Перейти к содержанию

Акация белая


sij

Рекомендуемые сообщения

44 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

у вас правий берег, чорнозем і глина... А ви якось повідомляли про відмирання дерев у вашому знаменитому  акаційному лісі - то те було від посухи? :ah:

В мене теж пісок, тем де акаційовий ліс, то зелений пісок і каміння. Саме відсутність опадів і пекуче сонце на мою думку згубило значну частину акації. Там де минулого року в серпні на акції було почорніле листя (і це все на сонячних схилах) цього року стоять посохлі дерева.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Seos сказав:

В мене теж пісок, тем де акаційовий ліс, то зелений пісок і каміння. Саме відсутність опадів і пекуче сонце на мою думку згубило значну частину акації. Там де минулого року в серпні на акції було почорніле листя (і це все на сонячних схилах) цього року стоять посохлі дерева.

У мене саме  така акація й не цвіте . Але ж це дерево росте й на пісках у пустелі Сахара... Тому їй посухи не так страшні, як ранні приморозки. З виноградом у мене сталося теж саме.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

У мене саме  така акація й не цвіте . Але ж це дерево росте й на пісках у пустелі Сахара... Тому їй посухи не так страш як ранні приморозки. З виноградом у мене сталося теж саме.:dntknw:

У нас вона не просто не цвіте - це в минулому сезоні багато дерев не цвіло, а цього року ця акація просто мертва, без варіантів, з неї тільки дрова будуть  і вже сухі, навряд чи приморозок може дать такий ефект.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Seos сказал:

У нас вона не просто не цвіте - це в минулому сезоні багато дерев не цвіло, а цього року ця акація просто мертва, без варіантів, з неї тільки дрова будуть  і вже сухі, навряд чи приморозок може дать такий ефект.

Сверлится наклонно дрелью отвертие и  в  него заливается типа "Ураган " Дерево пропадает 

Так мне меcтные дровосеки рассказывали 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, Мико сказав:

Сверлится наклонно дрелью отвертие и  в  него заливается типа "Ураган " Дерево пропадает 

Наші лісоруби навіть не шифруються - рубають що до вподоби. Та навіть як що взяти до уваги цей варіант, то акації, що посохли не зручні для лісорубів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Seos сказав:

Наші лісоруби навіть не шифруються - рубають що до вподоби. Та навіть як що взяти до уваги цей варіант, то акації, що посохли не зручні для лісорубів.

Так, лісники зараз кругом банкують! І на них управ немає, бо влада уся в долі! :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, AntonUa сказал:

У кого как с этим медоносом, но у меня рядом с пасекой она кажись цвести таки не думает. 

Вот в таком она состояний на вчерашний день

15962113_73145901.jpg

15962114_9250ff92.jpg

 

На такие "прутики" как на фото вообще можете внимания не обращать - с них мёда нуль. Деревья акации должны быть ну хотябы лет по 10, а лучше больше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, siverit сказал:

На такие "прутики" как на фото вообще можете внимания не обращать - с них мёда нуль.

У меня сегодня такие прутики гудели так, будто бы взлетают.

рррр.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після дощів, загально впало110мм. опадів в вигляді дощу, сьогодні другий день нектаруе, макс. привеси 8кг.( вчора) і сьогодні-6кг. Середні по 4кг . Радіємо, всім причетним до нектарування моя подяка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, siverit сказал:

На такие "прутики" как на фото вообще можете внимания не обращать - с них мёда нуль. Деревья акации должны быть ну хотябы лет по 10, а лучше больше

Это подлесок старой акаций ( деревьям 20+ лет). Листовой покров что у подлеска, что у старых деревьев одинаковый. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

05.06.2021 в 22:55, Cfif сказав:

У меня сегодня такие прутики гудели так, будто бы взлетают.

рррр.png

Класне фото. Хоч вашою акацією налюбуюсь, бо моя й цього року мало що видасть нагора... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні,9-го червня, ввечері акація ароматувала, бачив білі квіти на ній, доцвітала,нектар з рамок вибрискувавсь, бджоли літали а  привесу немае, невеликий отвес(до 0,5 кг.) Це я до чого, не варто покладатись на непрямі ознаки нектарування ,приносу і накопичення нектару в вулику, такі як я згадав в попередньому реченні. Єдина надійна ознака ,що принесли за день- збільшення ваги вул. що на вагах. А збільшення ваги в наших околицях було таке, за весь період-30кг(макс. привес) 20 кг . середньо кращій показник. Максимальний денний- 8кг. це вдвічі більший від середнього в той день. Були сумніви в правдивості, та коли на слід . день привес 6кг.-повірив, що не помилка.  Сім'я -рекордистка племінна, з неї цього року брались лялечки для щеплення, породи... не буду робити рекламу цим клятим "макаронникам".

Товариш- Андрій Т. поперся на самий край держави(північ) за продовженням акаціевого взятку, на вчора тільки заквітувала. Позавчора допомогли з сином йому завантажити причепа. Хлопчик проявив ініциативу й поїхав з ним , прийняв участь в розвантажуванні, випиханні буса з м'якого грунта. Ходка в 950км. і добу часу, це з заїздом по іншим місцям можливого медозбору, на зворотній дорозі. Вже день як повинні збирати нектар на новому місці, результат привесу мені невідомий, поки що.

В наших містах заквітувала маслинка(Лох Вузьколистий),пахне, але об11-й годині бджіл на деревині бачив тільки одну.

Ситуація, їдемо з сином бусом на точок, підїзжаемо до акаціїни, зупиняюсь, глушу дізеля, кажу -"Висунь голову подивись, послухай чи не гудуть на квітах бджоли(він ближче до деревини бачучкіший)", висунув голову секунду послухав і доповідае,-" Да, гудуть."-"Телепню, це в бусові, на задньому склі!". По силай після таких випадків 16-ти річних хлопців в розвідку, вони вам принесуть розвіддані. Майте це на увазі, батьки -командири. Притому, що мій один з кращіх в класі,  в сенсі толковості, навчання, трудових навичок, досвіду виконання різних побутових справ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Акація зацвіла 01.06, сьогодні практично цвітіння закінчується. і весь цей час холоди і дощі й зливи. Бжіл на акації цього року не бачив. Третій рік поспіль акцієвого меду в мене не буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Кажется акация окончательно с нами попрощалась ... Дождь ей в этом здорово помог... И даже то что часть зацвела позже не помогло дождь все смыл... Итог часть цвела 11-12 дней часть только 7 дней... Эх если бы была погода качали бы как подсолнух а так по магазину плюс минус рамка...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проснулась неделю назад акация возле пасеки. Зацвёл не весь массив, а деревья которые начали цвести кардинально отличаются друг от друга. Одно дерево полностью усеяно цветами, другое где не где дало цвет. Но главное, что пчеле есть где работать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не смотря на погоду, акация порадовала)

На круг вышло по 16 кг с семьи, за все время привес на КУ был 27 кг. Если б не дожди, результат мог бы быть лучше - в радиусе лета пчел до 8 га сплошного массива акации.

На основном точке возле дома качать нечего - поднесли немного, даже не начали печатать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошу вибачення , я трішки помиливсь з кінцем нектарування акації, 12-го червня 21року в наших краях був останній привес, дуже ймовірно з акації. Загальний найкращій результат-близько 30кг. Середній-20кг.  Відкачав близько 250кг. акаціевого і "майського" що відповідае 2 ,5 кг. на сім, відводок, пакет. Цікавий результат по макс. денному привесу. Як я вже писав, племінна сім. давала принос в 8кг.(це не в мене , в товариша), в іншого колеги наша "простячка" давала макс. привес в 7кг.Вагова сім. немае щодних претензій на породність.І що цікаво- з такими денними привесами ,за словами власника сім'ї, качати немае чого. Частково самі з'їли, частково покладено в такому місці, що незручно забрати. Ще помітили колеги , а я підтверджую, розплоду після акації помітно багато, в порівнянні з минулими роками. Дощі майже кожного дня і при незвично низьких темп. флора росте добре, помітно запизнюються в рості соняшники і баштанні(зовсім не ростуть). Бджоли добре принесли і затрамбували помаранчевого пилку- з Аморфи, також несуть жовтого кольору- можливо з свиріпи. Бачив бджіл на мишиному горошку, маслині, синяку. Починае квітувати осот жовтий. Привесів немае днів зо п'ять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Взяток  с акации становится всё примарнее  

002 (640x480).jpg

  • Подобається 1
  • Здивований 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Мико сказав:

Взяток  с акации становится всё примарнее  

002 (640x480).jpg

Саме цей факт по всій Україні все більш переконує моїх земляків ставити ставку на акацію бо раніше кинуті поля підчистили та  розорали а далі зась,  територія нацпарку хрін лишнього куща клена зрубаєш, тобто акація захищена нацпарком, одна лише проблема пасічникам  теж  все складніше знаходити спільну мову з нацпарком, я про  офіційне погодження на розташування, під"їзд по вже орним  полям   латифундистів, змушені вишукувати вільні землі з зручним доїздом причому бажано оформити приватну власність........

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

   Повторю і в цій темі про стан акації - за слухами у мене на лівобережжі під Києвом на 20 травня 2022 р. 

 Вирішив щойно подзвонити сусіду-пасічнику . Каже, що ще тиждень, не менше, доведеться чекати. Тож, мабуть, серединка разом з інфо з інших джерел - то днів з п'ток буде. За звичай, у нас десь з 15 зацвітала раніше . :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

В этом году видимо повторится прошлый год (в том году акация зацвела 15 июня). На данный момент акация стоит "голая". Только верхушки некоторых старых деревьев покрыты редкой листвой. Средний и нижний ярус только недавно начал набирать зелёную массу. 

IMG20220528172219-01.jpeg

IMG20220528172214-01.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таки да...

Щось вже другий рік поспіль, за уточненими повідомленням моїх земляків,

акація зацвітає вже тижнів на два пізніше, як зазвичай .:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Таки да...

Щось вже другий рік поспіль, за уточненими повідомленням моїх земляків,

акація зацвітає вже тижнів на два пізніше, як зазвичай .:dntknw:

Это в области так. В самом Киеве цветет уже неделю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, AntonUa сказав:

Это в области так. В самом Киеве цветет уже неделю. 

Я в курсі про столицю. Там днів на п'ять вона зацвітає раніше. Ще це залежить і від самого місця її зростання - чи на осонні, а чи й у тіні багатоповерхівок .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  Щойно дзвонив по вайберу брат.

У Кагарлиці у нього вже другий день як пішов добрий принос. Видно, акація почала видавати.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...