Перейти к содержанию

Медоноси України


sewerby

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, nibond сказав:

За такого посушливого і спекотного літа як цьогоріч можна розраховувати хіба що на верблюжу колючку. Гречку хоч і посій, то толку мало, не медує, а липа також потребує достатньої вологи. У мене на присадибній ділянці трирічні саджанці ще й досі потребують поливу, що вже говорити про висаджування на виживання.

те, що літо спекотне - не згідний. от те що сухе - таки да.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, nibond сказав:

За такого посушливого і спекотного літа як цьогоріч можна розраховувати хіба що на верблюжу колючку. Гречку хоч і посій, то толку мало, не медує, а липа також потребує достатньої вологи. У мене на присадибній ділянці трирічні саджанці ще й досі потребують поливу, що вже говорити про висаджування на виживання.

А я на кочівлі на соняху вискочив трохи. Провал був на акації, але не через посуху. Липа так, поседньо дала. Сонях і різнотрав'я все поправили.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Шановні підкажіть чи виділяє нектар солодка (лакриця)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.05.2021 в 17:43, Петр Павлович сказал:

Шановні підкажіть чи виділяє нектар солодка (лакриця)

Виділяє і досить пристойно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Cfif сказал:

Виділяє і досить пристойно.

Дякую за інформацію. Порадую сестру. Обіцяють посіять 260 га.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

     

10 годин тому, Роман Кременчук сказав:

В нас сонях має такий виглядIMG_20210611_125713_260.thumb.JPG.0c9461145052bac7dee5563575bbe3ec.JPG

 Є і вищий... .

Дощ,йшов,з 17 до 19 години,й зараз накрапає... .

IMG_20210611_222134_621.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Олександр Коваль сказал:

аж не віриться окація може так давати, це скоріше всього десь ріпак достають

Нє, не ріпак. 

Дає. В мене вже другий день. 

Але, схоже, недовго музика гратиме. Вже жовкне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ромео сказав:

Нє, не ріпак. 

Дає. В мене вже другий день. 

Але, схоже, недовго музика гратиме. Вже жовкне.

спірне питання, фото вчора зроблене поруч з воротами до "бджолиного раю". Від точка до поля 9 км, я не стверджую, я лише припускаю, що може таке саме поле десь поближче цвіте

E3tJjduXIAMCQ07?format=jpg&name=large

ріпак все ж надійніше за окацію :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Олександр Коваль сказал:

спірне питання, фото вчора зроблене поруч з воротами до "бджолиного раю". Від точка до поля 9 км, я не стверджую, я лише припускаю, що може таке саме поле десь поближче цвіте

Це ярий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ромео сказав:

Це ярий.

є якась різниця по медопродуктивності та термінам виділення нектару?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Олександр Коваль сказал:

є якась різниця по медопродуктивності та термінам виділення нектару?

Ярий - стабільний і довготривалий. Цвіте весь червень.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

я в цьому році відкрив для себе черноклен.35 років кочую і не знав про цю посадку.Ріпак з чорнокленом і жовтою гірчицею отримав непоганий букет.Взагалі то виїзджав на гірчицю. зараз на тому точку квітує аморфа і гледичія.А акація ,де стояла друга частина пасіки нічого не дала.Ще один плюс чорноклена той ,що його не рубають.Відкачав небагато,бо основна частина меду лишилась в вуликах(розплід).Але для того ,щоб збити попит на травневий мед хватить.200 грн за 1 літр і баночку з кришкою на віддачу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Вітаю, потрібна порада 

Хочу вивезти 30 сімей

Є варіант на гречку (30га) або соняшник 200га

Наскільки я знаю гречка ризикована і можна пролетіти з нею , а соняшник в любому випадку щось буде. Чи є сенс ризикувати ? Яка ціна гречки відносно соняшнику? 

Поля в Кіровоградській області, прогноз погоди на рік наче сприяє гречкі, прохолодне літо і періодично дощі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гречка любе вологу й тепло й від сорту багато залежить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Жезус сказав:

Гречка любе вологу й тепло й від сорту багато залежить

А ціна меду ? Він набагато дорожче соняшника?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В роздріб в Дніпрові була , в деякі роки, по ціні трохи ніжчій від акаціевого. На експорт начебто не беруть, можливо куплять для роздрібної по дрібнооптовій ціні.  До війні наші хлопці купували на роменщині по 100, партіями до 500кг(на компанію). В минулому цей продавець не зміг продати по такій ціні- здав оптом по ціні соняха. Ціна залежить від врожаю. Дружина продае схожий на гречаний по 100гр\0,5л, збору 2021-го року. Мед смачний але обсяги продажів малі. Попит на сортовий мед мало прогнозований і відрізняеться по різних місцях Дніпра.  У мене липовий беруть погано а колега і другому кутку Дніпра продавав по ціні акаціевого. Те саме і з коріандровим - мед фактурний але мало розрекламований, аматорів цього смаку-аромату обмаль.

Суцільні невизначеності перспектив, як отримання так і ціни збуту-ринок панове, вільний ринок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Щодо 'інвазійних' медоносів тепер усе вже правильно, справедливість, слава Всевишньому, восторжествувала !  Але ХАЙ ТЕПЕР ОТІ ТУПОГОЛОВІ ''законники'' ПОВЕРНУТЬ У БЮДЖЕТ ДЕРЖАВИ із своїх глибоких карманів наші грошики, що виділялися на їх зарплати, та потрачений  державний сас і нанесені збитки. А ще направити справу у прокуратуру із характеристикою "Вороги ("злосние вредітелі") народу та бджільництва.:IMHO:

https://alsgp0.fds.api.xiaomi.com/video-activity-h5/share.html?vid=WTSMObUrDT4

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...