Перейти к содержанию

Киевская область 2012


Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Николай13 сказал:

Мене теж цікавить це питання

Вам далековато будет наверное, около 400-450км

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Николай13 сказал:

Мене теж цікавить це питання, особливо сроки.....дюже хочу розширити всій ассортимент для покупця :hmm:

Миколо, а я знаю такий варіант з коріандром у твоїй області(давай на "ти" ).:az::veselo: І інфо віддам безоплатно.:umora:

Сам туди хочу, як строки будуть підхожі. Але він виділяє тільки в жару і поїлок треба для бджіл понаставлять багато.

Там було його гектарів з 300 щороку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, El ratel сказал:

Вам далековато будет наверное, около 400-450км

Яка площа посіву, медоноскість  з га підкажіть, чи стабільне виділення?:hi:

 

4 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Миколо, а я знаю такий варіант з коріандром у твоїй області(давай на "ти" ).:az::veselo: І інфо віддам безоплатно.:umora:

Але ж дуже хочу коріандового меду, покупці требують, то де його  шукать пиши в личку:hi::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Лавр сказал:

якісь буйні фантазії у вас : на коріандрі, плата за опилення, вдалий точок ? його знайти вже за щастя. Тут у нас десь через недільку після акації.

Цвіте за тиждень після акації? Тоді я - пас! Бо у мене - липа  неподалік - 30 км від стаціонара.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на Миколаївщині  виділяє, там де після дощу ноги не витягнеш. Але років 5-6 вже не був, мало сіють, тай паливо досить дороге.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Цвіте за тиждень після акації? Тоді я - пас! Бо у мене - липа  неподалік - 30 км від стаціонара.

Дякую за інфу,......точні координати знайду без проблем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.07.2015в13:20, Моряк Папай сказал:

Приймите новичка на кочевку, на подсолнух.Знакомых пасечников нет... Может форумчане подмогнут. Киевская обл,Васильковский р-н

  Как медосбор на соняхе ? У нас на Каневском районе выделяет слабо , т.к супесь чернозема нет нормального . А как в районе Василькова ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Николай13 сказал:

Дякую за інфу,......точні координати знайду без проблем.

на карті циркулем...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Цвіте за тиждень після акації? Тоді я - пас! Бо у мене - липа  неподалік - 30 км від стаціонара.

Дякую за інфу,......точні координати знайду без проблем.

 

7 минут назад, Любомир сказал:

на карті циркулем...;)

Все значно простіше, це сусідній район, одна і таж фірма сіє там  і у нас половину району, агрономи є і наші, мої добрі знайомі, треба лише спитати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Николай13 сказал:

Дякую за інфу,......точні координати знайду без проблем.

 

Все значно простіше, це сусідній район, одна і таж фірма сіє там  і у нас половину району, агрономи є і наші, мої добрі знайомі, треба лише спитати...

Ну, дай Бог! Тим більше, що він же, здається, дворічний,- тобто вже відомо, де росте.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Ну, дай Бог! Тим більше, що він же, здається, дворічний,- тобто вже відомо, де росте.:ay:

Однорічний  :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В 25.01.2014в20:49, krim_pchel сказал:

А вы просчитывали затраты при такой кочовке с 11-20 семьями и какая будет себестоимость вашего меда?

вывозил в 14 (прошлый не было взятка с вереска) 5 семей за 25 км. затраты на бензин и могорич помощникам - приблизительно 450 грн окупились с двух проданных рамок. Ну и чем хорош еще поздний взяток с вереска, семья хорошо наращивает силу в зиму.

Прошлый год не вывозились, натаскали пади, семьи в зиму пошли слабые... Короче, такой плохой зимовки за 4 года не было еще.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В ?08?.?01?.?2016в23:42, ДобровоЛ сказал:

Ну, дай Бог! Тим більше, що він же, здається, дворічний,- тобто вже відомо, де росте.:ay:

А гречиха в этом году на Левобережье будет? Игде? Может кто в курсе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Доброго дня. Шукаю по форуму і не можу найти тему електропостачання кочової пасіки. Підкажіть будь-ласка.

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 27.10.2016 в 15:23, Vladimir.69 сказал:

Доброго дня. Шукаю по форуму і не можу найти тему електропостачання кочової пасіки. Підкажіть будь-ласка.

Дякую.

Я теж пока такої теми тут не найшов. можна і відкрити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.10.2016 в 15:23, Vladimir.69 сказал:

Доброго дня. Шукаю по форуму і не можу найти тему електропостачання кочової пасіки. Підкажіть будь-ласка.

Дякую.

Ось тут створив тему. Там і запитуйте та радьте.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

У нас в селе практически никто не кочует. С весны и по вереск. Это только на вереск вывозят. Ну а я кочевал сезон. Начал с акации (5 км). Взяток был, но семьи очень ослабли за зимовку, не мог нарастить. Те, что сильные, принесли. Затем на липу (переезд в 10 км, от дома в 5-ти). Под самыми деревьями стояли ульи, а меда... После перевез на подсолнечник (переезд в 30 км). Месяц стояли за 25 км от дома, ездил автобусом сначала через день, даже пару раз ночевал. Под конец через три-четыре дня.:) Мед... слабо совсем. После подсолнечника на вереск (переезд в 30-35км от дома в 12). Навещал раз в неделю. Взяток был, хотя и не очень. Домой перевез в средине сентября.

Фото2861_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А кто-то кочевал к Прилукам (Ичнянский национальный парк)? Интересует хороший ли там взяток и какая насыщенности тех краев пчелами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.12.2016 в 20:09, бігунець сказал:

У нас в селе практически никто не кочует. С весны и по вереск. Это только на вереск вывозят. Ну а я кочевал сезон. Начал с акации (5 км). Взяток был, но семьи очень ослабли за зимовку, не мог нарастить. Те, что сильные, принесли. Затем на липу (переезд в 10 км, от дома в 5-ти). Под самыми деревьями стояли ульи, а меда... После перевез на подсолнечник (переезд в 30 км). Месяц стояли за 25 км от дома, ездил автобусом сначала через день, даже пару раз ночевал. Под конец через три-четыре дня.:) Мед... слабо совсем. После подсолнечника на вереск (переезд в 30-35км от дома в 12). Навещал раз в неделю. Взяток был, хотя и не очень. Домой перевез в средине сентября.

Фото2861_thumb.jpg

От не вказали , де географічно ваша пасіка, а мене це зацікавило... Може на верес і поїхали б разом...:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А кто-то кочевал к Прилукам (Ичнянский национальный парк)? Интересует хороший ли там взяток и какая насыщенности тех краев пчелами.

Це Вам не випадково для промислової пасіки?

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Мабуть цього сезону, якщо нічого не заважить, доберусь і до твоїх пенат. Хочу спробувати гречаного взятку, якщо вийде. Бо липу пропустити не хочу, а пізню гречку не скрізь і знайдеш...:dntknw:

Зарікався на гречку ніколи не їхати, а в минулому році поїхав. А меду асього битон.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Олег Мороз сказал:

Це Вам не випадково для промислової пасіки?

Моя промислова пасіка тільки в моїй голові!:ah: Спілкувався з пасічником з тих районів, той розповідав, що туди кочує, також бачив оголошення про те, що здють два будинки із земельними ділянками в тій місцевості за смішні гроші. Одним словом - розвідка!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Олег Мороз сказал:


Це Вам не випадково для промислової пасіки?

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk


Зарікався на гречку ніколи не їхати, а в минулому році поїхав. А меду асього битон.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
 

А я якось з неї зі всієї пасіки зібрав аж... три трилітрівки...:dntknw: Всяка гречка теперп є...:helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я якось з неї зі всієї пасіки зібрав аж... три трилітрівки...:dntknw: Всяка гречка теперп є...:helpme:

Ото вона така гречка.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.12.2016 в 18:53, ДобровоЛ сказал:

От не вказали , де географічно ваша пасіка, а мене це зацікавило... Може на верес і поїхали б разом...:az:

Північ Овруцького району.

На цей рік поки що нема плану по кочівлі. Розглядаю два варіанти. Перший - перевезти всю пасіку в ліс і брати лісовий мед (крушина і можливо верес). Але тут ризик чималий: а чи дасть що-небудь верес? Лісового меду можна відкачати в середньому приблизно 10-15 літрів від сім"ї. (Хоча при хорошому взятку можна розраховувати на хороший мед.) Не дуже, але і затрат по кочівлі практично нема.

Другий варіант затратний і важкий. З травня перевозити на ріпак (4-8км). Потім переїзд на акацію (ще км 10). Після акації на місяць на крушину в ліс (переїзд в 25-30 км). Потім на сонях до Народич (там, кажуть, хороші взятки, не те, що у нас) - це 50 км. Ну а опісля буде видно чи залишати на пізньому соняху, чи переїзд на верес (ті ж 50 км). Якщо не на верес, то додому ( 45км). виходить 5-6 переїздів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А я якось з неї зі всієї пасіки зібрав аж... три трилітрівки...:dntknw: Всяка гречка теперп є...:helpme:

ДА,пане Доброволе,колись я також в таку халепу попав.Стояли на 200 га.гречки то якби не пайовий соняшник то прийшлось би годувати.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...