Jump to content

Література по бджільництву

Recommended Posts

Доброго дня шановні добродіі! Купив дуже цікаву книгу ,автора і назву не печатаю щоб не сприйняли за рекламу.
З чого б це? Нічого рекламного тут не бачу. Ви ж не продаєте ці книжки, а ділитеся інформацію. І взагалі це до теми про літературу. Я теж читав цю книжку (Скуратівський - вгадав?) кілька років тому, і думаю багато форумчан також. Пам'ятаю, як кур'єр приніс її мені в офіс - клерки, люди, з ранку до вечора обмежені лише своїми робочими справами або "косинкою" чи "вконтакті", очі повилуплювали.

Так В. Скуратівський " Я Вас,бджоли благословляю" Прошу вибачення ,що не в ту тему . З компютером практика така ж як із бджолами. :ah:

З дозволу дам назву і автора .

Автор, нажаль, ....покійний.

• 4 weeks later...

Помогите пожалуста найти: В.В. Малкова "Использование джентерского сота и его аналогов при выводе маток и получении маточного молочка". Зарание спасибо!!!

Я теж надибав цікаву книжку в бібліотеці. Ще дідівська(прадідівська-для дружини, бо то її родичів книги). Так от на кількох сторінках коротко описані основні моменти. Ще зустрічаються такі словечка які я інтуїтивно розумію але їх ніколи не чув що було приємно що так говорили... Книга 1928 року. Це довідник, тому сканував тільки по бджільництву матеріал. Виложив сюди http://depositfiles.com/en/files/c4g7e8r8a якість добра.
Хоть название-бы написали, а то пришлось качать 100 Метров только для того чтобы убедиться что ее уже читал

Помогите пожалуста найти: В.В. Малкова "Использование джентерского сота и его аналогов при выводе маток и получении маточного молочка". Зарание спасибо!!!
Такой нет к сожалению, есть только "Использование сота К.Джентера для вывода маток среднерусских медоносных пчел". Симанков М.К.

Такой нет к сожалению, есть только "Использование сота К.Джентера для вывода маток среднерусских медоносных пчел". Симанков М.К.
А можна мне ссылочку, или еще как нибудь?

Помогите пожалуста найти: В.В. Малкова "Использование джентерского сота и его аналогов при выводе маток и получении маточного молочка"

В природе существует фильм Н.В. Ульянича по этой теме.

Помогите пожалуста найти: В.В. Малкова "Использование джентерского сота и его аналогов при выводе маток и получении маточного молочка"

В природе существует фильм Н.В. Ульянича по этой теме.
Где его можно посмотреть?

Где его можно посмотреть?

У нас на форуме есть тема об этом, читайте и скачивайте. :hi:

спасибо я его искал этот сайт очень интересный----Sij

Тут посмотрите

Це той самий Копілка, що і раніше був присутній на Форумі. Та кілька місяців тому при звертанні до його сайту висвічувалось попередження про загрозу і недоцільність використання цього сайту. Видно він тепер його трохи змінив.

Це той самий Копілка, що і раніше був присутній на Форумі. Та кілька місяців тому при звертанні до його сайту висвічувалось попередження про загрозу і недоцільність використання цього сайту. Видно він тепер його трохи змінив.

Нет Владек--то другой сайт ,он и сейчас присутствует на нашем сайте и у меня выскакивает придупреждание , а потом вообще отказывается включаться , на этом сайте трояны скачут у меня ,показывает 2 штуки , а этот всё ОК

А можна мне ссылочку, или еще как нибудь?
Вот http://depositfiles.com/files/04trh2mxs здесь можно посмотреть

Хоть название-бы написали, а то пришлось качать 100 Метров только для того чтобы убедиться что ее уже читал

А почему Вы тоже не написали название?

А почему Вы тоже не написали название?
Чтобы продолжить интригу лично для Вас :ole_ole: Называется книга «Що повинен знати добрий господар (господарські поради селянинові)». Заг. редакція П.Сабалдира. Харків 1928 р. Уж Вам-ли ее не знать ! :umora:

• 2 weeks later...

Г.Лисянський "Беседи по пчеловодству" 1913 в кого э дана книжка дуже потрібна

В мого сина є... :hi:

Джміль! Минулого року я її відзняв на фото. Якість не дуже, та все ж читабельна. Книга мені подобається. Зараз я по частинах буду загружати на файлообмінник і зсилки подам нижче.

Зараз я по частинах буду загружати на файлообмінник і зсилки подам нижче.

Зсилка на перші розділи : http://files.mail.ru/I5QINR

Зсилка на слідуючі розділи (6 - 8) : http://files.mail.ru/A4ZREP

Слідуюча зсилка (розділи 9 - 11): http://files.mail.ru/DK4LH7

Зсилка на останні розділи книги Лисянського : http://files.mail.ru/H5HJ05 Правда цей останній файл разів із шість загружав. І весь час недогружало через помилки. Тому не знаю чи він загружений добре.