Jump to content

teplov

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,285
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4,905

About teplov

 • Rank
  Старший солдат
 • Birthday 07/23/1967

Contact Methods

 • MSN
  0678617827
 • Website URL
  http://baron081.wix.com/pchelomatki-zakaz
 • ICQ
  0
 • Skype
  teplov833

Profile Information

 • Location
  Хмельницкий пер Нечая 16

General Information

 • Пасека в
  Хмельницкая обл О678617827
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  рут
 • Порода пчел
  Бакфаст.

Recent Profile Visitors

10,704 profile views
 1. Розхід корму це ще можна поспорити де більший, зимою можливо і в сильних, та якщо так як цього сезону, то то можна посперечатись, сильних то не кормили І зимувати сильні сім'ї бажано на дні з сітки.
 2. Дурня тому, що то хороша річ, навіщо ламати? Краще переробити китайський, чи який інший. А Ви подумали що я щось маю щось проти поршня з різьбою. А на справді все не так однозначно в цьому питані, і вважати щось кращим чи гіршим не вдячна справа, Ви праві в тім що подачу з пружиною зробити простіше, а це вже перевага. По якості роботи, що перший що другий варіант повністю залежить від якості комплектуючих....
 3. Для тих хто робить собі станок хочу пояснити в яких випадках подача поршня з допомогою пружини буде якісною. З системою де застосовується сам поршень від пластикового інсулінового шприца, ця система працює погано, а більшість роблять саме так. Це виходить тому що поршень повністю з гуми і на пластиковому штокові сидить доволі вільно, довго поясьнювати, та воно так. Другий момент це не якісний китайський шприц, хоча я вважаю що вчитися відбирати сперму на ньому, це саме те що потрібно. Коли хватаєш хоч трохи мукусу, він пускає повітря в фіз розчин. Тепер які шприци гарно підходять. Це рад
 4. "Шприц з пружинкою роблять лиш по тій причині, що його легше зробити в домашніх умовах, а не тому, що так краще..." Це дурня лиш у Вас, по тій причині, що такий поршень аж ніяк не напечатаєш на принтері
 5. Я ніякі варіанти не критикував, а порадив чолові як можна зробити "Є в мене декілька радянських однокубових скляних шприца, але там поршень також скло. Треба туди переробити поршень та придумати як його там крутити за допомогою різьби." А на рахунок ювелірної роботи, я так скажу, мажна і робота ювелірного зробити який буде поршень штовхати Чи може в Лоца немає грошей на шлайовський станок? І по великому рахунку, немає різниці чи різьба, чи пружина. А хаяти іншу конструкцію через те що вона у Вас не пішла (думаю що через бракований шприц), не варто. Через це я і порадив не відписувати.
 6. Я не знаю який у Вас шприц, та шприц з скляним поршнем ( про який була мова) переробляти під поршень з гумовим ущільнювачем, це дурня. Особливо якщо шприц радянський. І якщо цей шприц, гарно промитий, то при перевернені ним до низу він випадає сам, то якої сили там має бути пружина? Не можна так щось без конкретики ляпнути, а потім написати "нікому не нав'язую". Тут форум щоб допомагати один одному. Пишу ще раз Лоц, Гембалла за весь час, разом, на цих станках осіменили більше 500 000 маток. Як варіант я порадив цю систему чоловікові. Раджу просто промовчати.
 7. В чому ви бачите слабкість? Марія Гембл, Лоц не бачать, а вони роблять по п'ять тисяч маток. Особисто я по своєму досвіді бачу одні переваги. Якщо в Вас не повертається назад поршень, то потрібно ретельніше слідкувати за чистотою шприца, або замінити пружину на сильнішу.
 8. Материнка в Віталія Хлонь, це мій компаньйон, можете замовити в нього неплідок, я осіменю. 0960094450 тільки зараз він за кордоном, звоніть на вайбер, або краще в Травні.
 9. Вони не звірі, та лицьову сітку не мішало би одівати, людей, тварин не переслідують. Два клуби диму і працюєш, навіть без сітки. Просто порівняно з іншим Бакфастом трохи злобливіші. Не знаю чи є відео, якщо знайду, то викладу.
 10. На сьогодні записую на середину Червня, що ШО що Ф-1.
 11. Можна записатися на матки які Вас цікавлять, Можна Ф-1 можна Ф-0 ще можна підібрати трутня. На сьогодні замовлення приймаються на другу половину Червня. Броніславович відписав за мене тому що за пів години до Вашого посту-запитання я з ним говорив, і він знав що до мене приїхав сват і ми пішли пити горілку, і я не маю змоги відповісти.
 12. Броніславович вірно написав, в мене є дві гарантовано перевірених трутневих ліній, це 194 та 80. Ще є 120, та там трохи підвищена злобливість, та багатьом подобається, через гарні медозбори, та рівність сімей. Ще є дві групи 255 на 11 та 11 на 255. на це літо надіюсь теж відібрати щось гідне. Мені часто дорікають що мало нового, я не можу так без перевірки запустити нову лінію. Матки від Бранструпа не провірені на нащадків, я надіюсь що там гідний матеріал.
 13. Загалом це головна причина якщо по Халінкову, Ще антибіотик при перемішуванні сперми з розчином, зберігає її, також в розчині є реагенти такі як глюкоза, яка робить їх більш житєздатними. Та є і інші причини, та про це зарання ще говорити, потрібно все перевірити.
×
×
 • Create New...