Jump to content

Пахомич

Аполитичные пользователи
 • Content Count

  3,589
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Пахомич

 1. І скільки потрібно більше , шоб перевезти 300кг піску?
 2. Догрузіте піском до граничної грузопідїомності і перевозьте.
 3. Все залежить від шасі прицепа. Якщо на основі автомобільного, то потрібно реєструвати в МРУ . Якшо тракторна , то десь в управліні с/г. Я реєстрував на основі списаного зіловского прицепа , як саморобний. Вимагалось документи купівлі , документ про випробовування в роботі , заключення СТО Зіла на ходову . Якби не колеги яб його не зареєстрував. До прицепа мого повинен бути і тягач не менше 10 т. Якщо є документи про купівлю , навіщо ця реєстрація .
 4. Вітер товче гіля да гіля , особливо посадки з довгим гіллям, наприклад дуб.
 5. Посадка також гіллям гарно вибиває бджіл. Має значення з якої сторони посадки ставити.
 6. Тенопіль магазин " НЕктар" 200 гр. /кг.
 7. Розплід пустити на гомогенат.
 8. Ваш матеріал точно ніхто не бачив . Де ваші проміри бджіл і трутнів? Я показував діаграму промірів десь в інструментальному і вдправляв матку ІО ВолодимируК і фото черввління матки ІО. Взагалі ви не інтересний співрозмовник . Одну правду промовили - вам далеко до Пахомича. Надіюсь замовлення на 10 маток в силі.
 9. Ви впевнені , шо у вас є шось варте ?
 10. Якщо не помиляюсь ви замовили в мене 10шт. Всетаки ви замітили , шо ваші вирощують в меншій кількості. Якщо ваші вже мають на сьогодні печатний трутневий то не племя , а какашка. Зима закінчилась , але не зимівля бджіл.
 11. 80 біля хати ,то вже серйозно . Інтересно, а яка була медоносна база в гектарах в радіусі 3км. ?
 12. Сімя бджіл ділиться на касти і в певному віці виконують певні роботи . Бджоли фуражири розплід не годують, їм мабудь вистарчає пилку в нектарі.
 13. Шось не похоже , що від Пернера. Від справжніх в червні не можливо одержати трутня , не хочуть вони вирощувати трутня і не заставиш , крім в ізоляторі, а тут на початку квітня.
 14. Якщо не виявили ноземи то попросіте ,щоб дослідили під мікроскопом на дріжді. Дріжді перетовчуть всі пасіки , плюс нозема , плюс цвілі. Мабудь вам попались дріжді , шо зброджують мед в кишечнику бджоли.
 15. Не перші , але яка тупість вимагати підмор на виявлення нозематозу. Ця хаба присутня завжди в сімях, на весну ложка підмору , а там пару нозематозних і всьо. Сімя здорова ,як бик і в чорному списку. А вимога проводити дослідження на гнильці осіню
 16. Сама найкраще буде харчова. Все залежить від помолу , чим тонший помол тим краще.
 17. 25 квітня в міністерстві с/г буде проводитись нарада. Все стане зрозуміло, з слів вет. лікаря після 25 .
 18. Обезжирена сойова мука ,то вже макуха. Можливо ви маєте на увазі , чи пройшла термічну обробку.
 19. Бери друже приклад з Українських Повстанців . Клич був " Загинеш, або здобудеш волю " загинули , але сотні тисяч їх замінили . Українці Росії зроблять гаплик
 20. Це дуже вдалий приклад . Якщо з лікарем вести розмоу на повишених тонах і махати папірцем, то програшна справа. ЦЕРАНА БЕЗ ЛІКУВАННЯ НЕ ВІДСТУПАЄ. Забруднений мед реалізації не підлягає , а пасіка де виявлено нозематоз обявляється хворою.
 21. Я трішки поїздив з бджолами і поспілкувався з вет. службами. Безгрішних пасік не існує, тому пасічник повинен шукати компроміс. В селі простіше зібрати документи ,а в місті капец. На рахунок карантину все просто - відбираються проби слабших сімей з крайніх рамок і все . Нозематоз готовий , приписує лікування антибіотиками , мед утипізація.
 22. То дурня шо мент лазив. Панове!!!! Якби я був сучий ветеренар, я взявби рулетку і переміряв .....я б тебе так взув . Ветеренари, то специ з великої букви
 23. Дійсно надійні і не підбрехують в своїх оголошеннях?
×
×
 • Create New...