Перейти к содержанию

Продам бджолопакети


Рекомендуемые сообщения

Продам пакети Бакфаст ( трутні - Бакфаст Приморський - Польща , маткі від моєї рекордсменкі f-1 , b-52 ) на рамці 300 мм., 3+1 , 40 комплектів  - ціною 1250 гривень. Даний гібрид ідеально підходить до особливого клімату Рівненщини та Волині ! Відгружатиму з 5 травня . Тел. (093) 638 83 95

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, а яка тут арифметика ціноутворення?

1250 ГРН мінус ВАРТіСТЬ МАТКИ 250 грн = 1000 : 4 = 250 грн

або

1250 грн - 250 грн вартість матки - 100 грн мед.корм = 900 :3 рамки розплоду = 300 грн за одну рамку

чи 1250 - 300 грн вартість матки - 50 грн мед.корм. = 900 : 3 р.р. = 300 грн за 1 рамку розплоду

Ну-у-у... десь приблизно-орієнтовно-точно-понятно, але - ЧИ ПРИЙНЯТНО? smile8.gif

На початку травня 300 грн/рамку розплоду, а в кінці  травня 150 - це тотожна ціна? Чи не так?umnik.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От ви все зводите до цифр ... А я тут бачу працю , вміння і терпіння - досвід свій і моїх дідів - і все ЦЕ я ціную ! А хто не цінує - нехай собі продає за безцінь та бавиться з цифірками :IMHO: P.S. Прохання до модераторів - будь-ласка не допускайте надалі флуду в даній темі . Дякую .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Георгий14 сказал:

От ви все зводите до цифр ... А я тут бачу працю , вміння і терпіння - досвід свій і моїх дідів - і все ЦЕ я ціную ! А хто не цінує - нехай собі продає за безцінь та бавиться з цифірками :IMHO: P.S. Прохання до модераторів - будь-ласка не допускайте надалі флуду в даній темі . Дякую .

Правильно, Георію ! Хто не цінить свою роботу , той недостоєн і взагалі на повагу! :IMHO:Якщо людина цінить свою роботу, то і відноситься до неї "щепетильно", тобто - відповідально. І "сюрпризів" в її пакетах годі остерігатися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это дело лично каждого, пусть хоть по 2000.

Вот мой пример, выставил на олх видео карту, старавил цену ниже среднего, не покупают, еще снизил ваще ноль звонков. Думаю во чудо, взял психанул поставил цену почти самую высокую, сегодня ходил на НП деньги забирать=) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Соседи с Полтавщины(район Орлика), продают семьи, до 8-и рамок, цена 150-200 грн/рамка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну да , а в Зимбабве цены на пчелосемью по 2 бакса ... Похоже -моя просьба не флудить - не подействовала :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.04.2016в08:06, Георгий14 сказал:

ідеально підходить до особливого клімату Рівненщини та Волині !

Можна у Вас спитати - в чому особливість клімату нашого регіону:hmm::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Это дело лично каждого, пусть хоть по 2000.

Вот мой пример, выставил на олх видео карту, старавил цену ниже среднего, не покупают, еще снизил ваще ноль звонков. Думаю во чудо, взял психанул поставил цену почти самую высокую, сегодня ходил на НП деньги забирать=) 

Никакого чуда здесь нет. Первое -на каждый товар есть свой покупатель. И второе - цена за товар должна быть комфортной для души продавца. Если продавец не ценит свой товар, то покупатель считывает эту информацию на расстоянии и уходит в сторону.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Бджолопотам сказал:

Можна у Вас спитати - в чому особливість клімату нашого регіону:hmm::dntknw:

Я пропоную краще запитання ,- і чого це я такий наївний ?, що вкотре закликаю до порядку :):) , якщо один з модераторів - в темі про купи- продай - пропонує поговорити про ПОГОДУ :):):):)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минуту назад, Георгий14 сказал:

Я пропоную краще запитання ,- і чого це я такий наївний ?, що вкотре закликаю до порядку :):) , якщо один з модераторів - в темі про купи- продай - пропонує поговорити про ПОГОДУ :):):):)

Шановний, я потенційний покупець Вашого товару, а оскільки я проживаю в цьому регіоні, мене і цікавить чим наш регіон особливий що ці бджоли, за Вашим твердженням, найкращі для нього? Якщо не має що сказати - так і скажіть....

P,S,Дивне у Вас відношення до потенційних покупців.. Ви ж самі про клімат написали...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Георгий14 сказал:

Я пропоную краще запитання ,- і чого це я такий наївний ?, що вкотре закликаю до порядку :):) , якщо один з модераторів - в темі про купи- продай - пропонує поговорити про ПОГОДУ :):):):)

Вы на народ сильно не серчайте. Вам же лучше - чем больше сообщений, тем больше в активности и на главной странице мелькает Ваша тема. А тот кто действительно захочет купить тот отфильтрует необходимую инфу. Удачи!:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Десять пакетів поїде під Ковель , залишилось тридцять пакетів .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще десять пакетів росписано під Луцьк -( 5 в Підгайці і 5 в Прилуцьк) . Залишилось 20 пакетів :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.04.2016в08:06, Георгий14 сказал:

Продам пакети Бакфаст ( трутні - Бакфаст Приморський - Польща , маткі від моєї рекордсменкі f-1 , b-52 ) на рамці 300 мм., 3+1 , 40 комплектів  - ціною 1250 гривень. Даний гібрид ідеально підходить до особливого клімату Рівненщини та Волині ! Відгружатиму з 5 травня . Тел. (093) 638 83 95

яким чином Ви одержали  такий крос : трутні - Бакфаст Приморський - Польща , маткі від моєї рекордсменкі f-1 , b-52  ?   Матки штучного запліднення ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Іван Михайлович сказал:

яким чином Ви одержали  такий крос : трутні - Бакфаст Приморський - Польща , маткі від моєї рекордсменкі f-1 , b-52  ?   Матки штучного запліднення ?

Щось мені підказує, що зараз ми почуємо чергову байку про насичення трутневого фону і про чевернадцятий в Україні ізольований (або умовно ізольований) облітник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не будьте такими песимістами!

Ну що того складного, штучно інсемінувати 40 маток?  Для поляків що займаються інсемінацією маток , то пів дня роботи з підготовкою і гарбаткою ;).

Дуже скоро і у нас буде така можливість , запропонувати на ринок пакети з відомими кросами маток. Більше того, люди зможуть замовити собі на власний вибір  карніку (різних ліній) х карпатку ( різних типів) , бакфаста ( відомого походження  х поліську ( то вже як вийде :dntknw:), і т. д.  чому б і ні?  Інша справа, які будуть наслідки таких експериментів, і чи воно кому потрібно?

Я сьогодні пів дня думаю, які кроси карніки ставити в тестування на цей рік, і в яких медозбірних зонах розмістити своїх маток.

А тут вже все готове,  перевірене пропонують , ціна адекватна. Якщо купляти "карпатку" невідомого походження за 1000 грн, то мабудь цей варіант , для використання на медозборах, є оптимальним :IMHO1:

то не реклама, то думка !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Підгайці поїде ще 5 пакетів - 15 супер пакетів залишилось !:ay:!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишилось 7 пакетів чудового Бакфасту ! ( 8 пакетів замовлено під Володимир-Волинський )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі пакети розписані !! Дякую колегам за регулярний підйом теми :az: , бажаю вдалих продажів !:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та ви б у знак подяки ,написали б цiну по якiй домовились продати А то з  обвалом цiни на мед, тема пакетiв зовсiм вмерла  prev.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi::hi:В першому пості - вказана і ціна - 1250,00 гривень , покупцю , що купляв пакети прошлого року - зробив знижку - 100,00 грн /на пакет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну бджіл продали... тепер нам розкажіть про "особливий" клімат Волинської області.... і яке  до цього клімату мають відношення ваші бджоли;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...