Jump to content

Пахомич

Аполитичные пользователи
 • Content Count

  3,522
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,460

1 Follower

About Пахомич

Contact Methods

 • MSN
  380688464713
 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 • Yahoo
  380688464713

General Information

 • Пасека в
  Тернопіль
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Багатокорпусні
 • Порода пчел
  Країнка-Карпатянка

Recent Profile Visitors

3,701 profile views
 1. Отож ! Де в Україні племені господарства карпатянки , де можна закупити породних маток з документами породності.
 2. Невже появися конкурент Ліпатову і теплову ? Тримаю кулаки за твою версію
 3. На всі випадки життя . Піднімаєм стелину , хватаєм бджолу , витягуєм кишечник і оцініємо нагрузку . Якщо повнно гавна з головою то ніщо не допоможе.
 4. Сьогодні був на зустрічі по Тернопільські обл. в сильгохуправліні, Дійсно не виписано законодавством порядок використання дотаційних грошей .
 5. Взагалі закони природи ніхто не перескочить. Зимувала бджола при ідеальних умовах може виховати одну на свою заміну. Зимову одну бджолу виховують дві літніх при ідеальних умовах.
 6. Фантастика !!!! Нижній корпус в росплоді . Шкода пан не повідомившо це багатокорпусний словянський вулик
 7. Шоб бачити ,то потрібно щось в бджолах розбиратись . Залишений корм знизу ознака того , що сімя з осені була слабенька і зробила гніздо під верхом. На кінець квітня гарантовано залишиться пригорща бджіл . Тимбільше рамка з розплодом ,одже це не крайня а з середини гнізда. Здорова сімя з осені так не сидить Розтане сніг тоді і піду на пасіку.
 8. Від Тернополя на південь і від Молдови до Умані сьогодні і завтра буде +14* хмарність по Україні 0, то вилетять обовязково, зима ще не відступає . Нарисовується переміщення мощного циклону від Гренландіїї на північ Казахстану , закачає мороз з Сибіру.
 9. Та та сімя ще з осені сиділа під верхом . До квітня гаплик.
 10. Кроми меланозу є ще одна інфекція - септицемія не менш коварна ніж меланоз . Слідкуючи за вашими повідомленнями, у вас дуже мала загибель маток після запліднення. Тож у вас також розроблений засіб проти цієї інфекції?
 11. Незнаю який з нього оператор, бо його маток не купував, а лектор і вчитель з нього чудовий - у нас в Україні ШО почало успішно розвиватися саме після його лекцій, і багато хто йому має бути вдячний. Не приписуйте ,чого я не говорив.
 12. Невже я маю шось проти ваших ІОшок. Приємно зноти , що хочаб один оператор безпроблемно своїми силами поборов цю інфекцію. Засоби боротьби наукою не розроблені , поділіться з ближніми наробками.
 13. Незнаю який з нього оператор, бо його маток не купував, а лектор і вчитель з нього чудовий - у нас в Україні ШО почало успішно розвиватися саме після його лекцій, і багато хто йому має бути вдячний. Халенков організовував зустріч з бельгійцем і перекладав, за це йомуЛекцію проводив бельгієць, спец в свому ділі і перед ним також
 14. Який там з Хапенкова оператор. Європа мабудь і близько не допускає вихідців з колишнього до технологій. Немає проблем з стерелізацією інструментів , з спермою трутня є, так як захворювання трутня може проходити в скритій формі . ..... "Возбулитель меланоза широко распространьон на растениях, с них пчолы заносят его в улей"..... Отож цей гриб завжди присутній в вулику на бджолах, трутнях і матках . Майже завжди збудник попадає в непарний яйцепровід при заплідненні і фінал.
 15. А хто вам не дозволяє закручувати в другу сторону. Можите говорити про меланоз і методи , говоріть.
×
×
 • Create New...