Jump to content

Kolokol

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

General Information

 • Пасека в
  Украина, Черкасская обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Рута; Дадан
 • Порода пчел
  Местные; Краинка

Recent Profile Visitors

781 profile views
 1. Добого дня, а яка ціна боковушок на 300 рамку? Дякую
 2. куплю 10 пач. Варостопу, надішліть реквізитим. Дякую.
 3. Порода не інша, всі остальні сім'ї F1 (на жаль матку через 2 сезони не вдалось зберегти) цієїж породи тільки інших ліній (виводжу від них трутнів), випробував всі розповсюдженні методи (всі вони чимось не влаштовують), перенос личинок не вдається із-за трімела в руках (малокров"я з дитинства), на мою думку вихід Джентєр або Нікот, але подивившись на ціни сьогоднішнього дня шукаю інші варіанти вивода маток без переноса личинок. Дайте посилання будьласка.
 4. Використовував я цей метод, не подобаєтьсяв в ньому те, що проблематично повдягати і кріпити бігуді на стандартному соті на 14 день (матки виходять та дозрівають в сімях виховатильках, в нуки роздаю зрілі неплідки), а в ці терміни моточники бажано сильно не трясти і переохолоджувати.
 5. Ну це вже технічне питання, можна в декілька етапів підсилити закритим розплодом і відніманні откритого ( не розширюючи меж Рутовського корпусу), можна через сітку помістити зверху сильної сім'і, та і взагалі загнати в ройовий стан сім'ю великого розуму не потрібно (на мою думку)
 6. З цієї сім"ї не планую отримувати мед, так як купував матку саме для отримання від неї дочок, а тому і буду її обмежувати,щоб не розсівалась. А з приводу закладки маточників- то можна зробити 2,3 закладки (до певої кількості) і передати в сім'ю виховатильку.
 7. Чому затратно? На мій (непрофесійний) погляд, дуже цікавий метод. Джентера не маю, а минулорічний досвід по переносу личинок виявився не вдалим. Ось і шукаю варіанти.
 8. Прочитав на іншому форумі метод вивода маток без перенесення личинок, коротко про цей метод: сім"я доводиться до ройового стану, як тільки будуть закладені перші маточники матку на прививочній рамці з мисочками ставлять в ізолятор, на всих інших рамках маточники обриваються. Автор стверджує, що при засіві маткою 20-30 мисочок, бжоли на інших рамках маточники не будують. На мій погляд дуже цікавий метод. Хочу запитати: чи обговорювався такий метод у нас на форумі, і чи користувався хтось даною методикою. Завчасно дякую за відповідь.
 9. Цікавлять ціни на смородину та малину.
 10. Нет,я же написал "претендент" а тестировать в наших условиях уж больно тяжко. Ага, а семена трутня при ИО взяты от пештеца (почитайте на клеточке), а там совершенно другие %.
 11. Неплохие рецепты, НО касаемо обработок против грибковых заболеваний- эти рецепты работают если человек может проводить опрыскивание хотя бы 1 раз в 3 дня ( в зависимости от погоды, может быть чаще, а может и реже), особенно сразу после осадков, опять же очень большую роль играет температура ( по моим наблюдениям ниже 15 и выше 25 - не работают). А когда человек может уделить саду время в лучшем случае 1 раз в неделю - тогда как? Для себя выработал схему: весенние и и первая декада лета обработки - химия, летние и первая половина осени - био, вторая половина осени - химия (все это приблизи
 12. От я б хотів би обговорити практичність цієї ідеї. Перше, кожна комірка повинна мати з'єднання системою капілярів з вихідним отвором, через який здійснюється відбір меду. Кожен такий капіляр повинен перекриватись запірним пристроєм, щоб унеможливити витік меду з комірки в непередбачуваний час. Друге, капіляри повинні забезпечувати витікання меду під дією сили тяжіння, цебто не бути занадто вузькими. І третє, їх конструкція повинна унеможливлювати дію закону фізики, згідно з яким рівень рідини у сполучених резервуарах тримається на одному рівні. Якщо в технічній реалізації першої і третьої умо
 13. Это как? на сколько рамок? Это минус, который перечеркивает все плюсы. прошу вибачення за втручання.ОстаннІм чАсом зовсІм вІдмовився від переміщення наставок.Рамки з медом спокійно вибрав у ящики по 6 шт. переніс куди потрібно.У заміну поставив поставив суш із запасу та 2-3 рамочки із вощиною на выдбудову.Выдкачані рамки у слідуючу наставку для осушки.Ось такий кругообіг. Так це ясно, я думаю що багато тпасічників, переносять рамки для відкачки по 6-7, я маю на увазі ситуацію, коли мед ще не зрілий, переносить його порамково немає сенсу, а в основному корпусі в цей час потрібно виве
 14. Это как? на сколько рамок? Это минус, который перечеркивает все плюсы. Нижний корпус на рамка на 300 - 10 рам Надставки на 145 - 10 ти рамочные, но я ставлю 9
×
×
 • Create New...