Перейти к содержанию

Осінь 2021/Зима 2022


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

30 минут назад, davolodya сказал:

Яка відстань має бути від сірки до нижніх брусків рамок, щоб не поплавити суш і не наробити пожару? Гранульована сірка підходить для обробки?

Краще в шашках

Консервну баночку треба ставити на цеглину, над баночкою 200-300мм теж нічого не повинно бути

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Александр К. сказал:

Берете пустые корпуса с рамками для обработки, на дно ставите две кострюльки  одна в одну, туда яичных лотков рвете и кладете серу по инструкции, летки и вент отверстия затыкаете, серу поджигаете, три нижних корпуса на 145 должны быть пустыми чтоб рамки не попалить. На 10 магазинов по 10 рамок обычно надо 30 грамм серы. Повторять раз в 10 дней.

Если вы ставите серу под стопку с корпусами ( кап я понял ) как вы успеваете все поджечь и покинуть помещение? Я всегда ставлю кирпич на стопку и баночку с серой, поджигаю от дальнего угла помещения и быстро оттуда петляю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Минулого року вже обговорювали фосфід алюмінію, контактуючи з атмосферною вологою утворює дуже отруйний газ фосфін. Ще й загорітись може самостійно. Залишу ссилку на всяк випадок, як попередження про можливі наслідки.

https://www.fumigaciya.ru/opasno-fosfin

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дощі пройшли, земля не суха. Але що можуть виділити медо- й пилконоси після нічних 4-6 пока ще плюсом ? :dntknw: 

Та  вже наобіцяли й потепління. А ще ж десь  у жовтні має бути й бабине літечко... :umora::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, artemishe сказал:

Если вы ставите серу под стопку с корпусами ( кап я понял ) как вы успеваете все поджечь и покинуть помещение? Я всегда ставлю кирпич на стопку и баночку с серой, поджигаю от дальнего угла помещения и быстро оттуда петляю

Нет помешения я это делаю на улице... Ставлю дно три пустых магазина клинушек чтоб рука пролазила сверху еще 7 магазинов и крышу. дно и крыша глухие летки заткнуты (если лень затыкать обматываю стречем ). Засовываю руку зажигалкой поджигаю яичный лоток пока лоток разгорится и сера загорится успеваю вынуть клин и мотануть стреч. Ставлю кастрюльку в кастрюльку чтоб на дне следов не оставалось....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, Shurik сказав:

Якщо будете їх закормлювати, то не перезимують. Просто дайте повномедки з інших сімей :IMHO:

Ще можна сміло згодовувати сироп. Часу достатньо. Та й головне при підгодівлі, щоб був прихід свіжої обніжки. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Дощі пройшли, земля не суха. Але що можуть виділити медо- й пилконоси після нічних 4-6 пока ще плюсом ? :dntknw: 

 

Ночью было +6 прямо с утра тягают пыльцу активно сам удивлен...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Бджолопотам сказав:

Сьогодні ще в деяких вуликах відбирав на викачку магазини. В гніздах ще дуже багато розплоду. Тут передають заморозки, а матки шпарять як з кулемета... видно щось знають:hmm:

Бджоли гарно несуть золотарник:ay: Треба тільки погоди...

 

У нас такого із золотарника точно ніколи не буде, на жаль... То, видно, із боліт і торфяників носять. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, слава 1987 сказав:

Сьогодні перебирав суш. Хто як і я повірив в басні, що уксусна кислота рятує від молі. ТЕРМІНОВО!!! перегляньте суш.

Єдине, що міль трохи спиняє, то листя з грецького горіха. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Єдине, що міль трохи спиняє, то листя з грецького горіха. :IMHO:

А найкраще міль спиняє воскотопка :umora:

Стараюсь після відкачки по максимуму відбракувати і перетопити гніздові сушняки , максиму лишаю 1-2 рамки на сім'ю і то дуже світлі (одна генерація розплоду).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Єдине, що міль трохи спиняє, то листя з грецького горіха. :IMHO:

не може перелізти через листя?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Дощі пройшли, земля не суха. Але що можуть виділити медо- й пилконоси після нічних 4-6 пока ще плюсом ? :dntknw: 

Та  вже наобіцяли й потепління. А ще ж десь  у жовтні має бути й бабине літечко... :umora::wave:

+4-6 это ещё ничего, я сегодня оказывается поздно встал :umora:. Так как сосед встал ещё в 5 утра и увидит иней на траве. Так что у нас уже при грунте и приморозок был ( трава покрылась инеем в яру):ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, AntonUa сказал:

Так что у нас уже при грунте и приморозок был ( трава покрылась инеем в яру):ak:

У  меня тоже на огороде соседки , хоть село на самой высокой точке в ройоне 

Сейчас + 15 ,8 *

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, davolodya сказав:

Яка відстань має бути від сірки до нижніх брусків рамок, щоб не поплавити суш і не наробити пожару? Гранульована сірка підходить для обробки?

Рут - 230 мм цілком достатньо, головне певно це кількість сірки на цей об*єм. Столова ложка з гіркою на двохметровий хмарочос вистачає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, davolodya сказал:

Гранульована сірка підходить для обробки?

Я покупаю , сера очищенная коллоидная 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вообще эти шашки помагают или нет?

я в прошлом году спалил несколько шашек в полуподземном хранилище, все равно до десятка корпусов моль подьела (так и без шашек было)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дешеве сотохраніліще. 

Я також так зберігаю до кінця вересня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, gardener сказав:

не може перелізти через листя?

Листя грецького горіху  виділяє щось, що не дуже  подобається молі. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, пчеловод1 сказал:

А вообще эти шашки помагают или нет?

я в прошлом году спалил несколько шашек в полуподземном хранилище, все равно до десятка корпусов моль подьела (так и без шашек было)

Зробив сарайчик 1,6*2,3 і висотою 2м. Раз приблизно у 10днів спалюю півтори -дві пачки сірчаних шашок і молі немає. Єдиний мінусе це те, що не пофарбував стелаж під рамки і він потихеньку ржавіє

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Конструктор сказал:

А найкраще міль спиняє воскотопка :umora:

Стараюсь після відкачки по максимуму відбракувати і перетопити гніздові сушняки , максиму лишаю 1-2 рамки на сім'ю і то дуже світлі (одна генерація розплоду).

Ставлю на осушку и держу до середины сентября на семьях.Моли нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, gorn сказав:

Зробив сарайчик 1,6*2,3 і висотою 2м. Раз приблизно у 10днів спалюю півтори -дві пачки сірчаних шашок і молі немає. Єдиний мінусе це те, що не пофарбував стелаж під рамки і він потихеньку ржавіє

Як казав мій дід Антон, скажеш 'гоп', як перескочиш. :umora:  Тут головне, як потім ці рамки ваші бджоли будуть освоювати після таких обробок.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Як казав мій дід Антон, скажеш 'гоп', як перескочиш. :umora:  Тут головне, як потім ці рамки ваші бджоли будуть освоювати після таких обробок.:IMHO:

Все ок

Уже лет 7 так делаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.09.2021 в 15:03, AntonUa сказал:

Думаю, по 16 литров сиропа на семью

ого! я планую максимум 8 i то тим де пустiшi по кормам -остальним по 6 -гнiзда в основному зiбрав i зжав бiльш повномедними

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

Як казав мій дід Антон, скажеш 'гоп', як перескочиш. :umora:  Тут головне, як потім ці рамки ваші бджоли будуть освоювати після таких обробок.:IMHO:

без проблем, кожен вересень змушений обробляти сіркою. До весни там запаху не лишається

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Як казав мій дід Антон, скажеш 'гоп', як перескочиш. :umora:  Тут головне, як потім ці рамки ваші бджоли будуть освоювати після таких обробок.:IMHO:

Вы имеете ввиду что много серы за одну обработку??

Или вообще после обработок серой?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...