Jump to content

Маркіян

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  2,319
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

923

2 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Дадан, Рут, Українець
 • Порода пчел
  Карніка, Помісі

Recent Profile Visitors

2,683 profile views
 1. Не зеперечую. Гадаю що маткарям-селекціонерам це було б цікаво. Цікаво і мені (просто так). Якби знайшлись зацікавлені дійсно, то можна було б це дослідити. Гадаю що такі роботи є "на заході", просто не знаю.
 2. Добре питання. Для чого? Взагалі "бібрід" повинен наводити значення середнього та похибку. Це аксіома. Та "бібрід" не дурень, а зовсім навпаки. Він знає що ця інфа стосується тільки "чистих ліній" !!! Тобто одної групи бджіл що значно подібні між собою!!! А таких "кіт наплакав". Більшість даних відносяться до кросів де різниця між материнсько та батьківською стороною є відчутною а в деяких випадках - значна. Тому такі матки продукуватимуть переважно дві групи бджіл, які в тій чи іншій мірі відмінні між собою. І тоді необхідно встановлювати значення двох середніх та іх похибок. А це під силу не
 3. Прохання - дайте повні посилання на джерела [2], [3], [8]
 4. Правильно. Тільки можливо не потрібно шукати тут зв"язок зі статевими алелями? А в цьому реченні весь зміст. І воно дає відповідь на питання amatora : "А тепер питання товариству, без "ха-ха". Що заважає, маючи параметри "ідеального колокола" графіка СІ (навіть теоретичного!), визначити % інбридингу?" "Збільшення однорідності" морфометричних показників, тобто і Сі призведе у випадку "чистої лінії" до звуження "колокола нормального розподілу", тобто до зменшення "стандартної похибки" середнього. Отже відношення значень стандартних похибок "до" і "після" ОДНОЗНАЧНО вкаже % імбридингу
 5. Поняття "сім"я" стосовно груп тварин, комах, тощо стосується обмеженої кількості особин. Якщо кількість велика то весь світ !!!! користується терміном "колонія". Не плутайте із "совєцкім" поняттям.
 6. Таке опитування - повна дурня. Хто окрім окремих завадчиків знає шо у нього за "породи" на пасіці? НІХТО !!!
 7. На Ютубі є канал " Іван Филипчук" там знайди два ролика про пасіку " Желізняка". Хоча я немаю таких вуликів та дуже мені сподобалось. Здається тобі буде цікаво.
 8. Так. Вірно. Та ключове слово -" робота". Менше підходів до вулика на 12.
 9. Гадаю,що цей вибір правильний. Бо коли перейшов на 10 роботи по боротьбі з роїнням прибавилось.
 10. https://www.facebook.com/ukrainer.net/videos/257219795516703/?extid=NS-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C
 11. У мене таке трапляється. Вважаю що причина ось у цьому: Після скорочченя гнізда у серпні за заставню додаю кілька відвіяних на осушку. У гнізді переважно повномедки з невеликими секціями печатного. Печатний виходить, доливають золотарник (або пізня гречка). Матка шукає місце для червління. Вона і так перед останнім віянням на крайніх сидить. Бо це період бурхливого взятку. От і переходить на порожні за заставню.
 12. Це погано. Адже в дискусії досягається розуміння як термінів ,якими оперуємо, так і суті.
 13. Поняття " чистота походження" та " помісь" не мають прямого зв'язку. Ви сказали бакфаст помісь що відселекціонована? Чи я не вірно зрозумів? Будь яка помісь для якої основні ознаки- властивості витримані заводчиком може вважатись " чистопородною"? Чим стабільніші ці ознаки у поколіннях тим кращий матеріал даного заводчика. І це стосується будь якої породи чи помісі!
×
×
 • Create New...