Перейти к содержанию

Киевская область 2012


Рекомендуемые сообщения

Не знаю, в тему или нет? Если нет, пожалуйста удалите. Ищу, пока чисто теоретически, место под временный точок под Киевом, поближе к Буче. Вследствие последних событий в стране, хочу перевезти небольшую пасеку. Если будет "КАК?" и если будет "ЧТО?" Пока одни "если". Пишите в личку. Спасибо.
Вячеслав Анатольевич, це потрібно самому там підібрати місце, враховуючи усі Ваші потреби, побувавши на місці. І це не проблема в даному районі. Але Ваша присутність - це найкращий фактор у вирішенні даної проблеми. :IMHO:
чи варто дислокуватись на північ - для бджіл не кращий варіант.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю, в тему или нет? Если нет, пожалуйста удалите. Ищу, пока чисто теоретически, место под временный точок под Киевом, поближе к Буче. Вследствие последних событий в стране, хочу перевезти небольшую пасеку. Если будет "КАК?" и если будет "ЧТО?" Пока одни "если". Пишите в личку. Спасибо.
Вячеслав Анатольевич, це потрібно самому там підібрати місце, враховуючи усі Ваші потреби, побувавши на місці. І це не проблема в даному районі. Але Ваша присутність - це найкращий фактор у вирішенні даної проблеми. :IMHO:
чи варто дислокуватись на північ - для бджіл не кращий варіант.
Як я зрозумів з форуму, весняний медозбір на півночі є, маю на увазі акацію. А даллі, кочувати на південь. Шукаю житло (дім, бо тимчасово мешкаємо у квартирі), не можу без бджіл(. А шукаю тимчасовий точок поблизу Бучі (у дворі чи на дачі), тому ,що с кожним днем свій дім стає нездійсненною мрією
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як я зрозумів з форуму, весняний медозбір на півночі є, маю на увазі акацію. А даллі, кочувати на південь. Шукаю житло (дім, бо тимчасово мешкаємо у квартирі), не можу без бджіл(. А шукаю тимчасовий точок поблизу Бучі (у дворі чи на дачі), тому ,що с кожним днем свій дім стає нездійсненною мрією
Якщо акація - то ліпше, ніж Канівський ліс Вам не найти! Там дійсно акаційний ліс , що росте на горі і в долинах,- тобто цвітіння розтягнуте. Є ще й біля Ржищева - Балико-Щучинки, правда там набагато менше. Ну, а далі можна й кочувати. Хоч по акації ліпше починати з півдня, а потім можна і до Канева. У селах подалі від центру - км за 120 - 150 будинки продаються майже даром. Бо роботи немає там. По Бучі,- акація там місцями і житло в тому смт. майже за київською ціною. Сплошняком щось не зустрічав там насаджень акації. А я тридцять років виїздив по Київщині,- був фотокором в обласній газеті. То трохи в курсі. :ah: Все одно, треба самому облюбувати місце, а так - мало надії натрапити на те,що Вас зацікавить. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як я зрозумів з форуму, весняний медозбір на півночі є, маю на увазі акацію. А даллі, кочувати на південь. Шукаю житло (дім, бо тимчасово мешкаємо у квартирі), не можу без бджіл(. А шукаю тимчасовий точок поблизу Бучі (у дворі чи на дачі), тому ,що с кожним днем свій дім стає нездійсненною мрією
Якщо акація - то ліпше, ........ Все одно, треба самому облюбувати місце, а так - мало надії натрапити на те,що Вас зацікавить. :dntknw:
Можна наслідувати Михайла Поплавського - вздовж автотраси Одеса - Київ поставив "Батьківські хати". Як для кочівлі - то саме від Любашовки до Норовлі хати в селах є, потрібно туди тільки навідатись, або по карті вибрати та розіслати головам сіл запити.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Цьогоріч я - пас. Стою на стаціонарі, виводжу маток. Качаю акацію. А далі,- що Бог пошле... :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Приймите новичка на кочевку, на подсолнух.Знакомых пасечников нет... Может форумчане подмогнут. Киевская обл,Васильковский р-н

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Приймите новичка на кочевку, на подсолнух.Знакомых пасечников нет... Может форумчане подмогнут. Киевская обл,Васильковский р-н
Прямо до соняху під"їжджайте чи інших медоносів, що цвітуть, там завжди собі компанію можна знайти десь в посадках. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

там завжди собі компанію можна знайти десь в посадках. :wave:
Если примут........ :mf_swordfight:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приймите новичка на кочевку, на подсолнух.Знакомых пасечников нет... Может форумчане подмогнут. Киевская обл,Васильковский р-н
Прямо до соняху під"їжджайте чи інших медоносів, що цвітуть, там завжди собі компанію можна знайти десь в посадках. :wave:
там завжди собі компанію можна знайти десь в посадках. :wave:
Если примут........ :mf_swordfight:
Приймуть. Особливо в цьому зацікавлені малочисельні колективи, адже чергування(охорона) вже буде віддалена на 1 добу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

В этом году нашол прекрасное место . Только стать можно было в посадке . Да и до ста км. от Киева , пришлось ехать в другую сторону . Так как в посадке надо охранять , а у меня такой вазможности нету . :ak: Да и другие колеги посчитали что далеко . :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

В этом году нашол прекрасное место . Только стать можно было в посадке . Да и до ста км. от Киева , пришлось ехать в другую сторону . Так как в посадке надо охранять , а у меня такой вазможности нету . :ak: Да и другие колеги посчитали что далеко . :hi:

Не поділитеся , де саме, може ми з Любомиром Вам на хвоста сядемо?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДобровоЛ , за Обуховом . Причем два места , между селами .:az: :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДобровоЛ , за Обуховом . Причем два места , между селами .:az: :wave:

А я стояв якось у самому Обухові неподалік окружної дороги. Там завжди щось цікаве для пасічників сіють. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цьогоріч я - пас. Стою на стаціонарі, виводжу маток. Качаю акацію. А далі,- що Бог пошле... :blink:

Да, мед у пчелы в зобике, ну а в пасечника на колесике...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Можна наслідувати Михайла Поплавського - вздовж автотраси Одеса - Київ поставив "Батьківські хати". Як для кочівлі - то саме від Любашовки до Норовлі хати в селах є, потрібно туди тільки навідатись, або по карті вибрати та розіслати головам сіл запити.

Мабуть цього сезону, якщо нічого не заважить, доберусь і до твоїх пенат. Хочу спробувати гречаного взятку, якщо вийде. Бо липу пропустити не хочу, а пізню гречку не скрізь і знайдеш...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

 

Цікаво було б почути тут тих , хто цього сезону стояв у Каневі на акації. Чи оправдалася поїздка. І , якщо купляли пакети, чи вони оправдались на акації. Отож прошу до спілкування. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

В  Хмельной  Каневского района стою на акации . В этом году легендарное место не оправдало надежд , во время цветения акации шли дожди:(     Надеюсь на следующий год не подведет. . Липа в Черкасской обл тоже в этом году попала под дожди , у меня во всяком случае . Есть интерес к кочевке на липу под Прилуки. или на гречку  возможно в Чернухинский район или куда поближе Золотоноша Драбов Пирятин .  Готов к кооперации .  Пишите вараинты , можно в личку .

   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В  Хмельной  Каневского района стою на акации . В этом году легендарное место не оправдало надежд , во время цветения акации шли дожди:(     Надеюсь на следующий год не подведет. . Липа в Черкасской обл тоже в этом году попала под дожди , у меня во всяком случае . Есть интерес к кочевке на липу под Прилуки. или на гречку  возможно в Чернухинский район или куда поближе Золотоноша Драбов Пирятин .  Готов к кооперации .  Пишите вараинты , можно в личку .

   

200 семей, на чем перевозите, грузите в ручную?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у меня счас тут 80 семей всего( 120 отец пока присматривает) , на грузовичке 20-30многокорп становится , успел выдернуть его.  Грузим пока вручную , тележку не смог забрать к сожалению 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як я зрозумів з форуму, весняний медозбір на півночі є, маю на увазі акацію. А даллі, кочувати на південь. Шукаю житло (дім, бо тимчасово мешкаємо у квартирі), не можу без бджіл(. А шукаю тимчасовий точок поблизу Бучі (у дворі чи на дачі), тому ,що с кожним днем свій дім стає нездійсненною мрією

 Буча и вся Киевская обл рассматривалась  тоже при поиске места под базовый точек , но не прошла по цене и по угодьям для пасеки более 100-150 семей с перспективой роста  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Ищется вариант совместной кочевки на взаимовыгодных условиях на рапс озимый не более 150км от Канев Золотоноша , гречку и(или) липу не более 150км от Хорол . Имеются предложения Черкасская область район Канев -Золотоноша по акации , кориандру , опылению подсолнечника . Транспорт свой . Предложения желательно в личку . Бригада.Компания.Компаньон.Кочiвля.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, El ratel сказал:

Ищется вариант совместной кочевки на взаимовыгодных условиях на рапс озимый не более 150км от Канев Золотоноша , гречку и(или) липу не более 150км от Хорол . Имеются предложения Черкасская область район Канев -Золотоноша по акации , кориандру , опылению подсолнечника . Транспорт свой . Предложения желательно в личку . Бригада.Компания.Компаньон.Кочiвля.

Цікавить коріандр. Чи є пропозиції у вас по його запиленню? І в які строки він нектарить?:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Предложение есть, но вряд ли будут платить за опыление, с оплатой за опыление есть только сонях. Тут по кориандру идет речь не об оплате за опыление, а хотя бы стать удобно и не быть должным за это.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Цікавить коріандр. Чи є пропозиції у вас по його запиленню? І в які строки він нектарить?:hi:

Мене теж цікавить це питання, особливо сроки.....дюже хочу розширити всій ассортимент для покупця :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якісь буйні фантазії у вас : на коріандрі, плата за опилення, вдалий точок ? його знайти вже за щастя. Тут у нас десь через недільку після акації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...