Jump to content

Іван Михайлович

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,543
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,858

About Іван Михайлович

 • Birthday 10/09/1956

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 • Skype
  Іван Доскоч

Profile Information

 • Location
  0503708663, 098 3260683
 • Interests
  ГО ОМУ UA2-5 (beebreed)
  маткарство, селекція у бджільництві,
 • Honey Extractor type
  6-ти рамкова , автомат

General Information

 • Пасека в
  лісові точки, платформа та павільйон
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  10 та 12 + надставки
 • Порода пчел
  Apis mellifera carnica var. ukrainika carpatika

Recent Profile Visitors

26,117 profile views
 1. Вітаю з іменинами! 

  Здоров'я і всього найкращого у житті !

 2. хіба лише бджоли? а 8 млн. українців на заробітках? це не катастрофа? А пенсія в 1480 грн, це благо ? і т.д......а задекларовані мільйони готівки у чиновників і жодного пояснення народу про походження таких грошей, це нормально???? і ще багато чого у нас не нормально.
 3. Хто Вам не дає прикластися і зробити щоб все було краще ???? Зробіть хоч щось , попробуйте , ніхто ж не забороняє! і буде як Ви вважаєте за правильне! Почніть з себе. Не ховайтеся під вигаданим поганялом! Напишіть , я такий то , живу там і там , займаюся тим і тим, готовий до конструктивного діалогу та маю пропозицію! Це буде по людськи, а поки , звичайне скавуління невідомого, всім незадоволеного писаки!
 4. Ми завжди шукаємо " кістку в молоці" ! Ви не задумувалися, чому в Европі щорічно виділяється величезна сума дотацій на пасічництво? Хоч там життя і ціна на мед , значно відрізняється від наших!
 5. я озвучив цифру яка прописана в Державному бюджеті. А скільки коштів дійде , і чи дійсно вони будуть, це друге питання! Адже це кошти не захищених статей видатків! Вони можуть бути ПРИ ВИКОНАННІ БЮДЖЕТУ ! А того бюджету ніяк не можуть виконати ! Забагато крадуть! Я тішуся , що нас почули!
 6. Кожен з нас , повинен мати свою активну позицію, якщо нас цікавить подальша доля пасічництва. І кожен знає, що є влада і є управлінці, адже кожен ходить на вибори і вибирає ту владу. Коли нам всім погано ( мед 25 грн.кг!!! і пляшка води "боржомі" так само коштує!) зрозуміло, що плакання в чатах та на форумах , нічого не дасть!!! Об"єднуємось, починаємо "грюкати " до можновладців , яких ми , народ! найняли для служіння тому самому народу який їх обрав ! Як Ви думаєте, чому це влада виділила 110 млн .грн на підтримку бджолярства? Та тому що знайшлися такі , які довели чиновникам,
 7. Я завжди маю свою думку і кажу , це моє кредо : зроби щось корисне сам , і зроби щось корисне для людей! зроби краще за мене і я буду радий твоєму вчинку!
 8. Знову зібралися плітки розпускати? Це як баби на базарі, чув дзвін, а не знає де він! На сьогодні є кілька програм підтримки пасічників. Перша , через здешевлення кредитів, але ніхто їх не хоче брати, бо протрібно мудро використати і віддати! Друга, державна підтримка з місцевих бюджетів , вирішують місцеві депутати. Третя , Обласні програми підтримки села. І нарешті, державна підтримка на рівні бюджету держави. Тепер по черзі.Загально державна Програма підтримки передбачає 110 млн. на підтримку галузі. Не miro чи Івана Михайловича , чи ще когось ....а галузі бджолярств
 9. все дуже просто. Програмою проаналізовано оптимальна кількість генерацій від такої материнки, виведене результативне значення, і виправлені індекси до найбільш імовірних. Якщо хочеться замовити маточку з beebreed.eu, вибирайте з тих що мають найбільш похожі показники в 2-3 генераціях. Друге, шукайте у тестерів, а не у селекціонера , тестер завжди прискіпливіше оцінює показники ніж сам селекціонер. Селекціонер вже думає про майбутніх маток, а тестер досліджує ще попередніх Вибирайте маток не по брендах чи прізвищах, а по реальних селекційних показниках.У німців також є кілька се
 10. перші роки, я також не все розумів , ніби логічно мало бути по іншому, а система показує протилежне. Але, коли мені трохи більше показали як саме працює порівняльна система в бібріді, як вона аналізує можливості особин, я почав розуміти, що цей механізм не лише прогнозує наперед, але також, поправляє сам себе . В реальному часі обраховуються останні 5 років. Якщо, інформації по особині мало, береться узагальнена статистика, а через відповідний період (5 років) дані коригуються . Найвищі показники , це далеко не найкращі ГКО ! Тут працюють трохи інші формули. Матка з показниками 106
 11. які виникли у Вас питання ? що не зрозуміло у бібріді ?
 12. и навіщо Вам той машинний переклад? адже це описано в умовах Лешика Белецкого! а не у Ваших !!! У мене вона веде себе досить добре. Вже 4 рік у мене матки від Лешика. Є Белка 1 та Белка . Нормальні , сильні сім"ї , добре розвиваються, працюють на ранніх та середньо ранніх взятках, зимують відмінно! По агресії досить нормальна, не злюки. Стабільна , годиться для роботи на аматорських та професійних пасіках.
×
×
 • Create New...