Перейти к содержанию

Сварочный аппарат


Рекомендуемые сообщения

Замутив тему актуальну для павільйонщиків і майстрів на всі руки. Давайте ділитись досвідом хто,чим варить(не на кухні в каструлі звичайно :umora: ). Сам користуюсь саморобним півавтоматом. Зразу питання-хто має досвід зварювання нержавійки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зразу питання-хто має досвід зварювання нержавійки?

А що іменно цікавить? Нержавійку можна варити аргоном, якого в домашних умовах практично здійснити не можливо. Є ще спосіб ручної дугової сварки. Апарат повинен мати постійну напругу. Там теж свої прибамбаси. Робиться мост діодній, 4 діоди по 250м.ф це для 220в. краще працює на 3х фазному трансформаторі, но потрібен мост на 6 діодів. Є ще єлектроди нержавіючі універсальні як для постійного так і перемінного току. Но такі єлектроди дуже в дефіциті. Ну і практика.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що іменно цікавить? Нержавійку можна варити аргоном, якого в домашних умовах практично здійснити не можливо. Є ще спосіб ручної дугової сварки. Апарат повинен мати постійну напругу. Там теж свої прибамбаси. Робиться мост діодній, 4 діоди по 250м.ф це для 220в. краще працює на 3х фазному трансформаторі, но потрібен мост на 6 діодів. Є ще єлектроди нержавіючі універсальні як для постійного так і перемінного току. Но такі єлектроди дуже в дефіциті. Ну і практика.
Пробував варити нержу своїм "самоваром",варить супер,таке враження,що навіть краще ніж чорнуху,але ж дріт сталь,шовчик ржавіти буде.Так от чи є зварочний нерж. дріт для півавтомата і де його можна придбати.Пошук по нету видає хрін знає що-то дріт без покриття, то ціна 80гр дешевше від стального, то більше 500гр за кг :dntknw: .Потрібна порада практика. :helpme: Бак на воду в сауну варив професійний зварщик постоянкою електродами.Попробував і я ,ніфіга не виходило(в порівнянні з його швом)нашмаркав здорово.Інша річ півавтомат,варить в середовищі вуглекислого газу,шов не шлакує,нема фонтану бризгів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 діоди по 250м.ф

А что это обозначает или как это понять?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як на мене, то електродами з нержавійки навіть легше варити. Аппарат саморобний (380х36) - перекинув кінці. Поставив 4 діоди з пасажирського вагона. Але варив погано, доки не добавив дросель на виході. Ще варив Мультиплазом, але він зараз десь без діла і "без памяті" лежить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А что это обозначает или как это понять?

Это вы прикалываетесь?
то більше 500гр за кг

А як Ви хотіли? О така ціна. Далі по тому чи вариться дротом не знаю хоч і відпрацював з 84року зварювальником.
доки не добавив дросель на виході.

Так я забув добавити що на трансформатор 220 потрібен дросель, без нього рве дугу або скоріш залипає. 380V і 6 діодів працює як бджола.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А что это обозначает или как это понять? Это вы прикалываетесь?

Я просто не понял
4 діоди по 250м.ф

Что такое диоды, я знаю, а вот по 250м.ф мне не понятно, потому я и спросил.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что такое диоды, я знаю, а вот по 250м.ф мне не понятно, потому я и спросил.

Теж не зрозуміло, м. ф. , мікро фарати, а в них вимірюється ємність кондесаторів. Поясніть будь-ласка.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что такое диоды, я знаю, а вот по 250м.ф мне не понятно, потому я и спросил.

Теж не зрозуміло, м. ф. , мікро фарати, а в них вимірюється ємність кондесаторів. Поясніть будь-ласка.
Человек ошибся,250 А(Ампер)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як на мене, то електродами з нержавійки навіть легше варити. Аппарат саморобний (380х36) - перекинув кінці. Поставив 4 діоди з пасажирського вагона. Але варив погано, доки не добавив дросель на виході. Ще варив Мультиплазом, але він зараз десь без діла і "без памяті" лежить.
sewerby, в мене до вас просьба,не могли б ви при нагоді зробити фото транса 380/36,розміри сердечника,діаметр обмоток,щоб орієнтувався?Знаю,що такі трансформатори бувають на 1кв і2.5кв.Маю надію таки зробити 3-х фазний півавтомат.Читав, що такий тр. можна замінити трьома 220/36,такі в нас ще можна знайти, тільки бентежать тонкі обмотки, хача вторинку все одно перемотувавти.Здогадуюсь для 380 провід може бути тоншим ніж на 220в. А в вагонах які стоять діоди(ампераж)?Дякую! Ось мій самопал,якщо виникнуть питання попробую згадати, що там ,як і звідки :wave: : post-2264-1299744561_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як на мене, то електродами з нержавійки навіть легше варити. Аппарат саморобний (380х36) - перекинув кінці. Поставив 4 діоди з пасажирського вагона. Але варив погано, доки не добавив дросель на виході. Ще варив Мультиплазом, але він зараз десь без діла і "без памяті" лежить.
sewerby, в мене до вас просьба,не могли б ви при нагоді зробити фото транса 380/36,розміри сердечника,діаметр обмоток,щоб орієнтувався?Знаю,що такі трансформатори бувають на 1кв і2.5кв.Маю надію таки зробити 3-х фазний півавтомат.Читав, що такий тр. можна замінити трьома 220/36,такі в нас ще можна знайти, тільки бентежать тонкі обмотки, хача вторинку все одно перемотувавти.Здогадуюсь для 380 провід може бути тоншим ніж на 220в. А в вагонах які стоять діоди(ампераж)?Дякую! Ось мій самопал,якщо виникнуть питання попробую згадати, що там ,як і звідки :wave: : post-2264-1299744561_thumb.jpg
Для сварочных трансформаторов лудшим сердечником является тэроид(кольцо).Я лично сделал себе две сварки одну 380 стационар падение напряжения в сети 2-3 вольта,а вторую для выезда 220.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для сварочных трансформаторов лудшим сердечником является тэроид(кольцо)

А ще можна мотати на статорі асинхронного старого електродвигуна, перед тим знявши обмотки. Виходить досить компактна зварка
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для сварочных трансформаторов лудшим сердечником является тэроид(кольцо).Я лично сделал себе две сварки одну 380 стационар падение напряжения в сети 2-3 вольта,а вторую для выезда 220.
Повністтю згідний, там втрати в сердечнику менші, але мотати тороід ще та пісня :ak: ,як задаю, як мучився з d3 (треба було відпустити) то що вже казати про шину.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для сварочных трансформаторов лудшим сердечником является тэроид(кольцо)

А ще можна мотати на статорі асинхронного старого електродвигуна, перед тим знявши обмотки. Виходить досить компактна зварка
Да но вэтом случае учитуется чистый размер сердечника-тоесть в ращет не идет то железо где была обмотка статора.Я мотал на кольце трансорматорной бухты(полоса свернутое в кольцо)все состовляющие брал на металоломе,кроме первички.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что такое диоды, я знаю, а вот по 250м.ф мне не понятно, потому я и спросил.

Мои извинения, перемыкнуло, вместо АМПЕР брякнул М.Ф. gucul, розізнав в колег молодших так шо вариться дротом нержавійка, но потрібен газ аргон, замість вуглецю. Якщо це Вам допоможе. Ще були натяки є такий дріт з флюсом. варить без будь яких газів. Ну ціна вам приблизно відома. Електрод универсал 3-2.5кг. коштує дес до 300грв. то мені так сказав наш снабженець.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

при нагоді зробити фото транса 380/36
Корпус не від нього. Там коробок сірників для масштабу.post-1517-1299761626_thumb.jpg Діоди на кришці, а кришка десь прикидана. Але не маленькі, бо підключались отим кабелем, що на фото.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

при нагоді зробити фото транса 380/36
Корпус не від нього. Там коробок сірників для масштабу.post-1517-1299761626_thumb.jpg Діоди на кришці, а кришка десь прикидана. Але не маленькі, бо підключались отим кабелем, що на фото.
Я пользовался точно таким трансформатором на выездах.Хватило не надолго,первичка там была алюминевая в лаке вот и згорела.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

gucul, розізнав в колег молодших так шо вариться дротом нержавійка, но потрібен газ аргон, замість вуглецю. Якщо це Вам допоможе. Ще були натяки є такий дріт з флюсом. варить без будь яких газів. Ну ціна вам приблизно відома. Електрод универсал 3-2.5кг. коштує дес до 300грв. то мені так сказав наш снабженець.
Дякую,залишилось знайти дріт.Дріт з флюсом хлопці не радили брати, варить на порядок гірше.Так тримають на випадок,якщо раптом закінчиться вугликислота, і треба доварити, а так нема сенсу, краще балон.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

при нагоді зробити фото транса 380/36
Корпус не від нього. Там коробок сірників для масштабу.post-1517-1299761626_thumb.jpg Діоди на кришці, а кришка десь прикидана. Але не маленькі, бо підключались отим кабелем, що на фото.
Дякую.Виходить це більший транс ніж такий ,що мені рекомендували.Десь читав, що класний апарат з 3ф транса від кіноустановок,обмотка мідна шинка,там є і діодні мости,мінімум переробок :ay: .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До нас на фірму приїзжали голландці, запускали сортирувальну машину. Короче помідори сортує по кольору і розміру. Так от привезли вони сварочник. Вага його від 5кг но не більше 8кг. Ну мені довелось на ноьму попрацювати. Все на микрухах. резісторах транзісторах. Чесно скажу жаба давила. Більш такого чуда я не бачив, та й правда не цікавився, тому щоб жаба зовсім не додавила, так як всеодно не куплю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я пользовался точно таким трансформатором на выездах.Хватило не надолго,первичка там была алюминевая в лаке вот и згорела.

А лет 20 таким пользуюсь, правда они на разную мощность - на 1,5 квт и 2,5 квт. Мне подвернулся 2,5, поставил 6 диодов, всё заключил в короб сквозной, поставил на вход от диодов мощный вентилятор и к обмотке прикрепил ртутный контактный термодатчик от вояк на 63 градуса. Только два раза и срабатывал термодатчик ( резал 4 кой). Как то решил проверить какую мощу выжимаю - 7,5 квт по току первички!!! Варит мягко, любым электродом. Благодаря вентилятору можно варить тройкой часами, не греется, четвёркой аккуратно, с перерывами.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До нас на фірму приїзжали голландці, запускали сортирувальну машину. Короче помідори сортує по кольору і розміру. Так от привезли вони сварочник. Вага його від 5кг но не більше 8кг. Ну мені довелось на ноьму попрацювати. Все на микрухах. резісторах транзісторах. Чесно скажу жаба давила. Більш такого чуда я не бачив, та й правда не цікавився, тому щоб жаба зовсім не додавила, так як всеодно не куплю.
Інверторна зварка.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я пользовался точно таким трансформатором на выездах.Хватило не надолго,первичка там была алюминевая в лаке вот и згорела.

А лет 20 таким пользуюсь, правда они на разную мощность - на 1,5 квт и 2,5 квт. Мне подвернулся 2,5, поставил 6 диодов, всё заключил в короб сквозной, поставил на вход от диодов мощный вентилятор и к обмотке прикрепил ртутный контактный термодатчик от вояк на 63 градуса. Только два раза и срабатывал термодатчик ( резал 4 кой). Как то решил проверить какую мощу выжимаю - 7,5 квт по току первички!!! Варит мягко, любым электродом. Благодаря вентилятору можно варить тройкой часами, не греется, четвёркой аккуратно, с перерывами.
Да возможно у меня был 1.5кВт,вентелятор не помогал.ГРЕЛСЯ.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хорошая тема про сварочные аппараты http://forum.woodtools.ru/index.php?topic=22228.0;all

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хорошая тема про сварочные аппараты http://forum.woodtools.ru/index.php?topic=22228.0;all

Очень хорошая тема. Был там полгода назад. В основном все советы эксклюзивные, из практики. Но идей много. У друга, сварного от бога, был транс, мотали спецы хорошие, при СССРе, но он ему не нравился жёсткими характеристиками. Диодный мост давал малый эффект. Решил попробовать предлагаемую схему с дросселем, Диодами и конденсатором. Дроссель собрал со старого транса, в зазор между ярмами при сборке вставил кусок ДВП. Решили испытать дроссель, собрали по классической схеме 1 диодный мост , 2 дросель, 3 реостат. Друг попробовал и отказался от дальнейших экспериментов - попали в точку, варит нормально, мягко, не брызгает, самое интересное, транс стал меньше греться, как и обсуждали на этом форуме... Ходит теперь с этим аппаратом на калымы - отопление, водопроводы... Но за прошедшие полгода на этом форуме много новых схем появилось. Особенно интересны схемы с удвоением напряжения для возбуждения дуги. Жаль времени мало, хотелось бы проверить на практике эти идеи так как многие предыдущие заготовки подходят по параметрам под эту схему . Но ульи на первом месте пока... :hi::hi::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Сварочный аппарат

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...