Перейти к содержанию

Зустріч форуму на точку в м. Умань 6-7 вересня 2014 року


Паланочка

Рекомендуемые сообщения

В 2014 році "Форум на Точку" проводить зустріч своїх користувачів в місті Умань. Місто має багату історію і славиться відомим у світі дендропарком Софіївка. Проживання плануеться в гуртожитку уманського унівирситету садівництва (50 місць) при ціні в 50 грн з людини за сутки кімнати 3-х місні і в готелі Умань для тих хто хоче більш комфортних умов теж до 50 місць при ціні від 130 грн за кімнату (можливі проживання в 2 в кімнаті) також і більш дорожчі номери . http://hotel-uman.com.ua/index.php/hotel-uman-nomera.html , умови в готелі видно з його сайту , умови в гуртожитку будуть відомі трішки з годом , тому що ще не зрозуміло який корпус нам дадуть під заселення , Унівеситет має декілька корпусів , зараз я готую офіційне звернення після якого нам скажуть де конкретно буде той корпус. по мірі отриання мною інформації викладу тут. харчування плануеться в університетскій столові . сніданок 20 грн обід 25 грн вечеря спільна в межах 100 грн , меню поки що ще не погодженно . Зал для конференції плануемо в 100 місць теж в Унівеситеті. заїзд плануемо з 5.07 . 6.07 до 9 -10 години ще уточнюеться в залежності від часу початку самої конференції. планую поставити людину на телефон для уточнення як доїхати до місця зустрічі тим хто приїхав до міста і не знає як проїхати. якщо ви приїздите на автовокзал чи жд вокзал то від автовокзала на маршрутці 5 хв ,а від жд біля півгодини маршруткою , з любого з вокзалів іде багато маршруток по цих напрямках уточнити в маршрутці до університету садівництва .(сільхозакадемія) ближче до зустрічі дам номер телефону людини яка буде допомагати в телефоному режимі. крім того можна буде дзвонити і до мене. якщо їхати своїм авто . то якщо їдем з киева , звертаем в місто і на першому сфітофорі з ліва буде університет . якщо їхати зі сторони Одеси- Вінниці то краще проїхати на той кінець міста що зі сторони киева ( по трасі) не заїжджаючи в місто зі сторони Одеси -Вінниці і проїхавши місто біля заправок на краю міста після переїзду моста розвернутись на ізустрічну і вже зі сторони києва заїхати в місто , перший світофор , зліва унівеситет. для особистого транспорту проживаючих в готелі умань передбаченна стоянка в дворі готелю. університет стоянка 25 грн сутки . Культурна програма це відпочинок в Софіївці , яка поряд з Унівеситетом , через паркан. по програмі конференції , ще тільки формуеться. пропонуеться попередньйо розбити її на 2 частини першу меншу зробити зранку і сугубо для точківців по питаннях точка , виступ головного адміністратора . + ще декілька виступів які цікаві точківцям . і другу частину куди будуть запрошені і бджолярі міста це ИОМ, матководство , Дід Василь можливо привезе вулик Прокоповича і зробить виступ на цю тему , Гуслій Ю.М. зі своїми виробами , також запросив V. Leonid нашого форумчанина і одночасно голову спілки пасічників України :) , а також і інші програма тільки формуеться . По коштах , за проживання- кошти буде потрібно внести при заселенні , сніданок- обід теж намісці. за вечерю і на оргвитрати буду збирати трішки наперед перед заїздом хто зможе, і хто не зможе перерахувати кошти раніше при приїзді., за вечерю 100 грн і на організацію 25 грн. по мірі уточнень буду інформувати точек. :wave: прохання до точківців хто вважає це за можливе і плануе приїхати на зустріч скинути в особисті повідомлення свій телефон (бажано київстар, лайфа не маю) для більш оперативного звязку. телефони маю до Гармаш Александр,Дід Василь,teplov,Бортник, Приз, Ю.М., Коновал Антон, Sanich, Fabro, hadzumaki, PDD, Kolyan, ЄВГЕН З ОДЕСИ, lddo , Шурік. ________________ 1 Шурік +1 2 Fabro призваний в армію . 3 Sanich 4 Bombus :ak: 5 Коновал Антон 6 Паланочка 7 Kolyan !!!! 8 VLAVVS 9 виталийЗ + 3 10 Кузмич 11 Сергiй Анатолiйович 12 hadzumaki +1 13 hena 14 Баняк 15 Бортник 16 Приз 17 Ю.М. 18 Jivec +1 19 teplov 20 Дід Василь 21 einar +1 22 Voblin_UA +1 23 PDD 24 Гармаш Александр +1 25 ЄВГЕН З ОДЕСИ +1 26 lddo 27 ВадимЛ. 28 АлександрМАН +1 29 Andriy_Garmatiy 30 Водолей06 31 Сабур +1 32 yochik71

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

прохання до точківців хто вважає це за можливе і плануе приїхати на зустріч скинути в особисті повідомлення свій телефон

Артеме, а як там хасиди? Чи ж Ви не забули, що вони саме в цей час туди з'їзджаються? І ціни зростуть у кілька разів. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бронюю два місця.Телефон скину до привату.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

прохання до точківців хто вважає це за можливе і плануе приїхати на зустріч скинути в особисті повідомлення свій телефон (бажано київстар, лайфа не маю) для більш оперативного звязку. телефони маю до Гармаш Александр,Дід Василь,teplov,Бортник, Приз, Ю.М., Коновал Антон, Sanich, Fabro, hadzumaki, PDD, Kolyan. ________________ 1 Шурік 2 Fabro 3 Sanich 4 Bombus :ak: 5 Коновал Антон 6 Паланочка 7 Kolyan !!!! 8 VLAVVS 9 виталийЗ + 3 10 Кузмич 11 Сергiй Анатолiйович 12 hadzumaki +1 13 hena 14 Баняк 15 Бортник 16 Приз 17 Ю.М. 18 Jivec +1 19 teplov 20 Дід Василь 21 einar +1 22 Voblin_UA +1 23 PDD 24 Гармаш Александр +1
на счет даты, не понял 5.07 ???
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артеме, а як там хасиди? Чи ж Ви не забули, що вони саме в цей час туди з'їзджаються? І ціни зростуть у кілька разів. opr06K94.gif

Хасиди цей рік десь після 20 здаеться , в унівеситеті і в готелі сказали що в цей час проблем бути не повинно.
на счет даты, не понял 5.07 ???

зустріч 6-7 , але заїзд в гуртожиток можливий 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рош а-Шана — это один из самых значимых еврейских праздников. Он символизирует начало нового года и новой судьбы для каждого человека. Рош а-Шана празднуется два дня: 1 и 2 числа еврейского месяца тишрей. В 2014 году праздник припадает на 24 и 26 сентября.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буду з дружиною. Хоче подивитись як маток запліднюють а то корову бачила як а матку ні. І що потом кому вона відриває замість того що відриває трутню. Бронюю 2 х місний номер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стосовно виступаючих... хотілось би побачити список та тематику виступів. Разом і взаємо, можливо хтось запропонує щось цікаве...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стосовно виступаючих...

Братці, хочу таки вияснити. Краватку одівати, чи на місці видадуть? ;) Чи мо започаткуємо фраки. Якщо мені память не змінює, то зустріч форумчан започатковували як зустріч зближення. Просто знайомство, не вимушені розмови, і в тому числі як свого роду туризм. Мене більш цікавить така форма. Позаяк хватає різного роду офіційних ярмарок, симпозіумів , апімондії апіславії і Т.Д. і Т.П. Я не проти якщо хтось відповість на моє питання, але не в сесійній залі. А десь в тіньку на природі. На приклад мене цікавить сам город, що в ньоиу цікавого, навіть побачити живого хасида :) А засідання і щось подібне до "відкритих партєйно-комсомольських :dntknw: ",
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Братці, хочу таки вияснити. Краватку одівати, чи на місці видадуть? ;) Чи мо започаткуємо фраки. Якщо мені память не змінює, то зустріч форумчан започатковували як зустріч зближення. Просто знайомство, не вимушені розмови, і в тому числі як свого роду туризм. Мене більш цікавить така форма. Позаяк хватає різного роду офіційних ярмарок, симпозіумів , апімондії апіславії і Т.Д. і Т.П. Я не проти якщо хтось відповість на моє питання, але не в сесійній залі. А десь в тіньку на природі. На приклад мене цікавить сам город, що в ньоиу цікавого, навіть побачити живого хасида :) А засідання і щось подібне до "відкритих партєйно-комсомольських :dntknw: ",
Підтримую на 100%.Тай саме слово"Зустріч"обумовлює на приємні, не вимушені розмови :az: .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Братці, хочу таки вияснити. Краватку одівати, чи на місці видадуть? ;) Чи мо започаткуємо фраки. Якщо мені память не змінює, то зустріч форумчан започатковували як зустріч зближення. Просто знайомство, не вимушені розмови, і в тому числі як свого роду туризм. Мене більш цікавить така форма. Позаяк хватає різного роду офіційних ярмарок, симпозіумів , апімондії апіславії і Т.Д. і Т.П. Я не проти якщо хтось відповість на моє питання, але не в сесійній залі. А десь в тіньку на природі. На приклад мене цікавить сам город, що в ньоиу цікавого, навіть побачити живого хасида :) А засідання і щось подібне до "відкритих партєйно-комсомольських :dntknw: ",
Підтримую на 100%.Тай саме слово"Зустріч"обумовлює на приємні, не вимушені розмови :az: .
Інший би сперечався... :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені абсолютно байдуже чи будуть доповідачі чи буде жива дискусія на довільні теми. Про фраки і краватки я не писав, не перебільшуйте )))... і хто забороняє людині росповісти а решті послухати щось корисне в тому самому тіньку на природі? :dntknw:Ham, нікнейм відповідає стилістиці спілкування. Йшли б Ви, шановний, повз цю тему :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ham, нікнейм відповідає стилістиці спілкування. Йшли б Ви, шановний, повз цю тему

Не беріть до уваги, то пробігаючий повз товарисч. Галстук (краватка Укр) прирівняв до ліжка (кровать Рос) :umora:
Про фраки і краватки я не писав

А про це якщо мої плани, співпадуть з мріями, ми поговоримо тет а тет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Братці, хочу таки вияснити. Краватку одівати, чи на місці видадуть? ;) Чи мо започаткуємо фраки. Якщо мені память не змінює, то зустріч форумчан започатковували як зустріч зближення. Просто знайомство, не вимушені розмови, і в тому числі як свого роду туризм. Мене більш цікавить така форма. Позаяк хватає різного роду офіційних ярмарок, симпозіумів , апімондії апіславії і Т.Д. і Т.П. Я не проти якщо хтось відповість на моє питання, але не в сесійній залі. А десь в тіньку на природі. На приклад мене цікавить сам город, що в ньоиу цікавого, навіть побачити живого хасида :) А засідання і щось подібне до "відкритих партєйно-комсомольських :dntknw: ",
Підтримую на 100%.Тай саме слово"Зустріч"обумовлює на приємні, не вимушені розмови :az: .
за забором парк и территория академии парк,можно определяться где угодно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Братці, хочу таки вияснити. Краватку одівати, чи на місці видадуть? ;) Чи мо започаткуємо фраки. Якщо мені память не змінює, то зустріч форумчан започатковували як зустріч зближення. Просто знайомство, не вимушені розмови, і в тому числі як свого роду туризм. Мене більш цікавить така форма. Позаяк хватає різного роду офіційних ярмарок, симпозіумів , апімондії апіславії і Т.Д. і Т.П. Я не проти якщо хтось відповість на моє питання, але не в сесійній залі. А десь в тіньку на природі. На приклад мене цікавить сам город, що в ньоиу цікавого, навіть побачити живого хасида :) А засідання і щось подібне до "відкритих партєйно-комсомольських :dntknw: ",
Підтримую на 100%.Тай саме слово"Зустріч"обумовлює на приємні, не вимушені розмови :az: .
за забором парк и территория академии парк,можно определяться где угодно.
VLAVVS,земляче,жаль,що Вас,не було з нами... Володимир пише проти "прозаседавшихся". За Маяковським :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мужики главное собраться, а формат встречи самоопределится :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

за забором парк и территория академии парк,можно определяться где угодно.
Колись давно... ще як була земля тонка :umora: а академія була простим інститутом...за п'ять років облазив той парк вздовж і впоперек :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хлопці формат зустрічі у кожного мабуть свій у мене це зустріч з друзями ,звичайно без офіціозу. по виступах. все ще формується , але попереднйо запропонували виступити , дід василь про вулик прокоповича, PDD про ГТЛ, Гуслій зі своїми розробками, Санич про зміни форуму і взагалі про форум, Приз про сайт Педігрі , теплов Юра про иом ну і я хочу 5 копійок вставити ;) обладнання для иом и саме запліднення плануемо показати наглядно , надіюсь що все складеться. сйогодні закрив матку на трут сотах для трутня на 6-7 , дай Бог щоб почервила і вийшов той трут , взагалі вже зараз з трутом проблема в сімях зосталось по мінімуму . крім того ще можливо виступлять пару матководів , це уточнюеться і буде ясно ближче до зустрічі , а ще обіціявся бути і Веред Леонід Иванович , я думаю і йому слово про спілку дамо . Ще плануемо невеличкий конкурс меду по зразку минулорічного. ну якось так... , а взагалі це все для мене особисто другорядне хоча і цікаве , перше за все хочеться побачити знайомих однодумців-друзів бджолярів . :wave::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

PDD про ГТЛ

Забув його вказати в розсилці...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мужики главное собраться, а формат встречи самоопределится :az:
В більшості найновішу інформацію по бджільництву отримував в індивідуальному спілкуванні. Те що я зараз знаю, взято з книг, періодики та особстого спілкування. Мета поїздки - побачитсь, поговорити, щось нове взнати, чимось поділитися. Якщо буде медіапроектор, про гарантовну якість ГТЛ розповім за 15 хв, доповнення та уточнення можна сумістити з оглядом парку. Надеюсь пошептаться с Мишей Бортником.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

буду точно от меня 120 км я там часто по делам бываю :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

за забором парк и территория академии парк,можно определяться где угодно.
Колись давно... ще як була земля тонка :umora: а академія була простим інститутом...за п'ять років облазив той парк вздовж і впоперек :ay:
Когдато давно видел Хасидов 1-раз в два года и весь район оттоптал с автоматом.В прекрасном городе служба в СА.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Когдато давно видел Хасидов 1-раз в два года и весь район оттоптал с автоматом.В прекрасном городе служба в СА.

VLAVVS, Невже хасидів стерегли? :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Еще хотелось-бы поговорить на тему "Селекции". Конечно слово "Селекция" - это громко сказано, но начинать нужно с чего-то. Так как я не первый раз поднимаю тему создания общей базы матководов. То хочу поговорить о возможности открытия клуба единомышленников. Которые будут обмениваться плодными матками от ИО или других материнок (не важно какие породы) и тестеры будут их проверять в течении полного сезона в разных уголках Украины. При этом от кого, какой породы матки тестеры не будут знать. Отправляться будут все с одного места и только "смотрителю" будет известно какие именно матки, кто получил. Потом выделять среднии показатели и т.д. Считаю что это необходимо. Так вот, предлагаю обсудить это всем вместе на сьезде. Есть много вопросов, которые сможет решить только "коллективный разум" :) В качестве докладчика, предлагаю себя... Добавлю. Обмениваться можно ЛЮБЫМИ Матками, но только от тех маток, которых ты считаешь племенными...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мужики главное собраться, а формат встречи самоопределится

кузмич, Головне знайти постачальника гарного холодного пива,- враховуючи таку погоду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...