Jump to content

Миха

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  832
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Миха

 1. Треба радити всім початківцям..якщо з бджолами не піде - можна ритуальне бюро відкривати..)) "Антикочівний" класичний.
 2. Приєднуюсь! Здоровя та наснаги!!
 3. Так, показати в декларації цю суму буде необхіно. Оподаткуванню вона не підлягає.
 4. Пасічники України ще мають час та можливість долучитися до державної програми підтримки: «Спеціальна бюджетна акція за наявності бджолосім’ї». https://agroter.com.ua/2020/09/21/pasichnyky-shhe-mayut-mozhlyvist-doluchytysya-do-programy-derzhpidtrymky/ Якось звучить... порочно..."спеціальна, бюджетна, акція"..наче кідалово якесь. Можна було б придумати щось простіше. Такими сленгами в супермаркетах прострочені мясні продукти відпускають. Мабуть в уряді працюють проффесіонали без почуття гумору)) і без фантазії.
 5. це я пожартував звісно...типу в тему. Схема не працює, не пробуйте) В решті-решт через інтєрнєт, продано мінімум із можливого)) Тобто всі покупці знають мене в лице.
 6. Спробував цього року продавати мед в роздріб активніше. Звичайно в нашій місцевості основний медонос соняшник, а клієнти в основному місцеві, тому таким медом нікого не здивуєш. Якраз у жінки зявився вільний час і вона, по наївності своїй, виставила обяву про продаж в соцмережу. Поставила ціну нормальну, демократичну і для нас економічно виправдану.... Ще раз для себе підтвердив, що часи, коли пасічників, бджолярів вважали заочно хорошими людьми - давно в минулому)) Мабуть цей тип зник разом із появою оптової здачі меду, а можливо це якось пов'язано з радіацією , ну після 86 року...Не буду вда
 7. На Миколаївщині бджолярі об’єдналися у кооператив https://agri-gator.com.ua/2020/01/19/na-mykolaivshchyni-bdzholiari-ob-iednalysia-u-kooperatyv/
 8. Коли мед - за даром, то пакети на початку сезону по 900 - бомба. ще нікуди не їздив, а бабки в кишені Хто до цих пір не здав по 30 і 28, то вже не віддасть по 23. По 160 за літр? Ну, можу під реалізацію підкинути тонни 3. Навар пополам
 9. )))Та ні, які там по 100, тоді повезете пакети до можливих покупців по-під хати і будете просити купити хоч за скільки, так як ми з медом..Тю, злив бізнесплан..))
 10. я думаю, що доведеться ще й скинути ..)) Ще надіємось , що ціна на мед виросте, якщо ж ні... Дякую, саме він.
 11. Не варто їхати так далеко і бити авто...зараз на місці можна купити пакети будь-якої якості та комплектації, досить просто порозпитувати місцевих пасічників. При нинішній ціні на мед, на весні можу з легкістю назбирати 50 пакетів 3+1 рамки з матками минулого року по 900 грн./станом на сьогодні.)) Дуже подобається нинішня тенденція на рекламу пакетної продукції Іванофранківської спілки (якщо не помилився) , а саме відео І.Філіпчука. Молодці, товар на прилаку, все більш-менш прозоро, ніяких "казочок". За цим майбутнє.
 12. Правда, може вже хтось здав по 26 і йому немає альтернативи))) Я поки мед тримаю, і думаю - нехай краще вони його весною з'їдять, ніж задарма віддати "дяді".
 13. Шкода звісно, але тяжко Вам прийдеться цього року. Сьогодні мед вже по 26((( Канді гарне, сам купував і використовував 2 роки підряд. В цьому році будуть істи мед.
 14. З Ваших слів, Вам це раз плюнути)) Великих Вам медозборів!
 15. Я знав, що Ви це скажете) От в тому-то і справа, що кожен враховує лише свої позиції. І найчастіше вони далекі від реальності. Я повторюсь, я не збиваю Вам ціну. Пишу лише про те, що без нормальної ціни на мед, Ваші пакети нікому не будуть потрібні, і тоді справді доведеться переходити на медовий напрям..а там вже ми
 16. В мене ріпак починає цвісти з початку по кінець травня. Пакети саме в цей час і купляються-продаються (по старинці - в надії на акацію))). Плюси назвати дуже просто. Ще ніде нічого не цвіло особливо, медогонка не "вимазана", а в тебе вже грошики в кишені.І спрогнозувати витрати і зробити закупи на наступний сезон можна ще навесні. Звичайно технологію пакетної пасіки мені досконало розписувати ( та і знати) не потрібно, але судячи по дописам, ціноутворення від ціни на мед не залежить абсолютно. А от нам треба вберегтись від протрав, знайти місце для весняного розвитку, основного взятку (ч
 17. Я не вчу Вас бджільництву і як заробляти гроші, мав на увазі, що продаж пакета має свої + на відміну від медового напряму (який має велику витратну частину і безліч ризиків, вт.ч. і протрава того ж рапсу). Справа в купівлеспроможності самих пасічників...Але, час все покаже. ?? якісь "пакетницькі" шифри?))
 18. Ярик, вивезете. От тільки коштів Вам доведеться чекати до здачі того меду, якого накачаєте. І ще не відомо по якій ціні...І думаю більше на здачі меду Ви не заробите (додаткові витрати, ціна..)
 19. мені здається, зараз питання стоїть не скільки коштує пакет, а чи будуть на нього покупці з такою ціною на мед. Думаю в цьому році стартапів поменшає, а тим в кого вже є пасіка - пакети не знадобляться (бо смислу розширюватись не бачу).
 20. Та всі ми тут ненормальні, і звісно ніхто нічого в бджолах не тямить. Мед по 29 грн. а пакети по 1200... А тямущі, в минулому сезоні лишились, коли мед по 40 не здали, і кричали "два доллара, два доллара.." Кому захочеться примкнути до"тямущих", нехай купують пакети хоч по 1500 грн. Думаю мед в такому випадку вони в кінці сезону здаватимуть по 50 Доречі, це пишу не для того, аби збити Вам ціну. Мені до пакетів вже давненько байдуже. Просто зпустіться на грішну землю. Ми вже з медом приземлись, і скажу Вам, це дуже неприємне відчуття.
 21. Жди похолодания. Собирай семьи. Где с маткой - на 2-3 рамки. Основную безматочную - на 4-5. Безматочной закрой летки на проход 1 пчелы. Похолодает (минусовая температура) збоку к основной семье подставишь рамки с отводком. Закроешь крышку..все. Весной контроль.
 22. Бувають випадки, коли після забору матки з сімї (а потім повернення назад) бджоли її атакують...Може руки чимось пахли, коли тримали матку, а може ще якісь причини.. Не переймайтесь, буває і не таке. Запишете цей випадок собі в журнал як "необяснимое")) Звичайно якщо бажаєте зберегти одиницю то потрібно підсадити матку, доки погода дозволяє, і краще через колпачок а не кліточку. Ще краще просто зєднати з слабким відводком (слабшим за 4 рамки) коли похолоднішає. Скоріш за все матки там немає. Але для 100% впевненості можна після підсадки нової матки через колпачок, а саме через кілька годин піс
 23. мало. Дуже. Після трудового сезону душа вимагає гішефта, а отримуємо 28-30. Срамота. Головне правильно поставити питання. Раз-два-три-чотири-пять - починаю преодолевать.
 24. ну це, припустимо,логічно) можу спорити на 1л. Янтаря, що при сильнішому відводку результат був-би таким же. Тут справа в слабкій нижній вентиляції та тонкій стелі(вірніше великому надрамковому просторі)..а ще можливо завеликим "ручкам" по боках та торці. В цьому році в зиму в них не пускаю...мити забарно))
×
×
 • Create New...