Перейти к содержанию

Бджоли святої гори Афон. Є бажаючі придбати ?


Рекомендуемые сообщения

материал был заявлен как очень дорогой

Я держал в руках клеточки с этими матками... Клеточки были белыми (прозрачными). На клеточках не было никаких меток и документов на маток тоже не было.
Возможно, маток везли целевым назначением, а в таком случае документы и не нужны, особенно если от них не планировалось выводить дочек на продажу. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Возможно, маток везли целевым назначением, а в таком случае документы и не нужны, особенно если от них не планировалось выводить дочек на продажу.

Маток везли для того, чтобы кому-то презентовать. Конечно когда кто-то, что презентует, стараеться завысить цену презента...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я держал в руках клеточки с этими матками... Клеточки были белыми (прозрачными). На клеточках не было никаких меток и документов на маток тоже не было.

а я их даже в руках не держал ;) и всеголиш озвучил что мне расказали . я еще поинтерисуюсь етими матками чуть позже. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний п. Паланочка! Вас дуже поважаю бо працював певний час в с. Рижавка, слідкую за вашими дописами Ви багато критично висловлювались до нових порід, у Одеській області відкрився чол. манастир СВ. ФЕОДОСІЯ Балтського і там є пасіка і є матки промислової лінії. Чом Вам не пропіарити їх.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

і там є пасіка і є матки промислової лінії.

якої лінії ?
Чом Вам не пропіарити їх.

Ви вважаете що я когось піарю ? :dntknw:
Ви багато критично висловлювались до нових порід

Так було діло, зараз бачення трішки змінилось , але не бажання працювати з степовою (Apis mellifera macedonica), я освоїв штучне запліднення , тепер працюю над тим щоб розпочати роботу по селекції степової.
у Одеській області відкрився чол. манастир СВ. ФЕОДОСІЯ Балтського і там є пасіка

дайте телефон якщо є (в особиті повідомлення)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що Ви хочите покращити у степовій? Є практичний негативний досвід отримання помісних ліній. Я проти бездумного, неконтрольованого розповсюдженя імпортованих порід,ліній.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що Ви хочите покращити у степовій?

а що в ній щось вже покращенно , чи немає чого покращувати? ;)
Є практичний негативний досвід отримання помісних ліній.

ви про що ?
Я проти бездумного, неконтрольованого розповсюдженя імпортованих порід,ліній.

:dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Паланочка, То з того монастиря де Микола Азаров і Янукович Віктор получили звння рицарів захисників Гробу Господнього.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, То з того монастиря де Микола Азаров і Янукович Віктор получили звння рицарів захисників Гробу Господнього.

:dntknw: Пахомович , на відміну від вас я не живу у вашому уявному світі, тому кого у вас та і чим це не до мене ..
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пахомович , на відміну від вас я не живу у вашому уявному світі, тому кого у вас та і чим це не до мене ..

Вибачаюсь це Миколу Яновича в Ізраїлі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачаюсь це Миколу Яновича в Ізраїлі.

. яке це відношення до бджіл має ???
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

яке це відношення до бджіл має ?
Артеме, мене цікавить найперше миролюбність цих бджілок, ну і, звісно, медоноскість. Поділись інфо, якщо знаєш.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артеме, мене цікавить найперше миролюбність цих бджілок, ну і, звісно, медоноскість. Поділись інфо, якщо знаєш.

я їх не тримав , тому щось достеменно ствержувати не можу. По тій інформації що є бджоли мають ранній старт , спокійні, гарно вкористовують ранні медозбори. македоніку дуже частов використовують для створення ліній бакфаста. десь вище була таблиця порівняння декількох порід взята з сайта PJ якщо не помиляюсь , там подивись. Ще цікаво те що як варіант це та сама порода що і наша степова , тому цікаво перевірити її морфометрію і схожість з нашими , ну і так далі ...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артеме, мене цікавить найперше миролюбність цих бджілок, ну і, звісно, медоноскість. Поділись інфо, якщо знаєш.

я їх не тримав , тому щось достеменно ствержувати не можу. По тій інформації що є бджоли мають ранній старт , спокійні, гарно вкористовують ранні медозбори. македоніку дуже частов використовують для створення ліній бакфаста. десь вище була таблиця порівняння декількох порід взята з сайта PJ якщо не помиляюсь , там подивись. Ще цікаво те що як варіант це та сама порода що і наша степова , тому цікаво перевірити її морфометрію і схожість з нашими , ну і так далі ...
По миролюбию должны быть выше среднего или средние. Есть мнение по македонке, что не любят осмотры в плохую погоду. Нужно проверять в своих условиях. Томас Руппель мне говорил, что зимняя пауза у них короткая.. Стараются перед зимовкой нарастить силу и с весны рано начинают..Также он мне говорил что Кельд Брандструп пытался получить материал с Афона, но у него вроде как не вышло....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Также он мне говорил что Кельд Брандструп пытался получить материал с Афона, но у него вроде как не вышло....

причина по которой не вышло ??
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

причина по которой не вышло ??

Могло не хватить денег на билет туда и обратно. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Могло не хватить денег на билет туда и обратно.

У кого у Брандструпа нехватило ?? ;):umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

причина по которой не вышло ??

Могло не хватить денег на билет туда и обратно.

Просто ума хватило.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У кого у Брандструпа нехватило ??

Паланочка, держитесь! Все посты в этой теме, так или иначе, направлены на то, чтобы отговорить Вас от идеи туда поехать. Чем больше Вы будете обсуждать саму возможность, тем больше они будут сеять в Вас зерно сомнения. Ставьте вопрос так: Кто готов оплатить на такое-то число свой заказ и считайте бабки. От их количества отталкивайтесь в дальнейших планах. :IMHO1: Не удастся привезти маток - так хоть мир посмотрите.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, держитесь! Все посты в этой теме, так или иначе, направлены на то, чтобы отговорить Вас от идеи туда поехать. Чем больше Вы будете обсуждать саму возможность, тем больше они будут сеять в Вас зерно сомнения. Ставьте вопрос так: Кто готов оплатить на такое-то число свой заказ и считайте бабки. От их количества отталкивайтесь в дальнейших планах. opr06K9M.gif Не удастся привезти маток - так хоть мир посмотрите.

спасибо за совет ;) я сразу говорил что все только изучается и вообще возможность, пока до конца ничего не ясно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Не без известно что Бакфаст несет в себе немалый процент крови Македонки. И хотя основа Бакфаст все же считается Анатолика, но именно эта комбинация - Анатолика + Македонка сыграли решающую роль. Так вот, очень интересует македонка в чистом виде. Особенно с Афона. Взял бы 5-10 маток, возможно кто-то из форумчан также захочет взять - можно скооперироваться. Готов заплатить хорошие деньги + все накладные расходы и премиальные. Но нужны будут доказательства что матки именно с Афона(видео+фото). Если кто планирует поездки в Грецию или есть какие либо знакомые(связи) - дайте знать в личку или на имеил b.keeper@mail.ru
не дуже багато чув про македонку в чистому вигляді,але тоже зацікавився цією породою.Значить є знайоми пасічник, у Греції і він же працівник на фірмі з продажу продукції бджільництва.У Афінах працює близька родичка, вона його знає.Звязок з нею щоденний.Думаю можна це організувати без проблем бо, що неділі курсує автобус з Греції.Головне я думаю треба точно сказати людині куди до кого і за яким матеріалом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не дуже багато чув про македонку в чистому вигляді,але тоже зацікавився цією породою.Значить є знайоми пасічник, у Греції і він же працівник на фірмі з продажу продукції бджільництва.У Афінах працює близька родичка, вона його знає.Звязок з нею щоденний.Думаю можна це організувати без проблем бо, що неділі курсує автобус з Греції.Головне я думаю треба точно сказати людині куди до кого і за яким матеріалом.

дайте в приват свій телефон поспілкуємось при нагоді. проблема в тому що на афоні не так просто як виявилось придбати маток. цікавить не просто македоніка , а афонська македоніка.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Не без известно что Бакфаст несет в себе немалый процент крови Македонки. И хотя основа Бакфаст все же считается Анатолика, но именно эта комбинация - Анатолика + Македонка сыграли решающую роль. Так вот, очень интересует македонка в чистом виде. Особенно с Афона. Взял бы 5-10 маток, возможно кто-то из форумчан также захочет взять - можно скооперироваться. Готов заплатить хорошие деньги + все накладные расходы и премиальные. Но нужны будут доказательства что матки именно с Афона(видео+фото). Если кто планирует поездки в Грецию или есть какие либо знакомые(связи) - дайте знать в личку или на имеил b.keeper@mail.ru
не дуже багато чув про македонку в чистому вигляді,але тоже зацікавився цією породою.Значить є знайоми пасічник, у Греції і він же працівник на фірмі з продажу продукції бджільництва.У Афінах працює близька родичка, вона його знає.Звязок з нею щоденний.Думаю можна це організувати без проблем бо, що неділі курсує автобус з Греції.Головне я думаю треба точно сказати людині куди до кого і за яким матеріалом.
Попробуйте узнать о возможности приобретения маток с Халкидики, Солоников.. Вроде как хороший там материал. Я бы от туда также взял и для себя. Если будет получатся - дайте знать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в каком месяце надо приобрести (привести) маток плодных с Рооссикона?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в каком месяце надо приобрести (привести) маток плодных с Рооссикона?

а вы можете помочь ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...