Jump to content

gorn

Пользователи
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

327

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Херсонская

General Information

 • Пасека в
  Херсонская
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Порода пчел
  всякие разные

Recent Profile Visitors

748 profile views
 1. Не хотів би мати проблеми з поліцією з приводу відсутності реєстрації.
 2. Вибачаюсь, що пишу в цій темі. Чи можливо зарееструвати причеп для бджіл на базі 2птс4 якщо немає на нього документів?
 3. Мікронуки заселялись перший раз. У кожному було канді. Вощину відтянули і занесли мед і пергу. Три нуки злетіли. У деяких матки пропали, а у тих хто залишився матки бігають але росплоду немає. Я розумію що матки можуть пропасти при обльоті. Мене більше цікавить чому ті з маток хто залишився і пробув у нуклеусі більше трьох тижнів не сіють? Щурки літають, але невже вони поїли всіх трутнів? Минулі роки при виведенні маток такої проблеми не було.
 4. Підкажіть будь ласка шановні матководи де моя помилка. Було три виховалки., одна карніка, дві баки. Матки були підсажені в мікронуки з інтервалом в три дні починаючи з 28 липня. З 30 маток не жодної матки яка відклала яйця. Були злетівші нуки, такі які заклали маточники. Це перший раз коли я отримав 100 відсотків негативний результат. Необлетілись і ті матки які які підсадив у мікронуки, і ті яку залишились у виховалках. Проживаю у досить таки населенному місці, і думаю трутнів повинно бути вдосталь.
 5. Скажіть будь ласка який максимальний срок очікування засіву маток у мікронуклеусах?
 6. Даволодя правильно каже все зло від медовиків. І ціну на мед збили, і такі чудові пакети хочуть задурно придбати, і кожен рік бджіл голодом морять. Займаючись бджолами по кілька десятків років так і не навчились правильно їх обслуговувати. Ледачі жадібні і дурні. Це був сарказм коли що. А якщо по суті, то не потрібно рівняти всіх під одну гребінку. Серед моїх знайомих бджолярів немає ні одного хто б купував пакети на один сезон. Я вважаю образою для себе ваше зневажливе ставлення до медовиків. Медовики як і пакетчики і матководи бувають різні.
 7. Так виходить у цьому році експортери на кілограмі меду заробили майже вдвічі більше ніж минулого року?
 8. Мені здається хто звик робити все правильно, зробить так само незважаючи на ціну меду. Бджоли відпрацювали сезон добросовістно і заслуговують на відповідне до себе ставлення.
 9. Хто-небудь використовував такий керосин? Запаху майже немає і ззаду стоїть штамп Румунія.
 10. Я здав у минулому році у грудні. Весь час простояли у дворі накриті чорною плівкою. Єдиний мінус у здачі меду бочками, те що здаеш нові, а отримуєш назад металолом. Навіть якщо повернуть твої бочки, то в такому вигляді що виникає єдине питання- Що я їм поганого зробив?
 11. Минулої осені спробував варофарм. Із 40-ка сімей чотири почали сипатись. Особливі емоціі відчув коли в число нещасливих сімей попала моя перша в житті ІО. Перевірка на парі сімей недоцільна, так як нема стабільності при виготовленні полосок. Одні сухі, а з інших ледь не капає.
 12. Добре коли є куди тікати.В степу вся земля розорана і посадки майже вирубані. Одна надія на добропорядність і наявність здорового глузду у фермерів. Суди в Україні на стороні багатих. З аргументів у пасічника проти потрави бджіл залишилась лише коробка сірників. На жаль.(((
 13. Із зростанням об*ємів виробництва і оптимізацією витрат зменшується собівартість товару, але якщо відпускна ціна менше собівартості, то чим більше об*єм продажу тим більші втрати виробника.
×
×
 • Create New...