Jump to content

kochut

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,646
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81

About kochut

 • Birthday 09/23/1960

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kochut.narod.ru
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Ужгород
 • Interests
  Декоративно-прикладне мистецтво - дерево, метал

General Information

 • Пасека в
  Ужгород
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  лежаки на 20-30р. + корпус 12-14 рамок
 • Порода пчел
  закарпатська

Recent Profile Visitors

1,694 profile views
 1. На початку жовтня жінка перехворіла з підтвердженим діагнозом. В мене було, чи не було - точно не знаю. Судячи , що ніхто нічого не каже, у пасічників є все-таки специфічний імунітет)
 2. В Україні, як і у всьому світі, тема коронавірусу зараз дуже актуальна. Багато людей хворіє, багато чекає вакцини або просто коли закінчиться епідемія...Є інформація що бджолиний яд вбиває вірус імунодефіциту людини і є припущення, що бджолиний яд може протидіяти коронавірусу 19. Ось тому мені цікаво чи хворів на цю недугу хтось із пасічників? Чи можливо справді апітерапія і тут допомагає?
 3. Це добре, що Ви так дивитесь на ситуацю, але люди рзні і є покупці які не готові робити передоплату без гарантій. Я, наприклад, як продавець готовий надати ці "підстраховки" покупцю, якщо він цього хоче. А якщо покупець і продавець не знаходять компроміс, то розходяться, тай по всьому...і нема ніяких проблем. До речі банки де-коли при наданні кредиту також вимагають гарантій третьої сторони.
 4. Щоб покупець, який дає передоплату, не переживав, що його гроші пропадуть у випадку, якщо з продавцем щось станеться (амнезія, літаргічний сон, відліт з інопланетянами і т.д.))) - продавець має вказати хто виконає його забов"язання у цих випадках - жінка, діти,(якщо дорослі) брат, сестра , кум, сват... дати їх контакти. Для більшої гарантії "гаранти" можуть це підтвердити телефоном, скайпом чи ел. почтою , що вони дають свою згоду.
 5. Я б сказав трохи по інакшому.Прогнузувати можна що загодно. Але якби в Україні можливо було РЕАЛЬНО створити промислові пасіки, то вони б уже були
 6. Цікаво, а сам пан Веред має що сказати в цій темі? Думаю, що він також користується інтернетом.
 7. Я нічого не путаю. Здається, що то Ви не так зрозуміли.) Кума живе в Італії і продає мед з своєї пасіки, податки не платить, продає 500-800 літрів в рік, ціна 12-13 євро за кг. Розмови про перепродаж не було, так що дякую за пропозицію- це не для мене. Згідний з Вами, що ні за океаном, ні за 5 км від мене де з вже Євросоюз нічим не краще ніж в Україні, ну може вчомусь краще, але в Україні цікавіше)
 8. Я розумію, що отримувати задоволення можна від чого завгодно- навіть від махання лопатою під лозунгом " Бери побільше, кидай подальше". Але все таки Якщо прийшлось би вибирати - що вигідніше і приємніше для пасічника продати здому за рік 500 літрів меду по 20 євро (так робить моя кума з чоловіком в Італії), чи за раз 5 тон по 1,7 у.е.?
 9. У пасічника весілля)
 10. Обручальні колечка
 11. Колись давав проблемній сім"ї ( була проблема з розплодом- можливо якийсь парагнилець) . На мою думку помогло. Тепер ця сім"я серед рекордисток. Давав синій йод з сиропом два чи три рази.
 12. kochut

  Video

  Фотограф Ананд Варма протягом 6 місяців робив по кадрову зйомку розвитку кількох личинок бджоли, щоб показати цю таємницю життя. Потім він з’єднав сотні світлин у один відеоролик,який був зроблений для National Geographic. Сайт
 13. Личинки молодого, середнього і "старшого" віку мають різні лікувальні властивості. Так щоколи будуть різного віку - буде більша імовірність попадання в ціль і більш комплексна дія.
×
×
 • Create New...