Перейти к содержанию

Зустріч форуму на точку в м. Умань 6-7 вересня 2014 року


Паланочка

Рекомендуемые сообщения

билеты куплены, уже мыслями в пути.... до встречи... :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посунутись можна, але краще було б якби керівні особи і нас послухали

згоден на всі 100
Только если он будет отвечать на наши вопросы.

і я про те
Галатюк, если желает, имеет право выступить, как и любой другой учасник собрания. Но, пусть будет готов отвечать на очень неудобные вопросы по работе института.

главное чтоби бил тот кто етот неудобний вопрос задаст :umora:
билеты куплены, уже мыслями в пути.... до встречи... opr06K91.gif

до встречи :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

главное чтоби бил тот кто етот неудобний вопрос задаст

Я думаю такие найдуться :) Я его с Харькова выслеживаю :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю такие найдуться Я его с Харькова выслеживаю

Я как раз о Денисе подумал. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Еду на перекладных пятого сентября, 08-20 Добрянка 10-00 Чернигов 12-00 Киев Дальше Умань Если кто заберет по догоге благодарю Отлично в Чернигове, хорошо в Киеве тел. Украины 0950492875

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Имею доклад 10 минут по биологическому ослаблениии семей от клеща

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Имею доклад 10 минут по биологическому ослаблениии семей от клеща

Будет интересно послушать
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По пчеловодству в Беларуси тоже поговорим

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Имею доклад 10 минут по биологическому ослаблениии семей от клеща

По пчеловодству в Беларуси тоже поговорим

даст Бог поговорим :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О.Є.Галатюк - "Здорова бджолина сім'я - запорука високої рентабельності пасіки"

Сергій Анатолійович , не знаю як наших форумчан мене ця тема впринципі цікавить мало ... не тому що вона не актуальна а тому що про це ми всі знаемо і самі ... мене наприклад більше зацікавилоб поговорити з директором інституту на предмет того чим займаеться інститут і що може запропонувати в галузі бджільництва для зміни "консервації" на прогрес , булоб чудово що б деректор почув і наші пропозиції і дав на них відповідь. в любому випадку директора інституту і голову СПУ будем раді бачити і я думаю не буде проблемою "посунутись" і дати їм слово в зручний час.
В редакції БК маємо ось таеого дописа... На мою думку виглядає доречним для початку запропонукати саме такий напрямок БЕСІДИ. РОЗДУМИ ПРО РОБОТУ НАШОГО ІНСТИТУТУ БДЖІЛЬНИЦТВА Згадую 2000 рік, коли я попав в Берлін на з’їзд Спілки дослідників суспільних комах (IUSSI). До початку засідань був вільний день і я з колегами поїхав до старого знайомого Каспара Бінефельда, директора одного з німецьких інститутів бджільництва, що розташований під Берліном. В Германії таких інститутів декілька (в частині так званих земель - так у них називаються області чи декілька областей). Мені і моїм колегам показали інститут, лабораторії, розповіли над чим Інститут працює. Цікава майже анекдотична дрібничка. Їм вдалося відселекційонувати стійких до вароозу бджіл, але виявилося, що такі бджоли погано носять мед. В кінці нам показали зал засідань, де стояли підготовлені накриті столи (вода, стакани) і нам пояснили, що завтра у них дуже відповідальний заклад: звіт Інституту перед пасічницькою спільнотою. А справа в тому, що інститут фінансується з бюджету, а пасічники є платниками податків (Германія, не Україна, там по іншому не буває), тобто вони є наповнювачами того ж бюджету і їм зовсім не байдуже, куди ж ідуть їх гроші. І тому пасічники частково замовляють тематику інституту: ось це цікавить пасічників, а ось це їм не потрібне. Ось нам би так. А у нас навпаки – традиційно інститут окремо досліджує, що йому заманеться, а пасічники на роботу Інституту ніяк впливати не можуть і навіть не знають, що таке може бути, а Інститут не підозрює, що це було б дуже корисним для підняття його престижу. Це навіть ніколи ніяк не обговорювалося, ніяких побажань пасічники ніколи не висказували. Ще при Л.Боднарчуку знали, що це марна трата часу. Адже сам Л.Боднарчук, як голова Спілки пасічників, не міг говорити сам собі побажання, як директору Інституту. Та що там якісь пасічники, якщо навіть науковці не змогли добитися проведення хоч однієї наукової конференції. В результаті за багато років роботи Інституту я не знаю жодної розробки , яку б пасічники використовували у себе на пасіці. Якщо ж хтось вважає, що він щось використовує зх. Розробок Інституту – терміново пишіть в редакцію БК. А ось декілька розробок чи публікацій в журналі «Бджолярський круг» виявилися дійсно корисними для пасічників і вони використовують їх у себе на пасіці. Звичайно, в Інституті є дуже корисні для пасічників відділи, наприклад, сертифікації продукції бджільництва, селекції українських та карпатських бджіл. Там щось роблять, але чомусь по українським бджолам давно вже не було ніяких публікацій. А це наша фактично єдина і дуже гарна аборигенна бджола. Карпатська бджола також аборигенна для України, але тільки для Прикарпаття та Закарпаття. І до того ж там зібрався гарний колектив науковців. Причому карпатські бджоли - це популяція середньоєвропейської карніки, і подібних популяцій взагалі багато. А от українська степова аборигенна з незапам’ятних часів для більшої частини центральної України і її втрата буде жахливою. А публікацій по ній майже немає. Навіть признаної коректної назви латиною для них не узгодили. І як друкувати наукові роботи англійською мовою?. А є різні популяції українських степових бджіл, які ніхто не порівнював ні морфологічно, ні по продуктивності. Як ніхто не порівнював продуктивність українських та карпатських бджіл у різних регіонах. Вважаю, що вивчення карпатських та українських бджіл має йти строго паралельно. А особливо важливо вивчення україно-карпатських (і навпаки) помісей, оскільки ними окупована майже вся Україна.. Ще є проблема, яка постійно хвилює пасічників. В свій час ще при Л.Боднарчуку Інститут самоусунувся від досліджень вароозу. Мовляв, цим займаються ветеринарні спеціалісти, вони там щось досліджують і чого ми будемо лізти в чужу парафію. Так то воно так, але трішечки не так. Ветеринарні спеціалісти самі і виробляють противовароозні препарати, самі їх продають. І тому фінансово зацікавлені в тому, щоб ми їх купували побільше, щоб бджіл обробляли частіше осінню та навіть весною і т.д. Шановані нами усіма ветеринари випускають ліки в різних фірмах, але якість ліків ніхто не контролює. А в країні має бути незалежна від виробників ліків організація, якою, на мою думку і повинен бути Інститут бджільництва, який щорічно друкував би матеріал на тему «Порівняльна ефективність різних препаратів при різних режимах обробки від вароозу». Таким роботам ціни б не було і кожен пасічник їх би знав напам’ять та розхвалював би Інститут бджільництва. Бо для пасічників це найактуальніша тема вже дуже багато років. Далі – ринок ліків для бджіл заполонила російська продукція і в частині їх є антибіотики (Є.Руденко, Д.Янович. Як потрапляють в український мед антибіотики? БК-2-14, стор.6-7). Може настав час відмовитися від російських ліків, тим більше що сьогодні потрібно враховувати і політичні реалії: ми не бажаємо купувати нічого російського. Потрібно відмовитися ліків для бджіл з Росії – відносини між країнами зіпсовані майже назавжди. І це вже справа не тільки ветеринарів, а Інституту в першу чергу. Тим самим відмова від ліків російського виробництва дозволить покращити фінансування наших ветеринарних спеціалістів. Вони здатні виробляти всі ліки від будь-яких хвороб бджіл. Тому вважаю, що Інститут потрібен дослухатися до побажань пасічників, зокрема відновити дослідження боротьби з вароозом існуючими препаратами з паралельною оцінкою їх якості. Як не крути, але це питання не стало неактуальним, незважаючи на наш багаторічний досвід боротьби з варроозом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Билеты на руках еду!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Билеты на руках еду!
Хто=небудь скаже - де можна буде поставити авто?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

микола з ляхови, я думаю проблеми з парковокою точно не буде. Іду автобусом скоріш за все. Є хтось, хто рухатиметься маршрутом Черкасси-Умань? Мій телефон зазначений в особистих даних. Вийдіть на зв"язок, будь-ласка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Билеты на руках еду!
А куди їдете? Можливо, я щось пропустив, але не пригадую, де саме ми маємо зустрічатися, як туди пройти (якщо до трьох км), що шукати, скільки разів дзвонити.... P.S. Які пароль та відгук? Я крім слов'янської шафи та ліжка нікельованого (з тумбочкою) ніяких паролей не знаю....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Билеты на руках еду!
А куди їдете?
В Умань.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Билеты на руках еду!
А куди їдете?
В Умань.
Я мав на увазі адресу місця проведення зустрічі; назву закладу, де вона буде проводитися; як туди добиратися з залізничного та автовокзалу
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А куди їдете?

Да, тоже не знаю, пока. Неужели никто из Киева не едет :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Еду на перекладных пятого сентября, 08-20 Добрянка 10-00 Чернигов 12-00 Киев Дальше Умань Если кто заберет по догоге благодарю Отлично в Чернигове, хорошо в Киеве тел. Украины 0950492875

В силе :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А куди їдете?

Да, тоже не знаю...
Встречаемся у Главпочтамта, третья колона от правого угла, в левой руке держите "Огонёк".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Встречаемся у Главпочтамта, третья колона от правого угла, в левой руке держите "Огонёк".

Шутка? :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ё маё завтра ехать, и ни какой информации :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так вы бы позвонили мне или паланочке,информация вся была на первой странице

Я мав на увазі адресу місця проведення зустрічі; назву закладу, де вона буде проводитися; як туди добиратися з залізничного та автовокзалу
В 2014 році "Форум на Точку" проводить зустріч своїх користувачів в місті Умань. Місто має багату історію і славиться відомим у світі дендропарком Софіївка. Проживання плануеться в гуртожитку уманського унівирситету садівництва (50 місць) при ціні в 50 грн з людини за сутки кімнати 3-х місні і в готелі Умань для тих хто хоче більш комфортних умов теж до 50 місць при ціні від 130 грн за кімнату (можливі проживання в 2 в кімнаті) також і більш дорожчі номери . http://hotel-uman.com.ua/index.php/hotel-uman-nomera.html , умови в готелі видно з його сайту , умови в гуртожитку будуть відомі трішки з годом , тому що ще не зрозуміло який корпус нам дадуть під заселення , Унівеситет має декілька корпусів , зараз я готую офіційне звернення після якого нам скажуть де конкретно буде той корпус. по мірі отриання мною інформації викладу тут. харчування плануеться в університетскій столові . сніданок 20 грн обід 25 грн вечеря спільна в межах 100 грн , меню поки що ще не погодженно . Зал для конференції плануемо в 100 місць теж в Унівеситеті. заїзд плануемо з 5.07 . 6.07 до 9 -10 години ще уточнюеться в залежності від часу початку самої конференції. планую поставити людину на телефон для уточнення як доїхати до місця зустрічі тим хто приїхав до міста і не знає як проїхати. якщо ви приїздите на автовокзал чи жд вокзал то від автовокзала на маршрутці 5 хв ,а від жд біля півгодини маршруткою , з любого з вокзалів іде багато маршруток по цих напрямках уточнити в маршрутці до університету садівництва .(сільхозакадемія) ближче до зустрічі дам номер телефону людини яка буде допомагати в телефоному режимі. крім того можна буде дзвонити і до мене. якщо їхати своїм авто . то якщо їдем з киева , звертаем в місто і на першому сфітофорі з ліва буде університет . якщо їхати зі сторони Одеси- Вінниці то краще проїхати на той кінець міста що зі сторони киева ( по трасі) не заїжджаючи в місто зі сторони Одеси -Вінниці і проїхавши місто біля заправок на краю міста після переїзду моста розвернутись на ізустрічну і вже зі сторони києва заїхати в місто , перший світофор , зліва унівеситет. для особистого транспорту проживаючих в готелі умань передбаченна стоянка в дворі готелю. університет стоянка 25 грн сутки .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ё маё завтра ехать, и ни какой информации :dntknw:
Да как же нет ,самое первое сообщение в теме :hi: якщо ви приїздите на автовокзал чи жд вокзал то від автовокзала на маршрутці 5 хв ,а від жд біля півгодини маршруткою , з любого з вокзалів іде багато маршруток по цих напрямках уточнити в маршрутці до університету садівництва .(сільхозакадемія)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А куди їдете?

Да, тоже не знаю, пока. Неужели никто из Киева не едет :dntknw:
Завтра в Киеве с 12.оо т.05027001477, автовокзал находится возле макдонольдса ,ехать три часа на маршрутке. Честно меня самого будут курировать по телефону,но язык до Умани таки доведёт.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якщо ви приїздите на автовокзал чи жд вокзал то від автовокзала на маршрутці 5 хв ,а від жд біля півгодини маршруткою , з любого з вокзалів іде багато маршруток по цих напрямках уточнити в маршрутці до університету садівництва .(сільхозакадемія)

Не знаю чем. Думал в Киеве кто заберет. Буду ехать до Умани, там разберемся
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...