Jump to content

Миха

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  832
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,419

1 Follower

About Миха

 • Birthday March 22

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Миколаївська область

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  корпусні, 2 по 300

Recent Profile Visitors

4,639 profile views
 1. Треба радити всім початківцям..якщо з бджолами не піде - можна ритуальне бюро відкривати..)) "Антикочівний" класичний.
 2. Добрий день. Пропозиція ще в силі? У мене є знайомий в Миколаївській області, його це можливо зацікавить. Дайте свій контакт. Мій номер 0976320662.

  1. Миха

   Миха

   Доброг дня! Чомусь не бачив раніше Вашого повідомлення..Стосовно чого Ви запитували?

    

  2. vovap

   vovap

   На рахунок медогонки.

    

  3. Миха

   Миха

   0968014447 Діма

 3. Треба менше туди заглядати... той дурне в голову лізти не буде. Та вони так мотають кожен рік)) кожен рік!
 4. Приєднуюсь! Здоровя та наснаги!!
 5. Так, показати в декларації цю суму буде необхіно. Оподаткуванню вона не підлягає.
 6. Пасічники України ще мають час та можливість долучитися до державної програми підтримки: «Спеціальна бюджетна акція за наявності бджолосім’ї». https://agroter.com.ua/2020/09/21/pasichnyky-shhe-mayut-mozhlyvist-doluchytysya-do-programy-derzhpidtrymky/ Якось звучить... порочно..."спеціальна, бюджетна, акція"..наче кідалово якесь. Можна було б придумати щось простіше. Такими сленгами в супермаркетах прострочені мясні продукти відпускають. Мабуть в уряді працюють проффесіонали без почуття гумору)) і без фантазії.
 7. шановні, ржавчина на вузлах поверхнева, прогнилого чи заржавілих деталей немає. Все повертається і можливо потребує незначної змазки, відео роботи скину завтра...
 8. Дофотографував, аби зняти питання, що найчастіше запитують
 9. Так 220. Стоїть двигун. Рамки Рута та напіврамки при відкачці встановлюються радіально...нижніми брусками в центр, відкачуються при русі ротора в одну сторону. Реверсу немає. Даданівські доведеться переставляти. Стосовно рвуться чи ні...в мене не рвуться. Можна звісно умудритись і порвати навіть чорну рамку, самі розумієте, стоїть двигун, оберти можна накрутити чималенькі.
 10. Звичайно така думка була, але...по-перше в мене всі рамки 300 (раніше були рутовські, і качав радіально, але система не сподобалась), а тут рамка не поворотна; по-друге вся конструкція важкувата (хіба повністю зварити нові ножки, встановити новий ротор, касети...) На стаціонарі вона звісно рулить...Звичайно роздерибанити її на деталі можна, але шкода . Вона відслужила мені вірою і правдою і думаю ще десяток років відпрацює на ура, дорога мені як память)) Продав би і за дешевше, аби був покупець.
 11. Колеги, медогонка радіальна! Регулятор швидкості обертів ричаговий, ручний. Нажаль фото неякісні, робив на швидкоруч, робочим телефоном .Кому буде цікаво-пишіть, викладу все докладніше.
 12. написав 6 000 грн., але торг умісний...Для стаціонару вона норм, але мені в полі качати...
 13. Продам свою електромедогонку виробництва СРСР. В доброму стані, все справне. Радіально-хордіальна на 32 піврамки, 16 рутівських та 4 даданівських рамки відповідно. Бак алюмінієвий, 4 алюмінієві касети в ідеальному стані . Ротор металевий, фарбований, кран - металевий. Ціна 6000 грн. можливий торг.
×
×
 • Create New...