Перейти к содержанию

Сварочный аппарат


Рекомендуемые сообщения

Вару потихоньку. post-2264-1399181490_thumb.jpgpost-2264-1399181534_thumb.jpgpost-2264-1399181557_thumb.jpgpost-2264-1399181588_thumb.jpg
Цікавить як виставляли і перевірили вірно чи ні ?
Попередньо кутником.Звісно після приварки перехідної пластини трохи повило,та ступиці прикручується 4-ма болтами тому рівень в руки і підкладаючи регуліровочні шайби висталяємо розвал.Сходження виставив з допомогою натянутої жилки по чотирьом точкам,площина ступиці паралельна рамі.Шкільна геометрія ;) . Залишилось дно приробити.Хотів би з бакелітової фанери та ціна листа кусається. post-2264-1399732519_thumb.jpgpost-2264-1399732555_thumb.jpgpost-2264-1399732574_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишилось дно приробити.Хотів би з бакелітової фанери та ціна листа кусається.

Остався патент и выйти производителем.. :ay::ax: Такие не роблят теперь в Украине!!! :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишилось дно приробити.Хотів би з бакелітової фанери та ціна листа кусається.
Советую оборудовать фонари заднего хода :az: Прицепчик знатный :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такие не роблят теперь в Украине!!! :IMHO1:
В Харькове в Алексеевской тюрьме делают не плохие,даже под заказ. Вот уже лет пять катаю :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишилось дно приробити.Хотів би з бакелітової фанери та ціна листа кусається. post-2264-1399732519_thumb.jpgpost-2264-1399732555_thumb.jpgpost-2264-1399732574_thumb.jpg
Доброго дня. А як узаконювати причіп будете?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як узаконювати причіп будете?
Так Гуцул писал,что машину хочет без документов купить Зачем узаканивать,в горах гайцев нет ,а участковый или родыч или брат :ay::az::friend_drink: и все дела Притом спирт тоже сам делает ..Уникальный мастер, на все руки.Молодец!!! Кулибин и Левша отдыхает и нервно курят в сторонке :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так Гуцул писал,что машину хочет без документов купить Зачем узаканивать,в горах гайцев нет ,а участковый или родыч или брат :ay::az::friend_drink: и все дела Притом спирт тоже сам делает ..Уникальный мастер, на все руки.Молодец!!! Кулибин и Левша отдыхает и нервно курят в сторонке :IMHO1:
Понятно. Спросил, потому как сам владею чудом 19затертого года выпуска. Ну и подумалось, а что если сам сварю и перенесу табличку с номером, она там на заклепках сбоку... Штраф-площадка? :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понятно. Спросил, потому как сам владею чудом 19затертого года выпуска. Ну и подумалось, а что если сам сварю и перенесу табличку с номером, она там на заклепках сбоку... Штраф-площадка? :ah:
За цим сценарієм і в мене проходить "реєстрація".Сміливо робіть новий прицеп.Табличка одне,там ще має бути номер набитий на рамі десь в районі дишла.Прийдеться цей "орган" з донора переносити на нового "пацієнта".Зараз ТО відмінено, на дорозі кажете прицеп після капремонту,дайці інколи й самі незнають де той номер має бути.Свого часу в середовищі рибачків самі робили багато прицепів для човнів.Варіантів було кілька-знаходили дідка з дохлим на здачу в лом прицепом але з дійсними доками,ціна питання була в діапазоні 200.Або виготовляли законні доки на самопал, було довше,так як робилось через столицю ,трохи дорожче зате офіційні доки навіть з фото прицепа і т.д.А так зараз дуже дорого "узаконити" прицеп.Найкращий варіант попасти на доки на безномерний кузов.Знаю хлопців які мають три прицепа на один нумер,прицеп для вантажу,для катера,для квадрика.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понятно. Спросил, потому как сам владею чудом 19затертого года выпуска. Ну и подумалось, а что если сам сварю и перенесу табличку с номером, она там на заклепках сбоку... Штраф-площадка? :ah:
За цим сценарієм і в мене проходить "реєстрація".Сміливо робіть новий прицеп.Табличка одне,там ще має бути номер набитий на рамі десь в районі дишла.Прийдеться цей "орган" з донора переносити на нового "пацієнта".Зараз ТО відмінено, на дорозі кажете прицеп після капремонту,дайці інколи й самі незнають де той номер має бути.Свого часу в середовищі рибачків самі робили багато прицепів для човнів.Варіантів було кілька-знаходили дідка з дохлим на здачу в лом прицепом але з дійсними доками,ціна питання була в діапазоні 200.Або виготовляли законні доки на самопал, було довше,так як робилось через столицю ,трохи дорожче зате офіційні доки навіть з фото прицепа і т.д.А так зараз дуже дорого "узаконити" прицеп.Найкращий варіант попасти на доки на безномерний кузов.Знаю хлопців які мають три прицепа на один нумер,прицеп для вантажу,для катера,для квадрика.
Номера нанесены с правой стороны прицепа. Табличка с переди правого колеса, а № набит на раме с зади правого колеса.Почему знаю только что купил прицеп заводской. Размеры не замерял на каком растоянии от передкаи задка.Тех талонов нет поставили печать на заявлении и сказали катайся без номера до какого времени не известно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Сварочный аппарат
  • 4 years later...

Тема давно не поновлювалась.

Надумав я тут стати "сварщиком"... 

А то ходити попрошайкою набридло. Одразу скажу - знань і практики - нуль.

Прошу поради: який апарат інвертор краще придбати?  Пробував подивитись в мережі в магазинах - очі розбігаються. 

Фронт роботи - домашнє господарство.

Бюджет - не космічний...

Знавці, підкажіть яку модель придбати? :please:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, ромео сказав:

Тема давно не поновлювалась.

Надумав я тут стати "сварщиком"... 

А то ходити попрошайкою набридло. Одразу скажу - знань і практики - нуль.

Прошу поради: який апарат інвертор краще придбати?  Пробував подивитись в мережі в магазинах - очі розбігаються. 

Фронт роботи - домашнє господарство.

Бюджет - не космічний...

Знавці, підкажіть яку модель придбати? :please:

 

Все як завжди просто, всі вироби робляться в маде ін cina, відміностей три, ціна, назва, етикетка, все інше немає ніякої різниці, мова не про про прфесійні апарати, там ціни інші, в мене такий. :hi:

Screenshot_20211124_173004.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ворон сказал:

Все як завжди просто, всі вироби робляться в маде ін cina, відміностей три, ціна, назва, етикетка, все інше немає ніякої різниці, мова не про про прфесійні апарати, там ціни інші, в мене такий. :hi:

Та нє, є різниця. Навіть у Китаї. Тут недавно машинка возила продавала бензопили за 250 грн. На вигляд - звичайний Китай. Дехто піддався на спокусу. Порізали нею аж два бачки бензину... І всьо!

Так що хочеться почути перевірену інформацію...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ромео сказав:

Та нє, є різниця. Навіть у Китаї. Тут недавно машинка возила продавала бензопили за 250 грн. На вигляд - звичайний Китай. Дехто піддався на спокусу. Порізали нею аж два бачки бензину... І всьо!

Так що хочеться почути перевірену інформацію...

Це зрозуміло давно, сусід купив штіля в Лісабоні, здавалось мавби бути маде ін USA, але виявився китай, виходить в китає два виробники, заводський і "підвальний", який і збирають у нчс, з запчастин:hi:п/с. Відпрацював 12 років в лісі, Лісабоньским. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене брат взяв собі ПАТОН, гарантія три роки, то він задоволений. Як що трішки доплатить то й 5 є. https://paton.ua/ru/svarochnoe-oborudovanie/svarochnye-invertory-mma

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Тема давно не поновлювалась.

Надумав я тут стати "сварщиком"... 

А то ходити попрошайкою набридло. Одразу скажу - знань і практики - нуль.

Прошу поради: який апарат інвертор краще придбати?  Пробував подивитись в мережі в магазинах - очі розбігаються. 

Фронт роботи - домашнє господарство.

Бюджет - не космічний...

Знавці, підкажіть яку модель придбати? :please:

 

Днепро М можно глянуть там выбор е, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Семьточек сказал:

Днепро М можно глянуть там выбор е, 

технікою дніпро-м я задоволений, а сварочний апарат зявився найперший з поміж техніки цього бренду, вже років 6-8 напевно, проблем не було, тому рекомендую)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ромео сказав:

Тема давно не поновлювалась.

Надумав я тут стати "сварщиком"... 

А то ходити попрошайкою набридло. Одразу скажу - знань і практики - нуль.

Прошу поради: який апарат інвертор краще придбати?  Пробував подивитись в мережі в магазинах - очі розбігаються. 

Фронт роботи - домашнє господарство.

Бюджет - не космічний...

Знавці, підкажіть яку модель придбати? :please:

 

Назва не має значення, для покупки потрібен кваліфікований зварювальник, щоб про тестувати апарат. Тестувати рекомендую електродами уони 13/55, для роботи з такими електродами апарат мусить відповідати більш високим трєбованіям. Основні на мій погляд : легкість підпалу електрода, длина дуги, відповідність заявленій потужності (на табло 120А - значить і на виході 120А),можливість роботи апарата від мережі меньше 220В. Дніпро М не відповідає цим трєбованіям, на мою думку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, АнатолийМ сказал:

Назва не має значення, для покупки потрібен кваліфікований зварювальник, щоб про тестувати апарат.

Так може на форумі є такі, хто має вже готову відповідь. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ромео сказав:

Тема давно не поновлювалась.

Надумав я тут стати "сварщиком"... 

А то ходити попрошайкою набридло. Одразу скажу - знань і практики - нуль.

Прошу поради: який апарат інвертор краще придбати?  Пробував подивитись в мережі в магазинах - очі розбігаються. 

Фронт роботи - домашнє господарство.

Бюджет - не космічний...

Знавці, підкажіть яку модель придбати? :please:

 

Потрібно перевірити щоб варив гарно.

Була гарантія . Звісно ціна буде не по низу ринку.

Ще враховуйте яка у вас напруга в мережі.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Конструктор сказал:

Потрібно перевірити щоб варив гарно.

Була гарантія . Звісно ціна буде не по низу ринку.

Ще враховуйте яка у вас напруга в мережі.

1. Так як я зможу це зробити?

2. Гарантія для мене нічого не каже. Добре як вона є. Але там купа для мене невідомих х-к.

3. Напруга як напруга :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, ромео сказав:

1. Так як я зможу це зробити?

2. Гарантія для мене нічого не каже. Добре як вона є. Але там купа для мене невідомих х-к.

3. Напруга як напруга :dntknw:

1. Перевірити зможе спеціаліст зварювальник.

2. Я коли питав про гарантію казав що варитиму багато , тоді мені запропонували значно дорожчий сегмент (за пів року я його потушив , відремонтували по гарантії)

3. При напрузі 220-230 вольт апарат працюватиме найкраще , при падінні напруги гірше.

В мене теж напруга як напруга , але в час пік падає до 180в при ній інвертор не працює.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Атом, энергия, SSVA,  иист, Патон. Все кроме нескольких моделей патона производятся в Украине с нормальной сервисной поддержкой и с честными характеристиками. У меня Атом 250 уже лет 6 работает. Тянет с просадкой сети до 160-170 В, дальше уходит в защиту. Для дома он явно излишен. Думаю больше140- 160А и не надо, для тройки электрода 80-90А с головой. Только честных 140, бывает пишут 250А, а по факту и 100 не наберется. Либо 250А с пв 5%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, ромео сказав:

Тема давно не поновлювалась.

Надумав я тут стати "сварщиком"... 

А то ходити попрошайкою набридло. Одразу скажу - знань і практики - нуль.

Прошу поради: який апарат інвертор краще придбати?  Пробував подивитись в мережі в магазинах - очі розбігаються. 

Фронт роботи - домашнє господарство.

Бюджет - не космічний...

Знавці, підкажіть яку модель придбати? :please:

 

Знайома ситуація. Більше 20 років користувався трансформаторним зварювальним апаратом (380 вольт) харківського заводу. Між іншим купив (виміняв його по бартеру за мед) на Сорочинському ярмарку. Служив він мені вірою і правдою, варив для себе і паркан, і ремонтував платформу тракторного причепа, і воскопрес, і центрифугу з медогонкою, і багато ще всього потрібного для дому та сім"ї. Але влітку виникла потреба дещо заварити (захисну решітку на вікно) зовні багатоповерхівки в обласному центрі на висоті 5 м. Позичив маленький інвертор у товариша і після того втратив спокій. Зрештою на День учителя мені мої рідні подарували новенький інвертор. (Трансформаторну сварку продаю).

Чому саме вибрано такий апарат? До нього розглядалися і "Патон" і "Кайзер" і "Edon" і інші.  Але трапилось переглянути ось оце відео. Цікаве все відео, але ось звідси важлива конктетика (13:00)

А потім по наводці цього цікавого товариша ось оцей відеосюжет:

Після цього вибір було зроблено. Наполегливо раджу і вам цей апарат. Не помиліться у своєму виборі! Справа в тому, що про ці інвертори мало інформації. Із-за величезної "хмари" китайських цяцьок важко розгледіти хороший, добротно зроблений вітчизняний апарат. В підтримку своїх аргументів раджу відшукати на просторах інету все, що стосується фірми "Techmiks" і Ви станете моїм однодумцем. Успіхів!

PS. Зв"язуйтесь безпосередньо з головним конструктором фірми Олександром Миколайовичем (068-568-28-02). Просіть знижку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Немолодий сказав:

Знайома ситуація. Більше 20 років користувався трансформаторним зварювальним апаратом (380 вольт) харківського заводу. Між іншим купив (виміняв його по бартеру за мед) на Сорочинському ярмарку. Служив він мені вірою і правдою, варив для себе і паркан, і ремонтував платформу тракторного причепа, і воскопрес, і центрифугу з медогонкою, і багато ще всього потрібного для дому та сім"ї. Але влітку виникла потреба дещо заварити (захисну решітку на вікно) зовні багатоповерхівки в обласному центрі на висоті 5 м. Позичив маленький інвертор у товариша і після того втратив спокій. Зрештою на День учителя мені мої рідні подарували новенький інвертор. (Трансформаторну сварку продаю).

Чому саме вибрано такий апарат? До нього розглядалися і "Патон" і "Кайзер" і "Edon" і інші.  Але трапилось переглянути ось оце відео

А потім по наводці цього цікавого товариша ось оцей відеосюжет:

Після цього вибір було зроблено. Наполегливо раджу і вам цей апарат. Не помиліться у своєму виборі! Справа в тому, що про ці інвертори мало інформації. Із-за величезної "хмари" китайських цяцьок важко розгледіти хороший, добротно зроблений вітчизняний апарат. В підтримку своїх аргументів раджу відшукати на просторах інету все, що стосується фірми "Techmiks" і Ви станете моїм однодумцем. Успіхів!

PS. Зв"язуйтесь безпосередньо з головним конструктором фірми Олександром Миколайовичем (068-568-28-02). Просіть знижку.

 

Ще відео. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Немолодий сказал:

Після цього вибір було зроблено. Наполегливо раджу і вам цей апарат.

Дякую, але це під 5 тисяч...

Для приварки чогось раз у рік...:dntknw: думаю недоречно ..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...