Перейти к содержанию

Матки Штучного осіменіння від Теплова Ю. на сезон 2016


Рекомендуемые сообщения

Пропоную маток Бакфаст та Карніка.

Матки по 50 євро

Матка ШО двохкратно, що забезпечує найбільш повне заповнення спермо теки. Трутень мічений від певної кількості батьківських сімей, матки котрих сестри (кількість буде вказано в паспорті). Підсаджена в нуклеус обсягом дві даданівських рамки, утримуватись в ньому буде до виходу першого розплоду. Реалізовуватись будуть тільки бездоганні матки придатні для подальшої селекції протягом трьох та більше років. Реалізовуватись такі матки будуть з 5 липня, всього буде не більше 30 маток.

Матки по 25 євро ШО перевірені на яйцекладку

 Маки по 10 євро ШО не перевірені на яйцекладку.

ШО Ваших маток 10 євро

Матки природного парування 10 євро

Лінії материнські.

В15(МАА)=В142(КВ)/В21(МАА)   В142(КВ) привезена не плідними з Білорусі де її сестри показали відмінні результати, запліднена Майстерчуком Артемом ( Паланочка) кращим своїм матеріалом.

В01(VY)=В075(ZG)\В46(АН) запліднена Р299(JG) Лінія де бджоли більш темні но дуже живучі. Всі пережили зиму 14-15 року без обробки від кліща та гарно розвивались на весні.

Лінії батьківські

Трутневі сім’ї, В15(МАА). В43. В105(СК) Р299(JG)

 

Карніка

C-Peschetz 6-115-21-2013

 

  • - Медопродуктивность 108%

     

  • - Незлобливость 118 %

     

  • - Усидчивость на рамках 117 %

     

  • - Неройливость 112%

     

  • - Устойчивость к вароатозу 121 %

     

  • - Общая оценка по отношению к средним семьям 122%

     

Так як мене не було рік дома, багато матеріалу пропало, тому, я буду купувати не плідних маток в признаних матководів. Так що цікавих варіантів на сезон 2016 буде вистачати. Стосується маток по 25 та 50євро.

Телефон 06786178двадцять сім.

Приват банк 4149 4978 3286 3080 Вальчук Юрій

Матки висилаються Новою поштою або Укрпоштою починаючи з 5 червня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пропоную маток Бакфаст та Карніка.

Матки по 50 євро

Матка ШО двохкратно, що забезпечує найбільш повне заповнення спермо теки. Трутень мічений від певної кількості батьківських сімей, матки котрих сестри (кількість буде вказано в паспорті). Підсаджена в нуклеус обсягом дві даданівських рамки, утримуватись в ньому буде до виходу першого розплоду. Реалізовуватись будуть тільки бездоганні матки придатні для подальшої селекції протягом трьох та більше років. Реалізовуватись такі матки будуть з 5 липня, всього буде не більше 30 маток.

Матки по 25 євро ШО перевірені на яйцекладку

 Маки по 10 євро ШО не перевірені на яйцекладку.

ШО Ваших маток 10 євро

Матки природного парування 10 євро

Лінії материнські.

В15(МАА)=В142(КВ)/В21(МАА)   В142(КВ) привезена не плідними з Білорусі де її сестри показали відмінні результати, запліднена Майстерчуком Артемом ( Паланочка) кращим своїм матеріалом.

В01(VY)=В075(ZG)\В46(АН) запліднена Р299(JG) Лінія де бджоли більш темні но дуже живучі. Всі пережили зиму 14-15 року без обробки від кліща та гарно розвивались на весні.

Лінії батьківські

Трутневі сім’ї, В15(МАА). В43. В105(СК) Р299(JG)

 

Карніка

C-Peschetz 6-115-21-2013

 

  • - Медопродуктивность 108%

     

  • - Незлобливость 118 %

     

  • - Усидчивость на рамках 117 %

     

  • - Неройливость 112%

     

  • - Устойчивость к вароатозу 121 %

     

  • - Общая оценка по отношению к средним семьям 122%

     

Так як мене не було рік дома, багато матеріалу пропало, тому, я буду купувати не плідних маток в признаних матководів. Так що цікавих варіантів на сезон 2016 буде вистачати. Стосується маток по 25 та 50євро.

Телефон 06786178двадцять сім.

Приват банк 4149 4978 3286 3080 Вальчук Юрій

Матки висилаються Новою поштою або Укрпоштою починаючи з 5 червня

Включився в роботу , то прекрасно. Покажи варіаціонну криву кубітальних індексів бджіл і трутнів В15(МАА)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запишіть мене в чергу на 2 матки карніки неперевірені на яйцекладку ,запліднені трутнем СГК .Дякую .Після переводу грощей зателефоную.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запишіть мене в чергу на 2 матки карніки неперевірені на яйцекладку ,запліднені трутнем СГК .Дякую .Після переводу грощей зателефоную.

Та,к записав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 Маки по 10 євро ШО не перевірені на яйцекладку.

ШО Ваших маток 10 євро

А неплодные выходит безплатно.Можна заказать парочку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, безкоштовно, та немає на продаж;) ціна від 10 євро та нижче в залежності від кількості маток та кількості введеної сперми. До прикладу, бажаєш щоб твою матку запліднив дворазово від шести сімей маток сестер, думаєш скільки це роботи мені? НЕ вгадуй, багато.  Взагалі то, якщо є цікавий матеріал то можна і неплідками розрахуватись, Повір ціни більш ніж реальні, хто був в мене дома, підтвердить є продумана технологія яка дозволяє робити послуги та  маток заявленої якості.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юра, про мене не забувайте,думаю моє замовлення в числі перших!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юра, про мене не забувайте,думаю моє замовлення в числі перших!

Так, шостий, перша декада червня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, шостий, перша декада червня.

Это получается первая партия?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ІО інша технологія, прививка личинок робиться 5 разів на тиждень не великими партіями близько 20 штук. Найбільше я в день запліднював 16 маток, в середньому 12. Нуклеуси заселяються через день два. Що вважати партією? Краще по декадах рахувати. На першу, маток зо 20 ще є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В 18.10.2015в11:45, teplov сказал:

Пропоную маток Бакфаст та Карніка.

Матки по 50 євро

Матка ШО двохкратно, що забезпечує найбільш повне заповнення спермо теки. Трутень мічений від певної кількості батьківських сімей, матки котрих сестри (кількість буде вказано в паспорті). Підсаджена в нуклеус обсягом дві даданівських рамки, утримуватись в ньому буде до виходу першого розплоду. Реалізовуватись будуть тільки бездоганні матки придатні для подальшої селекції протягом трьох та більше років. Реалізовуватись такі матки будуть з 5 липня, всього буде не більше 30 маток.

Матки по 25 євро ШО перевірені на яйцекладку

 Маки по 10 євро ШО не перевірені на яйцекладку.

ШО Ваших маток 10 євро

Матки природного парування 10 євро

 

Так як мене не було рік дома, багато матеріалу пропало, тому, я буду купувати не плідних маток в признаних матководів. Так що цікавих варіантів на сезон 2016 буде вистачати. Стосується маток по 25 та 50євро.

Телефон 06786178двадцять сім.

Приват банк 4149 4978 3286 3080 Вальчук Юрій

Матки висилаються Новою поштою або Укрпоштою починаючи з 5 червня

Не зрозумів які по 50? -це не тільки перевірені на червління, а й ще???

Якщо по 25 не будуть ШО 2 рази?, тоді якою кількістю сперми за 1 раз?

Ще хотів би почути враження по карніці  C-Peschetz 6-115-21-201, а саме:весняний  розвиток, зимівля, рійливість (Ваші спостереження).

Дякую

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матки що за 25 що за 50 осіменятись будуть два рази. 

 Матка C-Peschetz 6-115-21-201 Рауша, привезена 2015 року. Сімя з нею розвинулась гарно, зібрала собі в зиму корму, миролюбна, при огляді бджоли сидять на щільниках. За дочок нічого сказати не можу, не виводив, літо 15 я був на війні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Увага. буду запліднювати людям їхніх маток їхнім трутнем, собі можу залишити якусь кількість в рахунок оплати, в себе не можу їх всіх пристроїти, та не знаю скільки їх брати щоб не було замороки деїх діти, така халепа;)) Породи будуть:  Лігустіка, (матки з США з документами, гарно себе зарекомендували в Україні), Кавказянка з Карасної поляни. Також  Українська степова тип Хмельницький.... Ціна імпортних 25 є. УС 10. є  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, teplov сказал:

Лігустіка, (матки з США з документами, гарно себе зарекомендували в Україні)

Можно подробнее о Лигустике из США? Откуда материал и у кого и где он хорошо зарекомендовала в Украине? 

Интересует миролюбие и другие показатели желательно. Спасибо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, pr1zZ сказал:

Можно подробнее о Лигустике из США? Откуда материал и у кого и где он хорошо зарекомендовала в Украине? 

Особо не цікавився, знаю що Вінницька область, маток сестра вроді привезла 2 штуки, 2 чи три роки назад, в документі пише Лігустіка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, teplov сказал:

Особо не цікавився, знаю що Вінницька область, маток сестра вроді привезла 2 штуки, 2 чи три роки назад, в документі пише Лігустіка. 

Понял. Знаю этого товарища из Винницкой обл, думал может кто-то другой. Спасибо!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Дякую за матку. Підсадка пройшла успішно, червить, вчора вже зробила від неї прививку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Ksenya сказал:

Дякую за матку. Підсадка пройшла успішно, червить, вчора вже зробила від неї прививку.

 Дякую за довіру. Нехай служить вам гарно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18 октября 2015 г. в 11:45, teplov сказал:

Пропоную маток Бакфаст та Карніка.

Матки по 50 євро

Матка ШО двохкратно, що забезпечує найбільш повне заповнення спермо теки. Трутень мічений від певної кількості батьківських сімей, матки котрих сестри (кількість буде вказано в паспорті). Підсаджена в нуклеус обсягом дві даданівських рамки, утримуватись в ньому буде до виходу першого розплоду. Реалізовуватись будуть тільки бездоганні матки придатні для подальшої селекції протягом трьох та більше років. Реалізовуватись такі матки будуть з 5 липня, всього буде не більше 30 маток.

Матки по 25 євро ШО перевірені на яйцекладку

 Маки по 10 євро ШО не перевірені на яйцекладку.

ШО Ваших маток 10 євро

Матки природного парування 10 євро

Лінії материнські.

В15(МАА)=В142(КВ)/В21(МАА)   В142(КВ) привезена не плідними з Білорусі де її сестри показали відмінні результати, запліднена Майстерчуком Артемом ( Паланочка) кращим своїм матеріалом.

В01(VY)=В075(ZG)\В46(АН) запліднена Р299(JG) Лінія де бджоли більш темні но дуже живучі. Всі пережили зиму 14-15 року без обробки від кліща та гарно розвивались на весні.

Лінії батьківські

Трутневі сім’ї, В15(МАА). В43. В105(СК) Р299(JG)


 

Карніка

C-Peschetz 6-115-21-2013


 

  • - Медопродуктивность 108%


     

  • - Незлобливость 118 %


     

  • - Усидчивость на рамках 117 %


     

  • - Неройливость 112%


     

  • - Устойчивость к вароатозу 121 %


     

  • - Общая оценка по отношению к средним семьям 122%


     

Так як мене не було рік дома, багато матеріалу пропало, тому, я буду купувати не плідних маток в признаних матководів. Так що цікавих варіантів на сезон 2016 буде вистачати. Стосується маток по 25 та 50євро.

Телефон 06786178двадцять сім.

Приват банк 4149 4978 3286 3080 Вальчук Юрій

Матки висилаються Новою поштою або Укрпоштою починаючи з 5 червня

3 июня (был 3-й в очереди, выслана 1.06 "Новой поштой") и мне пришли 2 матки ИО:В19(VY)\B105(CK) . Подсаживал: первую - в бышую семью-воспиталку (на ночь в клеточке, утром выпустил), приём на "ура", 5 июня уже начала засев; вторую - в сформированный отводок на 2-х рамках печатного расплода на выходе, сначало тоже было аналогично, а на третий день обнаружил её взятой в клуб, уже почти без белой метки и хорошо потрепанной. Осмотр рамок показал наличие на одной из рамок несколько (3-5шт.) личинок, на которых начали тянуть маточники. Маточники вырезал вместе со всеми ячейками по периметру печатного расплода - для перестраховки, а матку посадил под решотчатый колпачек здесь же на рамке на сутки. маточников больше не было и матку выпустил. засев она начала только 10.06. Но "взбучка" ей даром не прошла, волочит среднюю лапку, хотя засев нормальный и много, но "свита" не такая, как у первой матки. Вероятно, будут маточники "тихой" смены. Но волнует не это. Метку белую обновил, но остались сомнения: а ИО это матка или моя неплодка В54(АОМ) залетела свободного спаривания? Нуклеусы с ними стоят за каких-то 50-70м. Поэтому просьба-пожелание к матководам: коль Вы всё перевели на эвро, то и марку эвровскую (стандарты) держите: метки у маток должны быть номерные, все графы в паспоре заполнены и прочее...:IMHO1:

Завтра уже должен будет начаться выход молодых маточек с маточников от прививки личинок от первой маточки. Посмотрим какое будет потомство.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я имел ввиду номерные метки для маток ИО - своего рода племенного (чистокровного) материала. А для маток свободного спаривания (потребительский материал) достаточно обычной метки.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я имел ввиду номерные метки для маток ИО - своего рода племенного (чистокровного) материала. А для маток свободного спаривания (потребительский материал) достаточно обычной метки.

 

3 июня (был 3-й в очереди, выслана 1.06 "Новой поштой") и мне пришли 2 матки ИО:В19(VY)\B105(CK) . Подсаживал: первую - в бышую семью-воспиталку (на ночь в клеточке, утром выпустил), приём на "ура", 5 июня уже начала засев; вторую - в сформированный отводок на 2-х рамках печатного расплода на выходе, сначало тоже было аналогично, а на третий день обнаружил её взятой в клуб, уже почти без белой метки и хорошо потрепанной. Осмотр рамок показал наличие на одной из рамок несколько (3-5шт.) личинок, на которых начали тянуть маточники. Маточники вырезал вместе со всеми ячейками по периметру печатного расплода - для перестраховки, а матку посадил под решотчатый колпачек здесь же на рамке на сутки. маточников больше не было и матку выпустил. засев она начала только 10.06. Но "взбучка" ей даром не прошла, волочит среднюю лапку, хотя засев нормальный и много, но "свита" не такая, как у первой матки. Вероятно, будут маточники "тихой" смены. Но волнует не это. Метку белую обновил, но остались сомнения: а ИО это матка или моя неплодка В54(АОМ) залетела свободного спаривания? Нуклеусы с ними стоят за каких-то 50-70м. Поэтому просьба-пожелание к матководам: коль Вы всё перевели на эвро, то и марку эвровскую (стандарты) держите: метки у маток должны быть номерные, все графы в паспоре заполнены и прочее...:IMHO1:

Завтра уже должен будет начаться выход молодых маточек с маточников от прививки личинок от первой маточки. Посмотрим какое будет потомство.

 

У меня встречная просьба:

выдерживать отводок не менее 4 х дней перед подсадкой

- прикручивать разд.реш. на леток ,изнутри.

- матку выдерживать в клетке дольше.

Отправлено с моего HUMMER H5

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, кузмич сказал:

 

У меня встречная просьба:

выдерживать отводок не менее 4 х дней перед подсадкой

- прикручивать разд.реш. на леток ,изнутри.

- матку выдерживать в клетке дольше.

Отправлено с моего HUMMER H5

І краще отводок робить без розплоду.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Молодые начали лупиться раньше времени: вечером вышло уже 10 шт.- все копия мамаши!!!:ay:

7 часов назад, ВАДОС сказал:

І краще отводок робить без розплоду.;)

Это тоже не гарантирует 100%-ный прием. У меня один такой отводок не принял в течении недели 3 неплодки- всех угрохали или крылья пообгрызали, решил его сделать воспиталкой-дал прививочную рамку с личинками, так тоже ничего не приняли. Носят мед - у нас хороший сейчас взяток с разнотравья. Осматривал уже раз десять и вечером, и рано утром - матки нет, засева никакого нет, пчела практически вся недавно вышедшая. Дал маточник, посмотрю, что дальше будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Охмалина сказал:

:ay:Это тоже не гарантирует 100%-ный прием.

Нуууу 100% прийом ніякий метод неможе грантувать, це ж бджоли... Є такі сім'і хоть "випадуть в осадок", але маткок не приймають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, ВАДОС сказал:

Нуууу 100% прийом ніякий метод неможе грантувать, це ж бджоли... Є такі сім'і хоть "випадуть в осадок", але маткок не приймають.

 

5 часов назад, Охмалина сказал:

 У меня один такой отводок не принял в течении недели 3 неплодки- всех угрохали или крылья пообгрызали,

Теж є таке "чудо": неплідок не приймають, маточник поставила - розгризли.  Почекаю, може "розуму наберуться".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...