", яка усувається кип"ятінням та 50% "постійної твердості", яка може бути усунута за допомогою певних хімічних реагентів, дистиляцією, або іншими способами. Співвідношення цих складових твердості залежить від регіонів України.
 4. Окрас це цікаво. Все думаю яким чином його долучити до морфометрії? Спочатку хочу зрозуміти: зміна окрасу(незначна) - це гібрид? Мабуть що так, який утворився за рахунок т.з. комбінаційної мутаціі (кросінговеру). І чи можна (%) таких бджіл у загальній масі бджіл брати як ступь гібридизаціі колонії? Крааааасота!!!
 5. mihail казав правильно, а я помилився. Ось коли намалював тоді зрозумів. Маючи вихідні три "породи" в результаті одержимо дві групи бджіл !
 6. Хотілось би почути коментар Михайла. Як і куди зміщені максимуми?
 7. Що означає "повели себе по різному"? Тобто куди зміщені максимуми, від яких значень? Мабуть це мається на увазі?
 8. Щоб я міг прокоментувати "без заморочки" розжуй мені "в цифрах" друге речення.
 9. На малюнку все відомо. Такий варіант розглядається для прикладу. І обговорення стосувалось саме цього варіанту. Див. уважно малюнок - все по Менделю. Коли все невідомо : мама - містить дві хромосоми від різних порід(а це якраз зазавичай так і є), +сперма ОДНОГО (для спрощення) трута третьої породи, то я вже написав вище, що необхідно намалювити новий малюнок і подумати які групи бджіл і у якій кількості буде продукувати матка.
 10. Так. Це помітив. Але мав на увазі ускладнений варіант. Бо й моєму присутні тільки дві "породи", а у твоєму то вже три. Це якщо вважати карніку маму що містить герозіготний диплоїд( тобто дві лініі, рахую як дві породи)+ третя СГК. Я це мав на увазі. Якщо ж хромосоми мами дуже подібні, тобто матка "умовно чистопородна", тоді все ок"ей. Грає ,як і повинно бути.
 11. Не розумію. В якому місці я заперечую Менделя?
 12. Це вже для мене складний випадок. Бо є карніка-мама (ащо за гени у тій мамі? питання)+ трутень(СГК). Треба малювати новий малюнок, та думати.
 13. Правильно мислите. Я є про це саме. Але знов застереження. Про піки краще не наголошувати. Необхідно говорити про ГРУПИ бджіл, які достовірно відрізняються між собою. Тобто - будуть присутні усі три групи бджіл !!! Але середнє КІ для ПОМІСІ буде зміщене в один чи інший бік. І таким чином ми можемо втановити "домінантність" тої чи іншої породи.
×
×
 • Create New...