Jump to content

Дымарь

sij
 Share

Recommended Posts

НЕ знаю, в мене навіть признаків прогоряння нержавійки немає

• Like 2

Димар з нержавійки кращий тим що сам метал довше прослужить, але на :IMHO:в димарі не менш важливо так це міха. 

• Like 1

Димар з нержавійки кращий тим що сам метал довше прослужить, але на :IMHO:в димарі не менш важливо так це міха. 

До тих що продаються зараз українського виробництва є міха окремо. Коштують відносно дешево.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

• Like 3

6 минут назад, Олег Мороз сказал:

До тих що продаються зараз українського виробництва є міха окремо. Коштують відносно дешево.

А я на новому переробив сам , з кожi поставив  

• Like 3

15 годин тому, Фанат сказав:

А вообще метал із нержавійки прогорає довше???

Під час нагрівання звичайна сталь окислюється в цьому і заключається процес прогорання. Нержавіюча сталь майже не окислюється. В мене димоход в будинку з нержавійки з 2003 року, поки що не прогорів.

• Like 2

Нержавійка і кожа рулить а решта шерпотреб хоча для малих пасік і метал з дермантином служить

• Like 1

8 хвилин тому, Фанат сказав:

Виходить краще брати нержавійку.

Навіщо Вам вічний примус? Хочите жити вічно?:umora:

• Like 3

Каждый год покупаю новый, старый дарю коровамиувлеченным. Вот такая борьба с корозией.

• Like 1

1 година тому, targal сказав:

Нержавійка і кожа рулить а решта шерпотреб хоча для малих пасік і метал з дермантином служить

У меня дымарь первый до сих пор ему лет пять, самый обычный дерматин и железный стакан нормальной толщины металла, так я по глупости его сразу и сжег - дерматин, но на помощь пришел лучший помощник скотч   https://ru.wikipedia.org/wiki/Клейкая_лента и все отлично хотел-бы его поменять но он все работает и работает, уже когда лишние финансы будут куплю нержавейку для солидности. 

• Like 2

в мене простий за сезон накривається і то притому 2шт 

14 минуты назад, aleksanderche сказал:

У меня дымарь первый до сих пор ему лет пять, самый обычный дерматин и железный стакан нормальной толщины металла, так я по глупости его сразу и сжег - дерматин, но на помощь пришел лучший помощник скотч   https://ru.wikipedia.org/wiki/Клейкая_лента и все отлично хотел-бы его поменять но он все работает и работает, уже когда лишние финансы будут куплю нержавейку для солидности. 

9 минут назад, дмитрий56 сказал:

пользуюсь "нержавейка с защитой", 2-й год - "полет нормальный", покупал на (рекламируемом на этом форуме) интернет-магазине

А як він Вам по вазі? Як на мене то затяжкий, трохи не зрічно.

• Like 1

11 хвилину тому, дмитрий56 сказав:

(появился новый дымарь (укр. би) возможно, опробую в этом году)

ето вы об етом на батарейках....

dymar-iz-nerzhaveyusshej-stali-na-batarejkakh.jpg

• Like 3

42 хвилини тому, Фанат сказав:

Хочу рідше його ремонтувати, особливо мєха.

Мій димар дістався мені від тестя. Совдеп. Користувались ним мабудь років 15..а може і більше..звичайний, "чорний" . Відремонтував 1 раз. порізав стару шкірянку (притулив знятий старий міх, обвів, вирізав). Прибив степлером, зверху металевою пластинкою прижав і знову степлером...вже 3 роки катаю, думаю не на один ще рік  вистачить))) Тому не заморочуйтесь...димар - погоди не зробить:IMHO:

• Like 2

44 хвилини тому, Фанат сказав:

Хочу рідше його ремонтувати, особливо мєха.

Міха, це слабке місце будь якого димаря. Дермантін пропалюється, фанера розслоюється, шкіру полюбляють гризуни і від вологи вона втрачає свої властивості. Нема нічого ідеального. Собі теж скоріш для солідності придбав з нержавійки, а так і звичайні по 7-8 років виходжували.

• Like 4

2 часа назад, Valeriy74 сказал:

Каждый год покупаю новый,

1 час назад, targal сказал:

за сезон накривається

1 час назад, дмитрий56 сказал:

(на 1 год хватало)

Треба на бакiв переходити ,щоб без димаря працювати 

• Like 1

5 минут назад, Мико сказал:

є і баки .я димарем користуюсь весною і як качаю а так мені ліньки розпалювати 

• Like 1

6 минут назад, дмитрий56 сказал:

буду пробывать (на карнику, ,БАКФАСТ):az:

• Like 1

1 час назад, дмитрий56 сказал:

до этого пользовался обычными (на 1 год хватало), по весу - различий нет:IMHO:, хочется пользоваться инструментом  - который приносит  "удовольствие" (появился новый дымарь (укр. би) возможно, опробую в этом году)

Вибачте ,але не розумію, як можна за сезон димарь угробити? Може то фірма - дрантя? А може ще залежить від того що в нім горить. Що саме у Вас виходило з ладу?

• Like 1

51 хвилину тому, Мико сказав:

кому що, а курці - просо...

1 час назад, Серж 82 сказал:

Вибачте ,але не розумію, як можна за сезон димарь угробити? Може то фірма - дрантя? А може ще залежить від того що в нім горить. Що саме у Вас виходило з ладу?

Если с мая и по сентябрь палить хотя бы через день то только на один сезон .На больших пасеках стали брать самые дешевые на один сезон .Отработал выбросили. На круге знакомый взял 10шт .Сразу самые дешевые .Держит 400 симей. .

• Like 2

Как считаете в качестве топлива дымаря, гриб-трутовик стоит применять? Мне проще трутовика насобирать чем искать гнилушки, и дымит, как по мне дольше.

2 минуты назад, siverit сказал:

Как считаете в качестве топлива дымаря, гриб-трутовик стоит применять? Мне проще трутовика насобирать чем искать гнилушки, и дымит, как по мне дольше.

Так его вроде бы многие рекомендуют, что Вас смущает? Негде не встречал противопоказаний.

• Like 1

2 часа назад, Мико сказал:

Перейдя на Бакфаст, проблема с дымарем не исчезнет, так как их ( пчел) надо будет заганять в корпус улья дымом, Прут через верх .

• Like 1

2 часа назад, Мико сказал:

Гарний жарт. :) 

• Like 1

17 годин тому, деня1 сказав:

в основном подручными средствами - кора с деревьев (на кочевке), а выходит с ладу - мех

Це у вас димарі дрантя, в мене не 100 сімей, але димар з 1984 року випуску,  працює десь з 1990-го

• Like 2