Перейти к содержанию

Ціни на цукор


Рекомендуемые сообщения

Мико, Ви повинні пам"ятати далекі 60-і роки, коли були проблеми не тільки з хлібом, але і з цукром...

Blum, Це були 70-ті , а ще точніше вже 80-ті. Тоді придумали карточки. А пасічників отоварювали цукром окремо.
Це було іменно в 60-і, тому що в 70 -ому дід пішов у вічність... А це було в 64-66 роках.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це було іменно в 60-і, тому що в 70 -ому дід пішов у вічність... А це було в 64-66 роках.

Blum, Ну, тоді з цукром були проблеми із-за перегонки його в дуже популярний у народі продукт. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мико, Ви повинні пам"ятати далекі 60-і роки, коли були проблеми не тільки з хлібом, але і з цукром...
В 1960 мне было всего 4 года и я мало что помню Помню только что на новый год родители покупали конфеты " Осенние " " Школьные " по килограмму по цене 1руб -80 коп И тогда я пировал меняя конфеты на елке на бумажки от газеты ,завёрнутые в фантик
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 1960 мне было всего 4 года и я мало что помню Помню только что на новый год родители покупали конфеты " Осенние " " Школьные " по килограмму по цене 1руб -80 коп И тогда я пировал меняя конфеты на елке на бумажки от газеты ,завёрнутые в фантик
Скибку хліба змочували водою та посипали цукром - то була справжня насолода, тепер такої немає.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Романович думаю Вы меня не подвели вторую фуру выгружаем сахара мне на склад, ждем повышения в ближайший месяц и будим продавать... :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Романович думаю Вы меня не подвели вторую фуру выгружаем сахара мне на склад, ждем повышения в ближайший месяц и будим продавать... :az:
Я же писал информация не проверенная Неровён час пролетим Я сам заготовил 700000кг :ae::ae::ae:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Романович думаю Вы меня не подвели вторую фуру выгружаем сахара мне на склад, ждем повышения в ближайший месяц и будим продавать... :az:
Я же писал информация не проверенная Неровён час пролетим Я сам заготовил 700000кг :ae::ae::ae:
В неділю на базарі мішок був 460 грн, сьогодні, точніше вчора, вже 520. :blink::ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я сам заготовил 700000кг

700 тонн. это крутые запасы. У вас случайно клавиша с "0" не западает ? ;)
Это таким способом пчеловоды помагают делать ажиотаж,чтоб производителям сахара легче подымать цены.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Сегодня сосед привез себе мешок сахара 375 грн. (Юг. Одесской обл.) Если вариант что цена в феврале будет ниже как бывало раньше. (Конечно если не курс и т.д). Когда лучше брать? Какие у Вас цены сейчас?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня сосед привез себе мешок сахара 375 грн. (Юг. Одесской обл.) Если вариант что цена в феврале будет ниже как бывало раньше. (Конечно если не курс и т.д). Когда лучше брать? Какие у Вас цены сейчас?
Це даром. :ay::IMHO1: Хапай, aleksanderche, і не роздумуй! У Києві 500гр. і вище за 50 кг мішок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня сосед привез себе мешок сахара 375 грн. (Юг. Одесской обл.) Если вариант что цена в феврале будет ниже как бывало раньше. (Конечно если не курс и т.д). Когда лучше брать? Какие у Вас цены сейчас?
Це даром. :ay::IMHO1: Хапай, aleksanderche, і не роздумуй! У Києві 500гр. і вище за 50 кг мішок.
Дивно. У нас мінімум ціни був 340 грн. за мішок, зараз 355 вільно, але можна постаратися і за 350. Купив на прозапас 20 шт. але тоді коли перед виборами ціна була трохи скаканула по 375. Ціна прочне рости питання лише коли чи після нового року чи десь на травень. Цукру цього року наварили більше норми склади забиті, але ціна 320 відпуск з заводу думаю це не ціна з теперішніми затратами, вже кантори в 2-3 рази скоротили плани на посів на весну, то до осені ціна піде однознано, або в 2016 р. знову буде цукровий ажіотаж як колись. Ще заводи ще варять. У нас в укрузі працює 3 останніх найбільш сучаних.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня сосед привез себе мешок сахара 375 грн. (Юг. Одесской обл.) Если вариант что цена в феврале будет ниже как бывало раньше. (Конечно если не курс и т.д). Когда лучше брать? Какие у Вас цены сейчас?
Це даром. :ay::IMHO1: Хапай, aleksanderche, і не роздумуй! У Києві 500гр. і вище за 50 кг мішок.
Дивно. У нас мінімум ціни був 340 грн. за мішок, зараз 355 вільно, але можна постаратися і за 350. Купив на прозапас 20 шт. але тоді коли перед виборами ціна була трохи скаканула по 375. Ціна прочне рости питання лише коли чи після нового року чи десь на травень. Цукру цього року наварили більше норми склади забиті, але ціна 320 відпуск з заводу думаю це не ціна з теперішніми затратами, вже кантори в 2-3 рази скоротили плани на посів на весну, то до осені ціна піде однознано, або в 2016 р. знову буде цукровий ажіотаж як колись. Ще заводи ще варять. У нас в укрузі працює 3 останніх найбільш сучаних.
Треба сходити на базар перевірити ціни, може й у нас так. Але восени був повище 500 грн. за мішок. Ще три роки тому на Київщині було вирізаними безповоротно 14 заводів цукрових. Скільки уже зараз - цифри у мене немає. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От и прогнозы.Или тоже под заказ хотел зделать ажиотаж.Невышло пока.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас цукор-410гр за мішок.А була 500гр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас цукор-410гр за мішок.А була 500гр.

В нас коли почали масово копати ц.буряки,ціна впала до 350 грв./50 кг.,зараз стабільно 420-430грв.,цукровий завод за 22 км,(Радехівський). :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От и прогнозы.Или тоже под заказ хотел зделать ажиотаж.Невышло пока.
Ну, пане Василю, він же зсилку робить на подорожчання паливно-мастильних... А те, що нафта падає в ціні у всьому світі їх не стосується. Хоч у нас мафія на бензин цін ніколи не понизить. Бо гасло - кожному депутату по заправці і не одну, - діє й до нині. :IMHO: Треба все ж запасатися цукром на пару років наперед. Жаль, що на більше не виходить... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня сосед привез себе мешок сахара 375 грн. (Юг. Одесской обл.) Если вариант что цена в феврале будет ниже как бывало раньше. (Конечно если не курс и т.д). Когда лучше брать? Какие у Вас цены сейчас?
Краще брати у виробника без посередників, якщо є така можливість. Можливо, є такі, що отримують зарплату цукром і купляти у них. Колись такі варіанти були. Приїздили із заробітків і привозили зерно, цукор, картоплю і т. п. і потім продавали:dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня сосед привез себе мешок сахара 375 грн. (Юг. Одесской обл.) Если вариант что цена в феврале будет ниже как бывало раньше. (Конечно если не курс и т.д). Когда лучше брать? Какие у Вас цены сейчас?
Краще брати у виробника без посередників, якщо є така можливість. Можливо, є такі, що отримують зарплату цукром і купляти у них. Колись такі варіанти були. Приїздили із заробітків і привозили зерно, цукор, картоплю і т. п. і потім продавали:dntknw:
Останніх 3 роки такого вже немає, скажімо продають на заводі опт по 300-340 грн., а людями на зарплату дають по 420 грн. Оптом можна купляти десь з 20 т. така мінімальна відпускна партія, а менше це скидка декілька грн у перекупників.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня сосед привез себе мешок сахара 375 грн. (Юг. Одесской обл.) Если вариант что цена в феврале будет ниже как бывало раньше. (Конечно если не курс и т.д). Когда лучше брать? Какие у Вас цены сейчас?
Краще брати у виробника без посередників, якщо є така можливість. Можливо, є такі, що отримують зарплату цукром і купляти у них. Колись такі варіанти були. Приїздили із заробітків і привозили зерно, цукор, картоплю і т. п. і потім продавали:dntknw:
Взнав гарну новину і я, дякуючи точківцям. Виходить і у мене з доставкою,- 405 за мішок! При такому курсі $ - це просто шара. Навряд чи й буде дешевше! Вважаю це найкращим капіталовкладенням :ay: за будь-який найнадійніший банк.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бо гасло - кожному депутату по заправці і не одну, - діє й до нині.
А деяким по цукровому заводу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взнав гарну новину і я, дякуючи точківцям. Виходить і у мене з доставкою,- 405 за мішок! П
У нас 365- 370 .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взнав гарну новину і я, дякуючи точківцям. Виходить і у мене з доставкою,- 405 за мішок! П
У нас 365- 370 .
Василю, а така ціна на цукор не позначиться на зменшенні ціни на Ваші пакети? :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у нас 425

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бо гасло - кожному депутату по заправці і не одну, - діє й до нині.
А деяким по цукровому заводу.
"А деяким по цукровому заводу", які вони потім успішно на угоду російським виробникам і вирізають до фундаментів ... :blink::ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...