Перейти к содержанию

Киевская область 2012


Рекомендуемые сообщения

Тільки що, sitava сказав:

5 вуликів то на початок. Далі якщо буде все добре буду окуповувати місцевість :).

Закинуті поля поряд багаті Енотерою, вона в похмурі дні іноді до 11 не закривається, а розкрившись вечером стоїть всю ніч. Друге діло, що бджола, якщо є якийсь інший взяток, її не сильно то і бере(може не сильно цукриста?). Але вже коли все поперецвітає, у серпні, якраз таки на неї літає добре.

Мед з доброю приміссю енотери сідає за 2 тижні в тверду глину, ложкою важко сколупнуть, але попечатаний чомусь ні.

Енотера цінніша пилком.:IMHO: Не дарма ж бджілки ним завантажуються по повній, як бомбовози.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
05.06.2023 в 08:39, Oleksandr K. сказав:

100% :ay:

Пане Олександре! Після війни теж збираюся спробувати відвідати Канів з його унікальним "інвазійним" акацієвим лісом у час цвітіння, тобто прокочувати туди. Радий буду стати вашим напарником. Я ж на пенсії, то можу й посидіти та почергувати з бджолами. Для мене то не проблема.:ay::please:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Пане Олександре! Після війни теж збираюся спробувати відвідати Канів з його унікальним "інвазійним" акацієвим лісом у час цвітіння, тобто прокочувати туди. Радий буду стати вашим напарником. Я ж на пенсії, то можу й посидіти та почергувати з бджолами. Для мене то не проблема.:ay::please:

Канів, то, звичайно, канонічно і всі справи. Але в мене є краща ідея :ay:

Хоча порівняти все ж треба

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 годин тому, Oleksandr K. сказав:

Канів, то, звичайно, канонічно і всі справи. Але в мене є краща ідея :ay:

Хоча порівняти все ж треба

Та у мене теж є свої, викохані власними руками, дерева акації. Садити  їх почав ще років тридцять тому. Маю вже гарний лісок робінії білої. Сусід-пасічник з п"ять десятків завів там же ще й розової. А в цей момент і лісова малина підмогає ГВ. То ніби вистачало для моїх підопічних . Але все ж мрію хоч раз та прокочувати у Канів, як Бог дасть, і заодно побувати й на могилі Тараса Григоровича. Може й мій брат пристане із частиною своєї пасіки, бо сотню його вуликів ніхто ж не збирається перевозити. А у мене на причіп стає півтора десятки.:hmm:

 А що за ідея у вас з"явилася? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, ДобровоЛ сказав:

Та у мене теж є свої, викохані власними руками, дерева акації. Садити  їх почав ще років тридцять тому. Маю вже гарний лісок робінії білої. Сусід-пасічник з п"ять десятків завів там же ще й розової. А в цей момент і лісова малина підмогає ГВ. То ніби вистачало для моїх підопічних . Але все ж мрію хоч раз та прокочувати у Канів, як Бог дасть, і заодно побувати й на могилі Тараса Григоровича. Може й мій брат пристане із частиною своєї пасіки, бо сотню його вуликів ніхто ж не збирається перевозити. А у мене на причіп стає півтора десятки.:hmm:

 А що за ідея у вас з"явилася? :ah:

Після війни скажу. Просто є така думка, що є місця, поки є, кращі за Канів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Oleksandr K. сказав:

Після війни скажу. Просто є така думка, що є місця, поки є, кращі за Канів

 Ок. Але у Каневі ж цілий ліс там акацієвий. Я двічі бував у ньому, але взимку. Там дуже сильно вихиляста земля з глибокими ярами, що гарно впливає на розтягування медозбору в часі .:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...