Jump to content

Миха

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  832
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,420

1 Follower

About Миха

 • Birthday March 22

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Миколаївська область

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  корпусні, 2 по 300

Recent Profile Visitors

4,716 profile views
 1. Треба радити всім початківцям..якщо з бджолами не піде - можна ритуальне бюро відкривати..)) "Антикочівний" класичний.
 2. Добрий день. Пропозиція ще в силі? У мене є знайомий в Миколаївській області, його це можливо зацікавить. Дайте свій контакт. Мій номер 0976320662.

  1. Миха

   Миха

   Доброг дня! Чомусь не бачив раніше Вашого повідомлення..Стосовно чого Ви запитували?

    

  2. vovap

   vovap

   На рахунок медогонки.

    

  3. Миха

   Миха

   0968014447 Діма

 3. Приєднуюсь! Здоровя та наснаги!!
 4. Так, показати в декларації цю суму буде необхіно. Оподаткуванню вона не підлягає.
 5. Пасічники України ще мають час та можливість долучитися до державної програми підтримки: «Спеціальна бюджетна акція за наявності бджолосім’ї». https://agroter.com.ua/2020/09/21/pasichnyky-shhe-mayut-mozhlyvist-doluchytysya-do-programy-derzhpidtrymky/ Якось звучить... порочно..."спеціальна, бюджетна, акція"..наче кідалово якесь. Можна було б придумати щось простіше. Такими сленгами в супермаркетах прострочені мясні продукти відпускають. Мабуть в уряді працюють проффесіонали без почуття гумору)) і без фантазії.
 6. це я пожартував звісно...типу в тему. Схема не працює, не пробуйте) В решті-решт через інтєрнєт, продано мінімум із можливого)) Тобто всі покупці знають мене в лице.
 7. Спробував цього року продавати мед в роздріб активніше. Звичайно в нашій місцевості основний медонос соняшник, а клієнти в основному місцеві, тому таким медом нікого не здивуєш. Якраз у жінки зявився вільний час і вона, по наївності своїй, виставила обяву про продаж в соцмережу. Поставила ціну нормальну, демократичну і для нас економічно виправдану.... Ще раз для себе підтвердив, що часи, коли пасічників, бджолярів вважали заочно хорошими людьми - давно в минулому)) Мабуть цей тип зник разом із появою оптової здачі меду, а можливо це якось пов'язано з радіацією , ну після 86 року...Не буду вда
 8. На Миколаївщині бджолярі об’єдналися у кооператив https://agri-gator.com.ua/2020/01/19/na-mykolaivshchyni-bdzholiari-ob-iednalysia-u-kooperatyv/
 9. Коли мед - за даром, то пакети на початку сезону по 900 - бомба. ще нікуди не їздив, а бабки в кишені Хто до цих пір не здав по 30 і 28, то вже не віддасть по 23. По 160 за літр? Ну, можу під реалізацію підкинути тонни 3. Навар пополам
 10. )))Та ні, які там по 100, тоді повезете пакети до можливих покупців по-під хати і будете просити купити хоч за скільки, так як ми з медом..Тю, злив бізнесплан..))
 11. я думаю, що доведеться ще й скинути ..)) Ще надіємось , що ціна на мед виросте, якщо ж ні... Дякую, саме він.
 12. Не варто їхати так далеко і бити авто...зараз на місці можна купити пакети будь-якої якості та комплектації, досить просто порозпитувати місцевих пасічників. При нинішній ціні на мед, на весні можу з легкістю назбирати 50 пакетів 3+1 рамки з матками минулого року по 900 грн./станом на сьогодні.)) Дуже подобається нинішня тенденція на рекламу пакетної продукції Іванофранківської спілки (якщо не помилився) , а саме відео І.Філіпчука. Молодці, товар на прилаку, все більш-менш прозоро, ніяких "казочок". За цим майбутнє.
 13. Правда, може вже хтось здав по 26 і йому немає альтернативи))) Я поки мед тримаю, і думаю - нехай краще вони його весною з'їдять, ніж задарма віддати "дяді".
 14. Шкода звісно, але тяжко Вам прийдеться цього року. Сьогодні мед вже по 26((( Канді гарне, сам купував і використовував 2 роки підряд. В цьому році будуть істи мед.
×
×
 • Create New...