Перейти к содержанию

Комп"ютерні програми для визначення кубітального індекса та дискоїдального зміщення


владек

Рекомендуемые сообщения

:( Чув, що є комп"ютерні програми для промірів крилець бджоли ( з фото) та визначенню дискоїдального зміщення та кубітального індекса. - хто знає про такі програми прохання повідомити. - хто користувався прошу описати методику використання таких програм. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
... визначенню дискоїдального зміщення та кубітального індекса...
Такие слова, что сложно даже прочитать. Не странно, что за год так никто и не ответил... :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто програм таких мабуть ні вкого немає :ak:;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто програм таких мабуть ні вкого немає

Паланочка я вже рік тому над цим трохи попрацював. Результати опубліковав на Форумі. Зараз буду шукати де вони знаходяться та дам зсилку. Знайшов в "Бесідах на точку" : http://www.tochok.info/forum/index.php?showtopic=1365 Передивіться всі три (здається) листа Екселя. Які будуть запитання - розберемся.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

В мене є Вже чотири :blink: .З трёма можно працювати! :ay: Треба ?пишіть!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А робота з цими програмами впливає на медозбір?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А робота з цими програмами впливає на медозбір?

Свод! Я чоловік дуже занудливий. До всоього хотілося б розібратись. І вже коли років з 15-ь пропасічникував то підійшов до того, що бажано знати з якою породою маєш справу. Чи то сементалка, чи чорно-біла, чи ще яка? Прямого зв"язку з медопродуктивністю не відчуваю від своєї роботи в цьому напрямку. Та все ж на сьогодні вже добре орієнтуюсь які бджоли в якому вулику сидять. і які сім"ї бажано взяти для подальшої селекції. Це найбільш "чистопородні" (умовно). Бо на сьогодні дійсно таких сімей у себе не виявив. Та думаю, що якщо кілька років буду міняти планомірно маток від вибраної групи, то це повинно позначитись на "чистопородності" цілої пасіки. Ну і по ходу справи звичайно треба буде працювати з вибраковкою малопродуктивних сімей. До речі. Десь зо два тиждні тому я відправив у якусь тему про породи своє повідомлення про породний склад своїх трьох сімей. Можете подивитись. І ще. Програму я довів тепер до значно кращого вигляду. Постараюсь сьогодні-завтра подати її у відкоректованому вигляді.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нова редакція програми: __________.rar

До речі. Десь зо два тиждні тому я відправив у якусь тему про породи своє повідомлення про породний склад своїх трьох сімей. Можете подивитись. І ще. Програму я довів тепер до значно кращого вигляду. Постараюсь сьогодні-завтра подати її у відкоректованому вигляді.
Знайшов у себе :_________________.rar
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І вже коли років з 15-ь пропасічникував то підійшов до того...
Ну мені ще 14 років можна розслаблятись :)
Знайшов у себе :_________________.rar
Пробачте... а в якій програмі файл відчиняти?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... визначенню дискоїдального зміщення та кубітального індекса...
Такие слова, что сложно даже прочитать. Не странно, что за год так никто и не ответил... :)
В какомто журнале 2000г было опубликовано и была програмка на Бейсике я пробовал работает, но всеровно мерять в ручную только данные заносиш и получаешь результат. Сейчас это можно сделать в Xcele .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(владек @ 10.1.2011, 22:22) Знайшов у себе : _________________.rar ( 30.92 килобайт ) Кол-во скачиваний: 7 Пробачте... а в якій програмі файл відчиняти?

Это архивированные файлы, открываются, к примеру, при помощи WinRar :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В какомто журнале 2000г было опубликовано и была програмка на Бейсике я пробовал работает, но всеровно мерять в ручную только данные заносиш и получаешь результат. Сейчас это можно сделать в Xcele .

Колись на початках міряв відрізки на мікроскопі. Там точність невелика. А сьогодні можна або сканувати (у мене немає такої можливості) або робити фото, заносити в комп. Далі відкрити в Paint. Навести курсор на потрібну точку, а в правому (чи лівому) куті будуть висвічуватись координати точки. Залишається записати. А потім занести ці координати в Екселівську табличку, що є у вищезгаданій програмі. Трохи часу забирає.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В какомто журнале 2000г было опубликовано и была програмка на Бейсике я пробовал работает, но всеровно мерять в ручную только данные заносиш и получаешь результат. Сейчас это можно сделать в Xcele .

Колись на початках міряв відрізки на мікроскопі. А потім занести ці координати в Екселівську табличку, що є у вищезгаданій програмі. Трохи часу забирає.
Но так надежнее, а поинте можно и добавить результат подресовать :).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колись на початках міряв відрізки на мікроскопі.

В який спосіб вимірювались довжина хоботка і дискоїдальне зміщення?
Сейчас это можно сделать в Xcele .

Простіше в Photoshop - відразу довжина відрізка в мм.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В який спосіб вимірювались довжина хоботка і дискоїдальне зміщення?

Довжина хоботка визначається з допомогою мікроскопа МБС. Дискоїдальне зміщення (ДЗ) визначається візуально в Екселі. Відкриваю фото крила як фон. І вертикальна лінія самої таблиці показує в який бік є зміщення. Попередньо необхідно саме фото виставити строго горизонтально з допомогою "правки". Числові значення приписую довільно (без системи): Якщо відхилення велике приписую значення (+,-) 20, якщо менше 10 або 5. Є у німців строга математична формула для обчислення ДЗ. Та це наразі непотрібно. Достатньо мати статистику по (+) та (-). Фотошопа немаю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(владек @ 10.1.2011, 22:22) Знайшов у себе : _________________.rar ( 30.92 килобайт ) Кол-во скачиваний: 7 Пробачте... а в якій програмі файл відчиняти?

Это архивированные файлы, открываются, к примеру, при помощи WinRar :hi:
:umora: Дякую за пораду, але це я й сам побачив. WinRarом розкривається архів, а файл в архіві в мене не відкривається, ось про що я. Навіть після витягування.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за пораду, але це я й сам побачив. WinRarом розкривається архів, а файл в архіві в мене не відкривається, ось про що я. Навіть після витягування.

Надо распаковать --то есть нажимаете открыть потом переходите к 7-зип папка открываете и нажимаете на распаковать здесь --ларец и откроится , а вот не давние Владека ссылка тут надо обновлённая версия
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Тема цікава. А де б можна було більше дізнатися про методику відбору? Скільки брати, живих чи підмор, як фіксувати, як фотографувати (макро чи звичайний об'єктив) і т. д. Який має бути маштаб зображення, щоб мінімізувати похибку від замірів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема цікава. А де б можна було більше дізнатися про методику відбору? Скільки брати, живих чи підмор, як фіксувати, як фотографувати (макро чи звичайний об'єктив) і т. д. Який має бути маштаб зображення, щоб мінімізувати похибку від замірів?

Грицько Іванович! Щось ця тема виявилась розкиданою по кількох. Тому не буду повторюватись а відправляю Вас до розділу Форуму : Уход за пчелами, тема : Методи визначення породи бджіл. Кілька днів тому я якраз розказав яким чином дію. Що стосується методики відбору, то Вам краще почитати Рутнера. У нього все по науковому. Я трохи спрощую. Беру мертвих (для крил це не має значення, а от для довжини хоботка, то потрібно брати живих, та там методика складніша і я цього не застосовую). Що стосується масштабу, то вибрав його експериментально (методом тику) такий який мені зручно. Звичайно найкраще то сканер. За один раз можна 100 крилець взяти ( а то й 1000). Та в мене немає. Достовірна кількість бджіл для аналіза за Рутнером - 100. Це довго обробляти. Я покищо беру до 50-и шт.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема цікава. А де б можна було більше дізнатися про методику відбору? Скільки брати, живих чи підмор, як фіксувати, як фотографувати (макро чи звичайний об'єктив) і т. д. Який має бути маштаб зображення, щоб мінімізувати похибку від замірів?

Грицько Іванович! Щось ця тема виявилась розкиданою по кількох. Тому не буду повторюватись а відправляю Вас до розділу Форуму : Уход за пчелами, тема : Методи визначення породи бджіл. Кілька днів тому я якраз розказав яким чином дію. Що стосується методики відбору, то Вам краще почитати Рутнера. У нього все по науковому. Я трохи спрощую. Беру мертвих (для крил це не має значення, а от для довжини хоботка, то потрібно брати живих, та там методика складніша і я цього не застосовую). Що стосується масштабу, то вибрав його експериментально (методом тику) такий який мені зручно. Звичайно найкраще то сканер. За один раз можна 100 крилець взяти ( а то й 1000). Та в мене немає. Достовірна кількість бджіл для аналіза за Рутнером - 100. Це довго обробляти. Я покищо беру до 50-и шт.
Вже побачив "розкиданість" теми. Надіюсь скоро почати заміри, якщо буде достатньо матеріалу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надо распаковать --то есть нажимаете открыть потом переходите к 7-зип папка открываете и нажимаете на распаковать здесь --ларец и откроится , а вот не давние Владека ссылка тут надо обновлённая версия

Вот такой файлик после распаковки винраромpost-467-1297013287_thumb.jpg и вот такие папочки после 7 зипаpost-467-1297013414_thumb.jpg, как работать с ними?.. :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот такой файлик после распаковки винраромПрикрепленное изображение и вот такие папочки после 7 зипаПрикрепленное изображение, как работать с ними?.. blink.gif

Смотрите что получается у меня :hi: --скачалдалее-идём дальшеи так далее правда один файл не открывается потому как --владек пользывался другой програмой более новой чем у меня --просто обновить мне надо
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот такой файлик после распаковки винраром

Посмотрите на свои папки и на мои при скачивании --у Вас не (вин раб) какой то другой , но не Вин раб
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

xlsx розширення EXEL 2007-го офіса.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто користується віндовс7 і як давно. По розмовах хто хвалить хто гудить. Тільки що поставив на пробу. Пока політ нормальний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...