Jump to content

Миха

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  831
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,412

1 Follower

About Миха

 • Birthday March 22

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Миколаївська область

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  корпусні, 2 по 300

Recent Profile Visitors

4,594 profile views
 1. Добрий день. Пропозиція ще в силі? У мене є знайомий в Миколаївській області, його це можливо зацікавить. Дайте свій контакт. Мій номер 0976320662.

 2. Треба менше туди заглядати... той дурне в голову лізти не буде. Та вони так мотають кожен рік)) кожен рік!
 3. Приєднуюсь! Здоровя та наснаги!!
 4. Так, показати в декларації цю суму буде необхіно. Оподаткуванню вона не підлягає.
 5. Пасічники України ще мають час та можливість долучитися до державної програми підтримки: «Спеціальна бюджетна акція за наявності бджолосім’ї». https://agroter.com.ua/2020/09/21/pasichnyky-shhe-mayut-mozhlyvist-doluchytysya-do-programy-derzhpidtrymky/ Якось звучить... порочно..."спеціальна, бюджетна, акція"..наче кідалово якесь. Можна було б придумати щось простіше. Такими сленгами в супермаркетах прострочені мясні продукти відпускають. Мабуть в уряді працюють проффесіонали без почуття гумору)) і без фантазії.
 6. шановні, ржавчина на вузлах поверхнева, прогнилого чи заржавілих деталей немає. Все повертається і можливо потребує незначної змазки, відео роботи скину завтра...
 7. Дофотографував, аби зняти питання, що найчастіше запитують
 8. Так 220. Стоїть двигун. Рамки Рута та напіврамки при відкачці встановлюються радіально...нижніми брусками в центр, відкачуються при русі ротора в одну сторону. Реверсу немає. Даданівські доведеться переставляти. Стосовно рвуться чи ні...в мене не рвуться. Можна звісно умудритись і порвати навіть чорну рамку, самі розумієте, стоїть двигун, оберти можна накрутити чималенькі.
 9. Звичайно така думка була, але...по-перше в мене всі рамки 300 (раніше були рутовські, і качав радіально, але система не сподобалась), а тут рамка не поворотна; по-друге вся конструкція важкувата (хіба повністю зварити нові ножки, встановити новий ротор, касети...) На стаціонарі вона звісно рулить...Звичайно роздерибанити її на деталі можна, але шкода . Вона відслужила мені вірою і правдою і думаю ще десяток років відпрацює на ура, дорога мені як память)) Продав би і за дешевше, аби був покупець.
 10. Колеги, медогонка радіальна! Регулятор швидкості обертів ричаговий, ручний. Нажаль фото неякісні, робив на швидкоруч, робочим телефоном .Кому буде цікаво-пишіть, викладу все докладніше.
 11. написав 6 000 грн., але торг умісний...Для стаціонару вона норм, але мені в полі качати...
 12. Продам свою електромедогонку виробництва СРСР. В доброму стані, все справне. Радіально-хордіальна на 32 піврамки, 16 рутівських та 4 даданівських рамки відповідно. Бак алюмінієвий, 4 алюмінієві касети в ідеальному стані . Ротор металевий, фарбований, кран - металевий. Ціна 6000 грн. можливий торг.
 13. це я пожартував звісно...типу в тему. Схема не працює, не пробуйте) В решті-решт через інтєрнєт, продано мінімум із можливого)) Тобто всі покупці знають мене в лице.
×
×
 • Create New...