Перейти к содержанию

Весна і Літо 2017


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Только что, Mаксим сказал:

Хтось здогавався, чтому стрибати потрібно вночі?

Вы пчеловодов за дебилов держите? Конечно ночью, чтоб ближе к светилу пристукнуть.))))

 

Вспомнил старый анекдот.

Собрались деятели ком.партии с физиками и космонавтами. Думают какой ответ дать американцам, после их полёта на Луну. Опередили - нечиста сила.))

Брежнев встаёт и говорит: раз они первые на Луну, ты вы первые полетите прямо на Солнце!!

Космонавты возмущаются типа жарко там, сгорим все.

Брежнев отвечает: вы думаете в Ц.К. дебилы сидят?? Мы всё продумали...... ночью полетите.))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня у нас на солнце было больше +10, снял со усех семей которые на мой взгляд были без росплода, крыши ,открыл плёнки..и прошол облёт .Только вот карника хоть была и открыта и на солнышке, но сидела как вкопаная(не сильно плотным клубом)я так думаю у них просто не было в этом нужды:ay:.А те семьи в которых росплод,в основном Бакфаст, я был удивлён!На 2х -3х рамках росплод(с  ладонь печатного и вокруг много открытого росплода.Жал не сфотографировал!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Дима Бердянск сказал:

Бакфаст, я был удивлён!На 2х -3х рамках росплод

А Вы что, гнездо разбирали? :blink: 

+14 и выше в безветренную погоду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Mаксим сказал:

А Вы что, гнездо разбирали? :blink: 

+14 и выше в безветренную погоду.

Да!Погода была безветренная и на солнце было около 15.:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Дима Бердянск сказал:

Да!Погода была безветренная и на солнце было около 15.:af:

На самом деле на Солнце значительно выше температура.:umora:

 

А вот гнездо разбирать не рекомендуется если Т. воздуха ВОЗДУХА ниже 15ти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Дима Бердянск сказав:

Да!Погода была безветренная и на солнце было около 15.:af:

Щось сонце похолодало:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.02.2017 в 14:22, gardener сказав:

Щось сонце похолодало:umora:

О! Дуже цікава, як на мене, думка. Ну, а що там з обльотами? Що і як, і у кого? Скільки в мінус пішло?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.02.2017 в 21:06, targal сказав:

нічого ще два тижні і полетимо бо прийде календарна весна

Март 2017

 
 
1
d.sun.png
+6
?2
2
d.sun.png
+9
?5
3
d.sun.c2.rs2.png
+9
+2
4
d.sun.c2.r2.png
+11
+5
5
d.sun.png
+12
+2
6
d.sun.png
+14
+3
7
d.sun.png
+15
+2
8
d.sun.png
+10
+5
9
d.sun.c2.r2.png
+9
+5
10
d.sun.png
+15
+4
11
d.sun.png
+15
+3
12
d.sun.png
+17
+

Сонячний у вас, пане Василю, березень  прогнозують. А мо" й збудеться?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім привіт!Завтра на хмельниччені передають +12!Мабуть буде обліт.Що порадити зробити з кублом після обльоту?Можливо трохи скоротити та утеплити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Koльka сказал:

 

Всім привіт!Завтра на хмельниччені передають +12!Мабуть буде обліт.Що порадити зробити з кублом після обльоту?Можливо трохи скоротити та утеплити?

 

Думка лине в потрібному напрямку.:ole_ole:Утеплити можна було і до обльоту. Не варто стримувати діяльність матки в цей час шляхом охолодження гнізда (кубла, як Ви написали:)). Можна і скоротити, якщо в цьому є потреба, тобто - сім"я не обсижує всі рамки. Оцініть медові запаси, адже під час весняного розвитку бджоли багато споживають. Потурбуйтесь про водопостачання. 

Успіхів!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Петрович 49 сказал:

Думка лине в потрібному напрямку.:ole_ole:Утеплити можна було і до обльоту. Не варто стримувати діяльність матки в цей час шляхом охолодження гнізда (кубла, як Ви написали:)). Можна і скоротити, якщо в цьому є потреба, тобто - сім"я не обсижує всі рамки. Оцініть медові запаси, адже під час весняного розвитку бджоли багато споживають. Потурбуйтесь про водопостачання. 

Успіхів!

Порадьте, якщо сімя займає по середині вулика 3 рамки. А в самому гнізді рамок вісім.

Саме питання чи забрати ті медові рамки що з краю, чи забрати ті пусті, що посередині без розплоду (тоді питання, куди матка буде сіяти?) Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня! Можливо, це питання вже було розглянуто в якійсь темі, але я інформацію не знайшла, тому запитаю у вас тут :)

Питання з приводу "водопостачання": чи практикував хтось з вас, шановні форумчани, напування через зволожений ватно-марлевий тампон, розміщений на вентиляційній решітці над гніздом? Чи ефективний такий спосіб і чи варто його застосовувати взагалі? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, ожидания не оправдались- только один нормально облетелся, остальные начали выходить поднялся сильный ветер и похолодало, не то эх:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Даринка сказал:

чи практикував хтось з вас, шановні форумчани, напування через зволожений ватно-марлевий тампон, розміщений на вентиляційній решітці над гніздом? Чи ефективний такий спосіб і чи варто його застосовувати взагалі? 

При перевозці бджолопакетів - так, практикується, всередину ящика. А для напування пасіки то зайва робота. І чим більша пасіка тим відчутніша ця зайвість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно и мне уже писать в этой теме:) Сегодня где-то 90% частично облетелись. Не вышли на облет семьи которые стояли в тени, летками на север. У пары таких семей поднял холстики - они еще в клубах.

Наблюдал интересную картину. При переезде осенью домой на одной платформе полопалась рама, еле ее перекошенную дотянули. На точке поддомкратил ее,выставил более менее ровно - так и зимовала. Сегодня утром взял хорошего сварщика с собой чтобы осмотрел "фронт" работ. Вердикт - снимать пол и кидать новые тавры. Побыстрому вынесли с ним те 24-ре семьи, "втулил" их между другими ульями что на земле стоят. Так вот при облете очень многие пчелы "пошли" на платформу, на старые места. Правда потом разлетелись от туда. Но факт, есть факт. За 4-ре месяца пчела не забыла своего места.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, BaceOK сказал:

Порадьте, якщо сімя займає по середині вулика 3 рамки. А в самому гнізді рамок вісім.

Саме питання чи забрати ті медові рамки що з краю, чи забрати ті пусті, що посередині без розплоду (тоді питання, куди матка буде сіяти?) Дякую

Матку задушити, приєднати до середньої по силі. Коли потеплішає. Навішо таких тримати?

Чи сильно посипались (на 8 рамках зимували)? Та однаково, толку мало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні був обліт. 15% сімей  не пережили зиму, слабші відводки усі живі, посипалися нормальні сім'ї, корм є, більшість з них 3 тижні тому були живі. Шкода дуже, що порадите перевірити? Хочу  знати причину, аж занадто великий відхід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Fortons сказал:

що порадите перевірити?

Зробіть аналіз підмору. Якщо корма в нормі (не закристалізовані), то це якась хвороба або паразити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні нарешті переглянув візуально мій злощасний 3 точок. Досить важко їм далася зима, 3 через миші, 1 через корм, 4 мій недогляд якогось дива погнали розплід і захололи єдине радує, що на інших вийшли всі, навіть ті які списав з осені.

Нозематозу значного не помітив, в декількох, які загинули було пару випорожнень. Помилка на цьому точку, думаю моє об'єднання відводків і відсутність пилку в осінь, не подобалось давно це місце і зимою тут досить відкрито, 8 листопада на 2 інших був останній обліт, а тут так і не змогли облетітися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Fortons сказал:

Сьогодні був обліт. 15% сімей  не пережили зиму, слабші відводки усі живі, посипалися нормальні сім'ї, корм є, більшість з них 3 тижні тому були живі. Шкода дуже, що порадите перевірити? Хочу  знати причину, аж занадто великий відхід.

Не Ви одні цього року так зимуєте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Mаксим сказав:

Зробіть аналіз підмору. Якщо корма в нормі (не закристалізовані), то це якась хвороба або паразити.

Ті які загинули в цьому місяці на рамках не багато темного випорожнення. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я грішу на соняшник

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Рус сказал:

Можно и мне уже писать в этой теме:) Сегодня где-то 90% частично облетелись. Не вышли на облет семьи которые стояли в тени, летками на север. У пары таких семей поднял холстики - они еще в клубах.

Наблюдал интересную картину. При переезде осенью домой на одной платформе полопалась рама, еле ее перекошенную дотянули. На точке поддомкратил ее,выставил более менее ровно - так и зимовала. Сегодня утром взял хорошего сварщика с собой чтобы осмотрел "фронт" работ. Вердикт - снимать пол и кидать новые тавры. Побыстрому вынесли с ним те 24-ре семьи, "втулил" их между другими ульями что на земле стоят. Так вот при облете очень многие пчелы "пошли" на платформу, на старые места. Правда потом разлетелись от туда. Но факт, есть факт. За 4-ре месяца пчела не забыла своего места.

Не забуде, але як у Вашому випадку повернеться назад.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Не Ви одні цього року так зимуєте.

В мене теж соняшник, а відводки на сиропі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Fortons сказал:

Сьогодні був обліт. 15% сімей  не пережили зиму, слабші відводки усі живі, посипалися нормальні сім'ї, корм є, більшість з них 3 тижні тому були живі. Шкода дуже, що порадите перевірити? Хочу  знати причину, аж занадто великий відхід.

Посмотрите на расположение подмора. Возможно были большие перепады температур и клубы разделились и в итоге оба погибают.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Весна і Літо 2017

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...