Jump to content

teplov

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,299
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by teplov

 1. Василь привозив і мені, і Котилевському, і ще багато кому. Лівандовський працював з німецьким заводчиком (ZG), а себе записував (GZ). Перестали з ним співпрацювати тому що не давав ніяких родоводів. Та і нашому споживачу як в тому анекдоті. "Єврей каже, мені би такий розум як в Івана потім". Змогли брати з Німечини, ще Укроп привіз Кордован з Америки. Кому той польський Бакфаст став потрібен.
 2. Тема Бакфаст, то і мова про нього, всього кілька чоловік запитувало з Америки. Я не кажу що в Америці немає хороших маток, та там є такі люди як Ви, які читають закон України про бджільництво та думають, як там все сертифіковано...
 3. Орган який сертифікує маток, в нього є якийсь сайт? Чомусь я впевнений що його немає. Про ціну, викликати сантехніка в нас, та США, в скільки буде дорожче. Чи в них сантехніки сертифіковані? І до речі американці хочуть мати наших маток, і цінять їх. З їхніх слів, в США немає доброго матеріалу.
 4. А чим підтвердженні закордонні родоводи? Закордонний селекціонер дає паспорт (родовід матки) навіть на неплідки, якщо його про це попросити. Не кажучи вже за матку за 150-200 Євро.
 5. Цього року відстаю на 10 днів, нічого не поробиш. Черга перейшла першу сотню.
 6. Цього року матки будуть пізніше на 7-10 днів. Мало половозрілого трутня.
 7. 194 найкраща лінія, мирна, гарно розвивається та добра медопродуктивність. Якщо це можна назвати недоліком, то це не стабільна по кольору. Тому за материнську її мало використовував. Зараз є 198 її дочка, яка відібрана на материнську лінію, та більш стабільна по кольору.
 8. Завтра в дружини день народження, і ще не було такого року щоб в цей день я не нарвав їй Конваліїв (Ландшів), цього року десь через тиждень будуть цвисти.
 9. Свої бджоли, в двох випадках: коли невчасно повертається з обліту, або коли стара.
 10. Якщо Карніка зимує відносно малими сім'ями, то Бакфаст має зимувати тільки сильними, і це є основне правило утримання бджоли Бакфаст. Через це і здавалось би і більше корму вона споживає. Та по весні вона дасть фору будь якій породі. З другої сторони, якщо зимує відводок то товку буде мало. Відео яке я зняв для товариша з Іспанії, воно тільки по посиланню для точківців. До речі я бракую усіх маток незважаючи за які гроші їх придбав, якщо при першому обліті був печатний росплід в сильній сім'ї.
 11. 319 та її дочки, гарні до меду, і сила сім'ї теж на відмінно, дуже гарне восковиділення. Мінус її, це як для Бакфасту підвищена злобливість, та рійливість 5-7 відсотків. Це що стосується Ф-1. 255 теж гарно збирають нектар, миролюбні на 5+, та сила сім'ї (в моєму регіоні) 30 рутовських рамки, гарно бере не сильні взятки. 319 потрібно більше корпусів, вона дуже добре бере бурхливі взятки. Це і є її головна перевага, яка перекреслює її недоліки. 112 дуже економна, через це потрібно в Травні в неї забирати мед на верх щоб був гарний розвиток. А це додаткова робота. 80 найкраща для раніх взятк
 12. Кліщ, та не вірна боротьба з ним. Типу серветок промочених гліцерином зі щавелевою кислотою.
 13. Я помітив таку закономірність, і вже давно, що гинуть сім'ї в переважній більшості від кліща і від голоду. Якогось відношення, порода чи то лінія, до цього не мають. Найбільше гине в прихильників екологічної обробки. В Іспанії не перезимувало 70% А ТАМ ЗИМИ ТО НЕМАЄ
 14. Розхід корму це ще можна поспорити де більший, зимою можливо і в сильних, та якщо так як цього сезону, то то можна посперечатись, сильних то не кормили І зимувати сильні сім'ї бажано на дні з сітки.
 15. Дурня тому, що то хороша річ, навіщо ламати? Краще переробити китайський, чи який інший. А Ви подумали що я щось маю щось проти поршня з різьбою. А на справді все не так однозначно в цьому питані, і вважати щось кращим чи гіршим не вдячна справа, Ви праві в тім що подачу з пружиною зробити простіше, а це вже перевага. По якості роботи, що перший що другий варіант повністю залежить від якості комплектуючих....
 16. Для тих хто робить собі станок хочу пояснити в яких випадках подача поршня з допомогою пружини буде якісною. З системою де застосовується сам поршень від пластикового інсулінового шприца, ця система працює погано, а більшість роблять саме так. Це виходить тому що поршень повністю з гуми і на пластиковому штокові сидить доволі вільно, довго поясьнювати, та воно так. Другий момент це не якісний китайський шприц, хоча я вважаю що вчитися відбирати сперму на ньому, це саме те що потрібно. Коли хватаєш хоч трохи мукусу, він пускає повітря в фіз розчин. Тепер які шприци гарно підходять. Це рад
 17. "Шприц з пружинкою роблять лиш по тій причині, що його легше зробити в домашніх умовах, а не тому, що так краще..." Це дурня лиш у Вас, по тій причині, що такий поршень аж ніяк не напечатаєш на принтері
 18. Я ніякі варіанти не критикував, а порадив чолові як можна зробити "Є в мене декілька радянських однокубових скляних шприца, але там поршень також скло. Треба туди переробити поршень та придумати як його там крутити за допомогою різьби." А на рахунок ювелірної роботи, я так скажу, мажна і робота ювелірного зробити який буде поршень штовхати Чи може в Лоца немає грошей на шлайовський станок? І по великому рахунку, немає різниці чи різьба, чи пружина. А хаяти іншу конструкцію через те що вона у Вас не пішла (думаю що через бракований шприц), не варто. Через це я і порадив не відписувати.
 19. Я не знаю який у Вас шприц, та шприц з скляним поршнем ( про який була мова) переробляти під поршень з гумовим ущільнювачем, це дурня. Особливо якщо шприц радянський. І якщо цей шприц, гарно промитий, то при перевернені ним до низу він випадає сам, то якої сили там має бути пружина? Не можна так щось без конкретики ляпнути, а потім написати "нікому не нав'язую". Тут форум щоб допомагати один одному. Пишу ще раз Лоц, Гембалла за весь час, разом, на цих станках осіменили більше 500 000 маток. Як варіант я порадив цю систему чоловікові. Раджу просто промовчати.
 20. В чому ви бачите слабкість? Марія Гембл, Лоц не бачать, а вони роблять по п'ять тисяч маток. Особисто я по своєму досвіді бачу одні переваги. Якщо в Вас не повертається назад поршень, то потрібно ретельніше слідкувати за чистотою шприца, або замінити пружину на сильнішу.
 21. Материнка в Віталія Хлонь, це мій компаньйон, можете замовити в нього неплідок, я осіменю. 0960094450 тільки зараз він за кордоном, звоніть на вайбер, або краще в Травні.
 22. Вони не звірі, та лицьову сітку не мішало би одівати, людей, тварин не переслідують. Два клуби диму і працюєш, навіть без сітки. Просто порівняно з іншим Бакфастом трохи злобливіші. Не знаю чи є відео, якщо знайду, то викладу.
×
×
 • Create New...