Jump to content
sij

Акация белая

Recommended Posts

Вчера был в селе - тоже зацветает :) .....   по второму кругу :) .  А все говорят год плохой для пчеловодов  - какой он плохой , он и медоносы по второму кругу зацветают  .  Думаю до зимы еще много чего интересного увидим . Да и будет ли зима вообще :umora: .

• Like 2
  • Haha 2
3 часа назад, цыганок сказал:

Да и будет ли зима вообще :umora: .

:umora:

• Haha 2

А пісня ж то по темі!

https://youtu.be/a4dYx-rn9bk 

Правда мед то не акаційний...

Edited by ДобровоЛ
  • Like 1
2 часа назад, Seos сказал:

Радує Ваш оптимістичний настрій. У нас акація в 20 числах серпня по більшості своїй стояла суха, тому оптимізмом це на наступний сезон не надихає. (фото кінець серпня, схил акації над селом по дорозі на роботу, навряд вона зацвіте на наступний рік)

20200828_113221.jpg

Це щось нове із акацієй

Вона порижіла, обично вона жовтіє і стає жовто зелена , але не рижа

Груші так рижіюиь і засихають на зовсім

• Like 1
3 години тому, AVA сказав:

Це щось нове із акацієй

Вона порижіла, обично вона жовтіє і стає жовто зелена , але не рижа

Груші так рижіюиь і засихають на зовсім

Вона "згоріла" від активного сонця і відсутності опадів на схилах. По ярах ситуація краща. Щось подібне було минулого літа і як результат - більшість дерев не викинули цвіту в травні.

• Like 1

Щодо посадки акації  насінням.

Написав це в темі посадок, не зайве буде й тут повторитися,

щоб люди даром не тратили свого часу при садінні насінням.

Для стратификации семена белой акации  нужно прогреть до температуры в 50-70 градусов. ... Но лучший и простой способ – семена белой акации можно просто залить водой нагретой до температуры 60-70 градусов и оставить для набухания на сутки. После такой процедуры семена можно высевать в грунт.

Цю процедуру варто обов'язково проводити перед посадкою, оскільки акаційне насіння покрите  міцним захистом. От тому часто  й не проростає. :IMHO:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 6

Я посадил обычные семена в декабре, стратификациия пройдёт в природе, весной увидим)

• Like 1
26 минут назад, Колосов Денис сказал:

Я посадил обычные семена в декабре, стратификациия пройдёт в природе, весной увидим)

Кажуть спеціалісти що нічого не буде потрібно висока температура для стратифікації. Ну і з власних спостережень , біля двору є акація кожен рік там маса насіння падає жодного сходу  крім того що з кореня.

• Like 1
18 минут назад, uam_63 сказал:

біля двору є акація кожен рік там маса насіння падає жодного сходу  крім того що з кореня.

А в мене сходить... Не так масово, як бур'ян, але якби не скошував. то за декілька років були б зарості...

7 минут назад, ромео сказал:

А в мене сходить... Не так масово, як бур'ян, але якби не скошував. то за декілька років були б зарості...

Точно не з кореня росте?

Доречі можливо в кого є місця з дрібною акацією і було бажання накопати не за безплатно звичайно ? А то я в себе вже все що можливо повикопував. 

• Like 1
57 минут назад, uam_63 сказал:

Точно не з кореня росте?

1500%:)

То тут, то там - за 5-10м від дерева може прорости...

41 минуту назад, ромео сказал:

1500%:)

То тут, то там - за 5-10м від дерева може прорости...

Це не показник,  це можна перевірити тільки при викопуванні , якщо викопується легко і корінь мочкуватий  то значить з насіння а якщо в землі корінь і з ньго відросток який тягнеться дальше як кабель і зовсім немає дрібних корінців.

• Like 2
10 часов назад, uam_63 сказал:

Доречі можливо в кого є місця з дрібною акацією і було бажання накопати не за безплатно звичайно ? А то я в себе вже все що можливо повикопував. 

Я ще б і могорич поставив. Задовбала вже. Тільки далекувато Вам їхати.

• Haha 1
3 часа назад, Микита Ничипорук сказал:

Я ще б і могорич поставив. Задовбала вже. Тільки далекувато Вам їхати.

Це точно далековато . 

• Like 1

Весна іде садити би щось потрібно , а в мене немає вже де копати нові ще не виросли.

Повторю пропозицію можливо є в кого плантація накопати саджанців  бажаноб чим по меньший розмір  за розумну винагороду.

• Like 1
В 30.11.2020 в 21:16, ДобровоЛ сказал:

Для стратификации семена белой акации  нужно прогреть до температуры в 50-70 градусов. ... Но лучший и простой способ – семена белой акации можно просто залить водой нагретой до температуры 60-70 градусов и оставить для набухания на сутки. После такой процедуры семена можно высевать в грунт.

Цю процедуру варто обов'язково проводити перед посадкою, оскільки акаційне насіння покрите  міцним захистом. От тому часто  й не проростає. :IMHO:

Семена белой акации ошпариваю кипятком. Потом помещаю во влажную среду для проращивания. Через несколько дней из семян "проклевывается" росточек. Можно высаживать, при условии, что установилась теплая погода. Не забываем поливать, корневая система еще очень слабая и при недостатке влаги, росточки сохнут.

• Like 3
В 30.11.2020 в 21:16, ДобровоЛ сказал:

Щодо посадки акації  насінням.

Написав це в темі посадок, не зайве буде й тут повторитися,

щоб люди даром не тратили свого часу при садінні насінням.

Доброго дня. Скажіть а зараз уже можна сіяти під сапу стратифіковане насіння . і якщо можна то коли. Дякую.

• Like 1
34 минуты назад, Иваныч сказал:

Доброго дня. Скажіть а зараз уже можна сіяти під сапу стратифіковане насіння . і якщо можна то коли. Дякую.

Я б сіяв  у травні і висівав би тоді коли в насінині проклюнеться росток

• Like 2
39 хвилин тому, Иваныч сказав:

Та з такими веснами все переплуталося. Але найкращі результати з посадкою насінням у мене були вже  після настання постійного тепла.:dntknw:

• Like 1
  • Thanks 1
1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Та з такими веснами все переплуталося. Але найкращі результати з посадкою насінням у мене були вже  після настання постійного тепла.:dntknw:

Після того як посіяли і полили доводилось ще поливати чи можна більше не поливати

• Like 2
2 хвилини тому, Stol сказав:

Після того як посіяли і полили доводилось ще поливати чи можна більше не поливати

Все залежить від погоди і грунту. У мене довкола - пісок, тож довелося й трохи поливати після з'явлення сходів там, де було сухіше.:dntknw:

• Thanks 2
4 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Все залежить від погоди і грунту. У мене довкола - пісок, тож довелося й трохи поливати після з'явлення сходів там, де було сухіше.:dntknw:

Дякую за змістовну відповідь.:ay:

• Thanks 1

Підсохнуть грунтові дороги і поїду за насінням  особливої акації.  В неї стручки довжиною по25см і шириною2-3 см  Може хто бачив як вона цвіте,бо про неї розповідали мені лише ,що виділяє нектар кожного року і виділяє його при любій погоді. Хто таке диво бачив напишіть  тут чи рясно вона цвіте

• Like 1
16 хвилин тому, Stol сказав:

Підсохнуть грунтові дороги і поїду за насінням  особливої акації.  В неї стручки довжиною по25см і шириною2-3 см  Може хто бачив як вона цвіте,бо про неї розповідали мені лише ,що виділяє нектар кожного року і виділяє його при любій погоді. Хто таке диво бачив напишіть  тут чи рясно вона цвіте

Може мова про робінію, ане акацію. 

IMG_20210320_092237.jpg

• Like 1