Jump to content

gorn

Пользователи
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by gorn

 1. Недостатньо. *Зуб даю* - тільки ця фраза може дати стовідсоткову гарантію.
 2. Мы не поклонники разбоя: На пчеловода не нужен нож, Ему с три короба наврешь И делай с ним, что хошь.
 3. Коли експортери обдирають пасічників то це розумно, так як у них є стратегія і тактика по обдиранню, і неабиякий досвід. Коли ж пасічники чудом не дали себе обібрати, то це тупо. Я Вас правильно зрозумів?
 4. Я мав на увазі, що можна залишити цьогорічний мед, і здати його коли буде влаштовувати ціна. Навіть через два або три роки, як зробили декотрі пасічники в цьому році.
 5. Ви вважаєте пасічники не порозумнішали? Як би все було так просто, експортери вже давно б почали знижувати ціну закупки меду. Тим більше, як виявилось, можна здати і минулорічний і позаминулорічний мед.
 6. Потрібно встановити ціну на мед в залежності від ваги пасічника, або від об*єму, як ви дуже красиво висловились - пузяки. Здебільшого вага росте не від омарів і хамона, а від картоплі та хліба з вермишеллю.
 7. Скажіть будь ласка, яка на Вашу думку ціна меду в Україні на даний момент була б оптимальною з точки зору економіки.
 8. Скоріше почув як завиває вітер у порожньому складі.
 9. На упаковці сірчаних шашок вагою 300г написано що, для обробки 10куб.метрів. Бджіл категорично не можна обробляти сіркою.
 10. Це вже не перший рік. До весни немає ніякого запаху від рамок.Освоюють рамки без проблем. Обробляю близько двох місяців до перших холодів. Планую купити та встановити кондиціонер і зробити термоізоляцію сотосховища.
 11. Зробив сарайчик 1,6*2,3 і висотою 2м. Раз приблизно у 10днів спалюю півтори -дві пачки сірчаних шашок і молі немає. Єдиний мінусе це те, що не пофарбував стелаж під рамки і він потихеньку ржавіє .
 12. Ще й як цікавить. Антидемпінгові розслідування проводять в кожній країні.
 13. Село голосує ногами. Хто в місто, а хто в Європу.
 14. Скажіть, чи можна пустити в зиму бджіл одночасно на даданівських і піврамках? Планую перейти на піврамку, а верхній півкорпус з медом.Може якраз і вийде два в одному, і кормити менше, і весною перейти простіше буде.
 15. Поки що вирішує проблему як увязати вагу меду в банці з тим, що всі пасічники жадібні і тупі. Коли вирішить цю проблему тоді і відпишеться нам.
 16. Вже Аргентина з Китаем та Індією нам не підходять. Давайте рівнятись на Росію. Потім ще когось знайдем для порівняння яке вигідне єкспортерам. Европа для порівняння нам не підходить.Ми повинні працювати за копійки і слухати образи від всіляких ИИ.
 17. Неправі ви. Вони хотіли підтримати пасічників після важкої зимівлі, навіть при цьому несучі великі фінансові збитки. Благодійники наші.
 18. Цікаво, а чи зміг би цей персонаж сказати такі слова в обличчя бджолярам, чи тільки за клавіатурою такий сміливий? Може досить ображати людей які люблять свою справу, і не такі підковані в комерції як бариги типу ИИ і їм подібні? Гнати цього хама з форуму поганою мітлою.
 19. Пропозиція є, тільки не по тій ціні що пропонують експортери.
 20. А якщо дно із сіткою, від обробки пушкою буде якийся результат?
 21. У нас зазвичай бджоли починають дуріти з початком цвітіння ріпака. Мабуть аграрії добавляють при обробітку репеленти щоб бджоли не лізли і не потруїлися. Потрави майже нема, але стають злі навіть найспокійніші.
×
×
 • Create New...